Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak przerobić 2-osobową Alfę Romeo Giuliettę na 5-osobową?

Na pewno jesteś w przypadku zakupu pierwszego samochodu lub chcesz kupić nowy samochód, ale tak naprawdę nie wiesz, jaki model wybrać. Podczas wyszukiwania używanych samochodów z pewnością zorientowałeś się, że Alfa Romeo Giulietta „firm” jest znacznie tańsza w zakupie i wydaje się atrakcyjną ofertą. Niemniej jednak te Alfa Romeo Giulietta mają tylko 2 siedzenia i dlatego wymagają przekształcenia, abyś mógł cieszyć się nimi jak klasycznym samochodem. W tym artykule odkryjemy treść jak przerobić 2-osobową Alfa Romeo Giulietta na 5-osobową , aby to zrobić, najpierw dokonamy przeglądu najważniejszych kluczowych wytycznych, które należy wykonać, następnie odkryjemy, jakie modyfikacje należy wprowadzić w samochodzie, a następnie w drugim kroku, jakie są administracyjne kroki, które należy podjąć, aby sfinalizować konwersję Twojej firmy Alfa Romeo Giulietta na samochód 5-osobowy.

Główne kluczowe działania mające na celu przekształcenie 2-osobowej Alfy Romeo Giulietty w 5-osobową

.

Oto lista głównych linii, których należy przestrzegać, jeśli chcesz przekazać swoją firmę lub reklamę Alfa Romeo Giulietta w 5 miejscach:

 • Zamontuj brakujące siedzenia i pasy bezpieczeństwa.
 • Uzyskaj od producenta certyfikat zgodności
 • Zabierz jego Alfę Romeo Giuliettę na testy przydatności do ruchu drogowego, aby potwierdzić zmiany
 • Przejechać samochodem przez kopalnię.
 • Powiadom swoją firmę ubezpieczeniową o zmianie w samochodzie.
Weiterlesen:
Jak wyregulować reflektory w Alfa Romeo Giulietta ?

Modyfikacje, które należy wprowadzić w samochodzie, aby przekształcić 2-osobową Alfa Romeo Giulietta w 5-osobową

Dlatego rozpoczniemy nasz artykuł na temat przekształcenia 2-osobowej Alfy Romeo Giulietty w 5-osobową z modyfikacjami, które należy wprowadzić bezpośrednio w samochodzie, aby umożliwić jego akceptację jako 5-miejscową Alfa Romeo Giulietta .

Zmień swoją Alfę Romeo Giuliettę na 5-osobową bez pomocy

Jeśli chcesz wykonać większość procesu samodzielnie, powinieneś wiedzieć, że będzie to skomplikowane. Rzeczywiście, firmy samochodowe sprawiają, że transformacja tak zwanej „firmowej”/komercyjnej Alfy Romeo Giulietta jest łatwa tylko dla producentów, oto motywy:

 • Będziesz musiał zdobyć Certyfikat zgodności, co będzie wymagało wizyty specjalisty w samochodzie.
 • Kup kompletny zestaw, aby przekształcić swoją Alfę Romeo Giuliettę w 5-miejscową (pasy/siedzenia)
 • Zamontuj zestaw zgodnie z normami dokręcania (moment obrotowy)

O wszystkie te wyjaśnienia znacznie łatwiej jest poprosić zatwierdzonego technika, który wykona te czynności zgodnie ze specyfikacjami producenta.

Jeśli nadal chcesz samodzielnie przeprowadzić transformację swojej nowej Alfy Romeo Giulietty, skontaktuj się z awarią samochodu w swoim regionie aby uzyskać niezbędne części i poszukać informacji producenta związanych z dokręcaniem i dopasowywaniem siedzeń i pasów.

Zleć konwersję specjaliście

Jeśli chcesz przekształcić swoją 2-osobową Alfę Romeo Giuliettę w 5-osobową u specjalisty, zrobiłeś najmniej trudne rozwiązanie. Prawdę mówiąc, będzie miał łatwiejszy dostęp do katalogu części i będzie mógł dostarczyć Ci certyfikat zgodności i pozwoli bez najmniejszej obawy wykonać kolejne kroki.

Czynności administracyjne, które należy podjąć, aby przekształcić Alfę Romeo Giuliettę w 5 miejsc

Teraz, gdy odkryliśmy pierwsze techniczne kroki w przekształceniu 2-osobowej Alfy Romeo Giulietty w 5-miejscową, zajmiemy się teraz czynnościami administracyjnymi.

Weiterlesen:
Jak zdjąć felgę w Alfa Romeo Giulietta ?

Różne kroki, które należy wykonać, aby mieć swoje 2 miejsca Alfa Romeo Giulietta zaakceptowane jako 5 miejsc

.

Poniżej znajdziesz różne kroki, których należy przestrzegać, aby zachować zgodność z prawem, aby prowadzić swoją Alfę Romeo Giulietta zamienioną na 5 miejsc…:

 • Po zmianach wprowadzonych w Twojej Alfie Romeo Giulietta masz miesiąc na zmianę rejestracji samochodu , dlatego kluczowe będzie jak najszybsze trzymanie się wszystkich kroków.
 • Musisz przywieźć samochód zdać test przydatności do ruchu drogowego , który jest obowiązkowy po zmianie samochodu.
 • Zawieź samochód do kopalni, aby mogli potwierdzić zmianę liczby miejsc w Twojej Alfa Romeo Giulietta li>
 • Wyszukaj nowy dowód rejestracyjny samochodu w swojej prefekturze

Cena konwersji Alfa Romeo Giulietta na 5 miejsc

Na koniec ostatnia część, aby dać ci wyobrażenie o kosztach, jakie może wygenerować przejście z 2 siedzeń Alfa Romeo Giulietta na 5 miejsc, musisz wiedzieć, że zestaw siedzeń plus instalacja będzie kosztować cię u dealera średnio od 2500 do 3500 euro i że trzeba do tego doliczyć kontrolę techniczną, przejazd do kopalni i nową rejestrację auta. Dlatego dobrze zastanów się przed zakupem firmy Alfa Romeo Giulietta lub reklamy, niezależnie od tego, czy jest to dla Ciebie interesujące finansowo.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Alfa Romeo Giulietta, nie wahaj się skonsultować z naszą kategorią Alfa Romeo Giulietta.

Ссылка на основную публикацию