Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak przerobić 2-osobową Toyotę Scion FR S na 5-osobową?

Prawdopodobnie myślisz o swoim pierwszym samochodzie lub chcesz kupić nowy samochód, ale tak naprawdę nie wiesz, jaki model wybrać. Podczas wyszukiwania samochodów używanych prawdopodobnie odkryłeś, że Toyota Scion FR S „firm” jest bardziej przystępna cenowo i wydaje się ciekawą opcją. Z drugiej strony, te Toyota Scion FR S mają tylko siedzenia 2 i dlatego wymagają konwersji, abyś mógł cieszyć się nimi jak klasycznym samochodem. Zobaczymy w tej treści jak przerobić 2-osobową Toyotę Scion FR S na 5-osobową? , aby to osiągnąć, najpierw dokonamy przeglądu głównych kluczowych działań, które należy podjąć, następnie zobaczymy, jakie modyfikacje należy wprowadzić w samochodzie, a następnie w drugim kroku, jakie są kroki administracyjne, które należy wykonać podjęta w celu sfinalizowania konwersji Twojej firmy Toyota Scion FR S na 5-miejscową.

Główne kluczowe kroki w celu przekształcenia 2-osobowej Toyoty Scion FR S w 5-osobową

.

Oto lista głównych linii do naśladowania, jeśli chcesz przekazać swoją firmę Toyota Scion FR S lub reklamę w 5 miejscach:

 • Dodaj brakujące siedzenia i pasy bezpieczeństwa.
 • Uzyskaj od firmy certyfikat zgodności
 • Zabierz jego Toyotę Scion FR S na testy przydatności do ruchu drogowego, aby potwierdzić zmiany
 • Przejechać samochodem przez kopalnię.
 • Poinformuj swoją firmę ubezpieczeniową o zmianie w samochodzie.
Weiterlesen:
Jak odłączyć akumulator w mojej Toyocie Scion FR S?

Modyfikacje, które należy wprowadzić w samochodzie, aby przekształcić 2-osobową Toyotę Scion FR S w 5-osobową

W związku z tym rozpoczniemy naszą treść od przekształcenia 2-osobowej Toyoty Scion FR S w 5-miejscową z modyfikacjami, które należy wprowadzić bezpośrednio w samochodzie, aby umożliwić jego przekształcenie jako 5-miejscowej Toyoty Scion FR S. .

Konwertuj swoją Toyotę Scion FR S na 5-osobową samotnie

Jeśli chcesz wykonać większość pracy samodzielnie, powinieneś wiedzieć, że będzie to trudne. W rzeczywistości firmy samochodowe ułatwiają jedynie producentom transformację tak zwanej „firmowej”/komercyjnej Toyoty Scion FR S, oto motywy:

 • Będziesz musiał zdobyć Certyfikat zgodności, co będzie wymagało wizyty w samochodzie profesjonalisty.
 • Kup kompletny zestaw, aby przekształcić swoją Toyota Scion FR S w 5-miejscową (pasy/siedzenia)
 • Umieść w zestawie zgodnie z normami dokręcania (moment obrotowy)

Z tych wszystkich powodów łatwiej jest wezwać autoryzowany warsztat naprawczy, który wykona te czynności zgodnie z normami producenta.

Jeśli nadal chcesz samodzielnie przeprowadzić transformację swojej nowej Toyoty Scion FR S, skontaktuj się z awariami samochodów w Twojej okolicy w celu uzyskania niezbędnych części i wyszukania informacji producenta związanych z dokręcaniem i dopasowywaniem siedzeń i pasów.

Zleć konwersję profesjonaliście

Jeśli chcesz przekształcić swoją 2-osobową Toyotę Scion FR S w 5-miejscową w profesjonalnym, zrobiłeś najprostsze rozwiązanie. W rzeczywistości będzie miał znacznie prostszy dostęp do katalogu części i będzie w stanie dostarczyć Ci certyfikat zgodności i umożliwi wykonanie kolejnych kroków bez najmniejszego stresu.

Czynności administracyjne, które należy podjąć, aby przekształcić Toyota Scion FR S w 5 miejsc

Teraz, gdy widzieliśmy pierwsze techniczne kroki w przekształceniu 2-osobowej Toyoty Scion FR S w 5-miejscową, przystąpimy do działań administracyjnych.

Weiterlesen:
Jak wyłączyć lampkę serwisową Toyota Scion FR S

Różne kroki, które należy wykonać, aby mieć 2 miejsca Toyota Scion FR S autoryzowane jako 5 miejsc

.

Poniżej znajdziesz różne kroki, które należy wykonać, aby zachować zgodność z prawem, aby prowadzić Toyotę Scion FR S zamienioną na 5 miejsc…:

 • Po zmianach wprowadzonych w Twoim Toyota Scion FR S masz miesiąc na zmianę rejestracji samochodu , więc kluczowe będzie szybkie wykonanie wszystkich kroków.
 • Musisz przywieźć samochód zdać test przydatności do ruchu drogowego , który jest obowiązkowy po zmianie samochodu.
 • Zabierz samochód do kopalni, aby mógł świadczyć o zmianie liczby miejsc w Twojej Toyocie Scion FR S li>
 • Złóż wniosek o nowy dowód rejestracyjny samochodu w swojej prefekturze

Cena konwersji Toyota Scion FR Sinto 5 miejsc

Na koniec ostatnia część, aby dać ci wyobrażenie o cenie, jaką może kosztować przejście Toyota Scion FR S 2 do 5 miejsc, musisz wiedzieć, że zestaw siedzeń plus instalacja będzie kosztować cię u dealera średnio 2500 do 3500 euro i że trzeba do tego doliczyć kontrolę techniczną, przejazd do kopalni i nową rejestrację auta. Więc dobrze się zastanów przed zakupem firmy Toyota Scion FR S lub komercyjnej, niezależnie od tego, czy jest to dla Ciebie interesujące finansowo.

Jeśli chcesz uzyskać więcej samouczków dotyczących Toyoty Scion FR S, przejdź do naszej kategorii Toyota Scion FR S.

Ссылка на основную публикацию