Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak przerobić 2-osobowe Renault Twingo 2 na 5-osobowe?

Najprawdopodobniej myślisz o swoim pierwszym aucie lub chcesz kupić nowy samochód, ale tak naprawdę nie wiesz, jaki model wybrać. Podczas wyszukiwania samochodów używanych najprawdopodobniej odkryłeś, że Renault Twingo 2 „spółek” jest znacznie tańszy w zakupie i wydaje się atrakcyjną ofertą. Jednak te Renault Twingo 2 mają tylko 2 siedzenia i dlatego będą wymagały konwersji, aby móc cieszyć się nimi jak klasycznym samochodem. Zobaczymy na tej stronie zawartości jak przerobić 2-osobowego Renault Twingo 2 na 5-osobowego , w tym celu najpierw zrobimy podsumowanie najważniejszych kluczowych wytycznych, które należy podjąć, następnie zobaczymy jakie modyfikacje należy wykonać na pojeździe, potem w drugim kroku jakie są kroki administracyjne do podjęcia w celu sfinalizowania konwersji Twojego Renault Twingo 2 na samochód 5-osobowy.

Główne kluczowe działania mające na celu przekształcenie 2-osobowego Renault Twingo 2 w 5-miejscowego

.

Oto lista głównych linii do naśladowania, jeśli chcesz przekazać swoją firmę lub reklamę Renault Twingo 2 w 5 miejscach:

 • Dopasuj brakujące siedzenia i pasy bezpieczeństwa.
 • Uzyskaj certyfikat zgodności od firmy
 • Zabierz jego Renault Twingo 2 na ocenę przydatności do ruchu drogowego, aby sprawdzić zmiany
 • Przejechać samochodem przez kopalnię.
 • Powiadom swoją firmę ubezpieczeniową o zmianie w samochodzie.

Modyfikacje, które należy wykonać w samochodzie, aby przekształcić 2-osobowe Renault Twingo 2 w 5-osobowe

Konsekwentnie rozpoczniemy naszą stronę z treścią dotyczącą przekształcenia 2-osobowego Renault Twingo 2 w 5-osobowy, z modyfikacjami, które zostaną wprowadzone bezpośrednio na pojeździe, aby umożliwić jego akceptację jako 2-miejscowe Renault Twingo 5 .

Samodzielna konwersja Renault Twingo z 2 do 5 miejsc

Jeśli chcesz wykonać większość pracy samodzielnie, powinieneś wiedzieć, że będzie to trudne. W rzeczywistości producenci sprawiają, że transformacja tak zwanego „firmowego”/komercyjnego Renault Twingo 2 jest łatwa tylko dla producentów, oto motywy:

 • Będziesz musiał uzyskać Certyfikat zgodności, który będzie wymagał wizyty specjalisty w pojeździe.
 • Kup kompletny zestaw do przekształcenia Twojego Renault Twingo 2 w samochód 5-osobowy (pasy/siedzenia)
 • Umieść w zestawie zgodnie z normami dokręcania (moment obrotowy)
Weiterlesen:
Jak czyścić katalizator Renault Twingo ?

We wszystkich tych aspektach łatwiej jest wezwać zatwierdzonego mechanika, który podejmie te czynności zgodnie z normami producenta.

Jeśli nadal chcesz samodzielnie przeprowadzić transformację swojego nowego Renault Twingo 2, skontaktuj się z awarią samochodu w swoim regionie aby znaleźć potrzebne części i poszukać informacji producenta związanych z dokręcaniem i mocowaniem siedzeń i pasów.

Zleć konwersję specjaliście

Jeśli chcesz przekształcić swoje 2-osobowe Renault Twingo 2 w 5-osobowe u specjalisty, zrobiłeś najmniej skomplikowaną rozdzielczość. Z pewnością będzie miał łatwiejszy dostęp do katalogu części i będzie mógł dostarczyć Ci certyfikat zgodności i bez najmniejszego obaw wykonać kolejne kroki.

Czynności administracyjne, które należy podjąć, aby przebudować Renault Twingo 2 na 5 miejsc

Teraz, gdy przeszliśmy przez pierwsze techniczne etapy przekształcenia 2-osobowego Renault Twingo 2 w 5-miejscowego, zajmiemy się teraz czynnościami administracyjnymi.

Różne kroki, które należy wykonać, aby mieć swoje Renault Twingo 2 2 miejsca autoryzowane jako 5 miejsc

.

Poniżej znajdziesz różne kroki, które należy wykonać, aby zachować zgodność z prawem, aby prowadzić Renault Twingo 2 przerobione na 5 miejsc..:

 • Po zmianach dokonanych w Twoim Renault Twingo 2 masz miesiąc na zmianę rejestracji samochodu , więc konieczne będzie trzymanie się wszystkich kroków wkrótce.
 • Musisz przywieźć pojazd zdać test przydatności do ruchu drogowego , który jest obowiązkowy po zmianie samochodu.
 • Zawieź pojazd do kopalni, aby mógł poświadczyć o zmianie ilości miejsc w Twoim Renault Twingo 2 li>
 • Wyszukaj nowy dowód rejestracyjny samochodu w swojej prefekturze

Cena konwersji Renault Twingo 2 na 5 miejsc

Na koniec ostatnia część, aby dać ci dobre pojęcie o cenie, jaką może być przejście Renault Twingo 2 2 miejsca na 5 miejsc, musisz wiedzieć, że zestaw siedzeń plus instalacja będzie kosztować u dealera średnio 2500 do 3500 euro i że trzeba do tego doliczyć kontrolę techniczną, przejazd do kopalni i nową rejestrację auta. Dlatego dobrze zastanów się przed zakupem swojego Renault Twingo 2 firmy lub reklamy, niezależnie od tego, czy jest to dla Ciebie interesujące finansowo.

Weiterlesen:
Wyciek płynu hamulcowego Renault Twingo 2

Jeśli potrzebujesz więcej przewodników na temat Renault Twingo 2, przejdź do naszej kategorii Renault Twingo 2.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector