Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak przerobić 2-osobową Toyotę Auris na 5-osobową?

Najprawdopodobniej jesteś gotowy na zakup pierwszego pojazdu mechanicznego lub chcesz kupić nowy samochód, ale tak naprawdę nie wiesz, jaki model wybrać. Podczas wyszukiwania samochodów używanych najprawdopodobniej odkryłeś, że Toyota Auris „spółek” jest znacznie tańsza w zakupie i wydaje się atrakcyjną opcją. Niemniej jednak te Toyota Auris mają tylko siedzenia 2 i dlatego wymagają konwersji, abyś mógł cieszyć się nimi jak klasycznym samochodem. W tym przewodniku dowiemy się jak przerobić 2-osobową Toyotę Auris na 5-osobową? , aby to osiągnąć, najpierw dokonamy przeglądu głównych kluczowych kroków, które należy podjąć, następnie odkryjemy, jakie modyfikacje należy wykonać w pojeździe, a następnie w drugim kroku, jakie są kroki administracyjne zostać podjęte w celu sfinalizowania konwersji firmy Toyota Auris na 5-miejscowy samochód.

Główne kluczowe wytyczne dotyczące przekształcenia 2-osobowej Toyoty Auris w 5-osobową

.

Oto lista głównych linii do naśladowania, jeśli chcesz przekazać swoją firmę Toyota Auris lub reklamę w 5 miejscach:

 • Włóż brakujące siedzenia i pasy bezpieczeństwa.
 • Uzyskaj certyfikat zgodności od producenta
 • Zabierz jego Toyotę Auris na testy przydatności do ruchu drogowego, aby sprawdzić zmiany
 • Przejechać samochodem przez kopalnię.
 • Powiadom swoją firmę ubezpieczeniową o zmianie w samochodzie.
Weiterlesen:
Światło hamowania Toyota Auris 2 pozostaje włączone, co robić ?

Modyfikacje, które należy wykonać w samochodzie, aby przekształcić 2-osobową Toyotę Auris w 5-osobową

Dlatego rozpoczniemy nasze wytyczne dotyczące przekształcenia 2-osobowej Toyoty Auris w 5-osobową z modyfikacjami, które należy wprowadzić bezpośrednio w pojeździe, aby umożliwić rozpoznanie 5-osobowej Toyoty Auris.

Zamień swoją Toyotę Auris na samodzielną 5-osobową kabinę

Jeśli chcesz wykonać większość procesu samodzielnie, powinieneś wiedzieć, że będzie to trudne. W rzeczywistości firmy samochodowe sprawiają, że transformacja tak zwanej „firmowej”/komercyjnej Toyoty Auris jest łatwa tylko dla producentów, oto wyjaśnienia:

 • Będziesz musiał uzyskać Certyfikat zgodności, który będzie wymagał wizyty w pojeździe fachowca.
 • Kup kompletny zestaw do przekształcenia Twojej Toyoty Auris w 5-miejscową (pasy/siedzenia)
 • Zamontuj zestaw zgodnie z normami dokręcania (moment obrotowy)

We wszystkich tych aspektach znacznie łatwiej jest wezwać autoryzowanego technika samochodowego, który wykona te czynności zgodnie z wymaganiami producenta.

Jeśli nadal chcesz samodzielnie przeprowadzić transformację swojej nowej Toyoty Auris, skontaktuj się z awarią samochodu w swoim regionie znaleźć potrzebne części i wyszukać informacje producenta dotyczące dokręcania i mocowania siedzeń i pasów.

Zleć konwersję profesjonaliście

Jeśli chcesz profesjonalnie przekształcić swoją 2-osobową Toyotę Auris w 5-osobową, zrobiłeś najmniej skomplikowaną rozdzielczość. W rzeczywistości będzie miał łatwiejszy dostęp do katalogu części i będzie mógł dostarczyć Ci certyfikat zgodności i umożliwi Ci wykonanie kolejnych kroków bez najmniejszego nacisku.

Czynności administracyjne, które należy podjąć, aby przekształcić Toyotę Auris na 5 miejsc

Teraz, gdy widzieliśmy pierwsze techniczne kroki w przekształceniu 2-osobowej Toyoty Auris w 5-osobową, przystąpimy do etapu administracyjnego.

Weiterlesen:
Silnik trzęsie się w Toyocie Auris, co robić ?

Różne kroki, które należy wykonać, aby Twoja Toyota Auris 2 miejsca została uznana za 5 miejsc

.

Poniżej znajdziesz różne kroki, które należy wykonać, aby zachować zgodność z prawem, aby prowadzić Toyotę Auris zamienioną na 5 miejsc..:

 • Po zmianach dokonanych w Twojej Toyocie Auris masz miesiąc na zmianę rejestracji samochodu , więc bardzo ważne będzie dość szybkie wykonanie wszystkich kroków.
 • Musisz przywieźć pojazd zdać test przydatności do ruchu drogowego , który jest obowiązkowy po zmianie pojazdu.
 • Zabierz pojazd do kopalni, aby mógł poświadczyć o zmianie liczby miejsc w Twojej Toyocie Auris li>
 • Złóż wniosek o nowy dowód rejestracyjny samochodu w swojej prefekturze

Cena konwersji Toyoty Aurisin na 5 miejsc

Na koniec ostatnia część, aby dać ci wyobrażenie o kosztach przejścia Toyoty Auris 2 na 5 miejsc, musisz wiedzieć, że zestaw siedzeń plus instalacja będzie kosztować cię u dealera średnio od 2500 do 3500 euro i że należy dodać do tego kontrolę techniczną, przejazd do kopalni i nową rejestrację auta. Więc dobrze zastanów się przed zakupem firmy Toyota Auris lub reklamy, niezależnie od tego, czy jest to dla Ciebie interesujące finansowo.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Toyoty Auris, nie wahaj się zapoznać z naszą kategorią Toyota Auris.

Ссылка на основную публикацию