Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak przerobić 2-osobową Kia Picanto na 5-osobową?

Prawdopodobnie kupujesz swój pierwszy pojazd silnikowy lub chcesz kupić nowy samochód, ale tak naprawdę nie wiesz, jaki model wybrać. Podczas badania samochodu używanego prawdopodobnie odkryłeś, że Kia Picanto „firm” jest znacznie tańsza w zakupie i wydaje się ciekawą opcją. Jednak te Kia Picanto mają tylko siedzenia 2 i dlatego będą wymagały konwersji, abyś mógł cieszyć się nimi jak klasycznym samochodem. Dowiemy się na tej stronie treści jak przerobić 2-osobową Kia Picanto na 5-osobową? , aby to zrobić, najpierw dokonamy przeglądu głównych kluczowych kroków, które należy podjąć, następnie dowiemy się, jakie modyfikacje należy wprowadzić w samochodzie, a następnie w drugim kroku, jakie są kroki administracyjne do podjęcia, aby sfinalizować przebudowę Twojej firmy Kia Picanto na 5-miejscową.

Główne kluczowe kroki w celu przekształcenia 2-osobowej Kia Picanto w 5-osobową

.

Oto lista głównych linii do naśladowania, jeśli chcesz przekazać swoją firmę lub reklamę Kia Picanto w 5 miejscach:

 • Dopasuj brakujące siedzenia i pasy bezpieczeństwa.
 • Uzyskaj od producenta certyfikat zgodności
 • Zabierz jego Kia Picanto do oceny przydatności do ruchu drogowego, aby potwierdzić zmiany
 • Przejechać samochodem przez kopalnię.
 • Poinformuj swoją firmę ubezpieczeniową o zmianie w samochodzie.
Weiterlesen:
Jak czyścić reflektory w Kia Picanto 3?

Modyfikacje, które należy wprowadzić w samochodzie, aby przekształcić 2-osobową Kia Picanto w 5-osobową

W związku z tym rozpoczniemy naszą stronę z treścią na temat przekształcenia dwumiejscowej Kia Picanto w pięcioosobową, z modyfikacjami, które zostaną przeprowadzone bezpośrednio na pojeździe, aby umożliwić rozpoznanie go jako pięciomiejscowej Kia Picanto.

Konwertuj swoją Kia Picanto na 5 samodzielnych foteli

Jeśli chcesz wykonać większość pracy samodzielnie, powinieneś wiedzieć, że będzie to skomplikowane. Prawdę mówiąc firmy sprawiają, że transformacja tzw. „firmowej”/komercyjnej Kia Picanto jest łatwa tylko dla producentów, oto wyjaśnienia:

 • Będziesz musiał zdobyć Certyfikat zgodności, który będzie wymagał wizyty w samochodzie profesjonalisty.
 • Kup kompletny zestaw, aby przekształcić swoją Kia Picanto w samochód 5-osobowy (pasy/siedzenia)
 • Zamontuj zestaw zgodnie z normami dokręcania (moment obrotowy)

We wszystkich tych aspektach łatwiej jest poprosić zatwierdzonego technika, który podejmie te działania zgodnie z normami producenta.

Jeśli nadal chcesz samodzielnie przeprowadzić konwersję swojej nowej Kia Picanto, skontaktuj się z awariami samochodów w Twojej okolicy w celu uzyskania niezbędnych części i wyszukania informacji producenta związanych z dokręcaniem i dopasowywaniem siedzeń i pasów.

Niech konwersja zostanie osiągnięta przez profesjonalistę

Jeśli chcesz profesjonalnie przekształcić swoją 2-osobową Kia Picanto w 5-osobową, zrobiłeś najmniej trudną rozdzielczość. Oczywiście będzie miał łatwiejszy dostęp do katalogu części i będzie mógł dostarczyć Ci certyfikat zgodności i umożliwi Ci wykonanie kolejnych kroków bez najmniejszych obaw.

Czynności administracyjne, które należy podjąć, aby przerobić Kia Picanto na 5 miejsc

Teraz, gdy odkryliśmy pierwsze techniczne kroki w przekształceniu dwumiejscowej Kia Picanto w pięcioosobową, zajmiemy się teraz czynnościami administracyjnymi.

Weiterlesen:
Kia Picanto 3, KTÓRA WCHODZI w tryb awaryjny

Różne kroki, które należy wykonać, aby zakwalifikować swoje Kia Picanto 2 miejsca jako 5 miejsc

.

Poniżej znajdziesz różne kroki, które należy wykonać, aby zachować zgodność z prawem, aby prowadzić swoją Kia Picanto zamienioną na 5 miejsc…:

 • Po zmianach wprowadzonych w Twojej Kia Picanto masz miesiąc na zmianę rejestracji samochodu , dlatego ważne będzie jak najszybsze przestrzeganie wszystkich kroków.
 • Musisz przywieźć samochód zdać test przydatności do ruchu drogowego , który jest obowiązkowy po zmianie samochodu.
 • Zawieź samochód do kopalni, aby mógł świadczyć o zmianie liczby miejsc w Twojej Kia Picanto li>
 • Wyszukaj nowy dowód rejestracyjny samochodu w swojej prefekturze

Cena zamiany Kia Picanto na 5 miejsc

Na koniec ostatnia część, aby dać ci wyobrażenie o cenie, jaką może wygenerować przejście siedzeń Kia Picanto 2 na siedzenia 5, ważne jest, aby wiedzieć, że zestaw siedzeń plus instalacja będzie kosztować cię u dealera średnio od 2500 do 3500 euro i że należy dodać do tego kontrolę techniczną, przejazd do kopalni i nową rejestrację auta. Dlatego dobrze zastanów się przed zakupem firmy lub reklamy Kia Picanto, niezależnie od tego, czy jest to dla Ciebie interesujące finansowo.

Więcej wskazówek dotyczących Kia Picanto znajdziesz w kategorii Kia Picanto.

Ссылка на основную публикацию