Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak przerobić 2-osobowe Renault Maxity na 5-osobowe?

Prawdopodobnie kupujesz swój pierwszy pojazd silnikowy lub chcesz kupić nowy samochód, ale tak naprawdę nie wiesz, jaki model wybrać. Podczas badania samochodu używanego prawdopodobnie zorientowałeś się, że Renault Maxity „spółek” jest dużo tańsze w zakupie i wydaje się być ciekawą opcją. Niemniej jednak te Renault Maxity mają tylko siedzenia 2 i dlatego będą wymagały konwersji, abyś mógł cieszyć się nimi jak klasycznym samochodem. Zamierzamy odkryć na tej stronie treści jak przerobić 2-osobowe Renault Maxity na 5-osobowe? , aby to osiągnąć, najpierw dokonamy przeglądu najważniejszych kluczowych kroków, które należy podjąć, następnie odkryjemy, jakie modyfikacje należy wprowadzić w samochodzie, a następnie w drugim kroku, jakie są kroki administracyjne, aby to osiągnąć. podjąć się sfinalizowania konwersji Twojej firmy Renault Maxity na samochód 5-osobowy.

Główne kluczowe działania mające na celu przekształcenie 2-osobowego Renault Maxity w 5-miejscowego

.

Oto lista głównych linii, których należy przestrzegać, jeśli chcesz przekazać swoją firmę lub reklamę Renault Maxity w 5 miejscach:

 • Dopasuj brakujące siedzenia i pasy bezpieczeństwa.
 • Uzyskaj certyfikat zgodności od producenta
 • Zabierz jego Renault Maxity do oceny przydatności do ruchu drogowego, aby potwierdzić zmiany
 • Przejechać samochodem przez kopalnię.
 • Powiadom swoją firmę ubezpieczeniową o zmianie w samochodzie.
Weiterlesen:
Moje Renault Maxity ciągnie w lewo, co robić ?

Zmiany, które należy wprowadzić w samochodzie, aby przekształcić 2-osobowe Renault Maxity w 5-osobowe

Konsekwentnie rozpoczniemy naszą stronę z treścią dotyczącą przekształcenia 2-osobowego Renault Maxity w 5-osobowy z modyfikacjami, które zostaną wprowadzone bezpośrednio na samochodzie, aby umożliwić jego przekształcenie jako 5-miejscowego Renault Maxity.

Konwertuj swojego Renault Maxity na samodzielną 5-osobową kabinę

Jeśli chcesz wykonać większość procesu samodzielnie, powinieneś wiedzieć, że będzie to trudne. Tak naprawdę producenci sprawiają, że transformacja tak zwanego „firmowego”/komercyjnego Renault Maxity jest łatwa tylko dla producentów, oto powody:

 • Będziesz musiał uzyskać Certyfikat zgodności, co będzie wymagało wizyty specjalisty w samochodzie.
 • Kup kompletny zestaw, aby przekształcić swoje Renault Maxity w samochód 5-osobowy (pasy/siedzenia)
 • Skonfiguruj zestaw zgodnie z normami dokręcania (moment obrotowy)

Z tych wszystkich powodów wygodniej jest skontaktować się z zatwierdzonym technikiem, który wykona te czynności zgodnie ze specyfikacjami producenta.

Jeśli nadal chcesz samodzielnie przeprowadzić konwersję swojego nowego Renault Maxity, skontaktuj się z awarią samochodu w swoim regionie znaleźć potrzebne części i poszukać informacji producenta związanych z dokręcaniem i mocowaniem siedzeń i pasów.

Zleć konwersję specjaliście

Jeśli chcesz u specjalisty przekształcić swoje 2-osobowe Renault Maxity w 5-osobowe, zrobiłeś najmniej trudne rozwiązanie. Prawdę mówiąc, będzie miał znacznie prostszy dostęp do katalogu części i będzie mógł dostarczyć Ci certyfikat zgodności i umożliwi Ci wykonanie kolejnych kroków bez najmniejszych obaw.

Czynności administracyjne, które należy podjąć, aby przebudować Renault Maxity na 5 miejsc

Teraz, gdy odkryliśmy pierwsze techniczne kroki w przekształceniu 2-osobowego Renault Maxity w 5-miejscowego, przystąpimy do etapu administracyjnego.

Weiterlesen:
Kiedy wymienić filtr cząstek stałych w Renault Maxity ?

Różne kroki, które należy wykonać, aby miejsca w Renault Maxity 2 zostały uznane za 5 miejsc

.

Poniżej dowiesz się różnych kroków, które należy przestrzegać, aby zachować zgodność z prawem, aby prowadzić Renault Maxity zamienione na 5 miejsc..:

 • Po zmianach wprowadzonych w Twoim Renault Maxity masz miesiąc na zmianę rejestracji samochodu , więc konieczne będzie szybkie trzymanie się wszystkich kroków.
 • Musisz przywieźć samochód zdać test przydatności do ruchu drogowego , który jest obowiązkowy po zmianie samochodu.
 • Zabierz samochód do kopalni, aby mogli potwierdzić zmianę liczby miejsc w Twoim Renault Maxity li>
 • Złóż wniosek o nowy dowód rejestracyjny samochodu w swojej prefekturze

Cena konwersji Renault Maxity na 5 miejsc

Wreszcie ostatnia część, aby dać ci dobre wyobrażenie o cenie, jaką może być przejście siedzeń Renault Maxity 2 do miejsc 5, musisz wiedzieć, że zestaw siedzeń plus instalacja będzie kosztować cię u dealera średnio od 2500 do 3500 euro i że trzeba do tego doliczyć kontrolę techniczną, przejazd do kopalni i nową rejestrację auta. Dlatego dobrze zastanów się przed zakupem firmy lub reklamy Renault Maxity, niezależnie od tego, czy jest to dla Ciebie interesujące finansowo.

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące Renault Maxity, nie wahaj się zajrzeć do naszej kategorii Renault Maxity.

Ссылка на основную публикацию