Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak przerobić 2-osobowe Renault Twingo 3 na 5-osobowe?

Prawdopodobnie myślisz o swoim pierwszym pojeździe silnikowym lub chcesz kupić nowy samochód, ale tak naprawdę nie wiesz, jaki model wybrać. Podczas badania samochodu używanego zapewne zauważyłeś, że Renault Twingo 3 „spółek” jest znacznie tańszy w zakupie i wydaje się ciekawą ofertą. Niemniej jednak te Renault Twingo 3 mają tylko siedzenia 2 i dlatego wymagają konwersji, abyś mógł cieszyć się nimi jak klasycznym samochodem. Dowiemy się w tej treści jak przerobić 2-osobowego Renault Twingo 3 na 5-osobowego , aby to osiągnąć, najpierw dokonamy podsumowania niezbędnych kluczowych kroków, które należy podjąć, następnie dowiemy się jakie modyfikacje należy wprowadzić w samochodzie, a następnie w drugim kroku, jakie są kroki administracyjne dokończyć przebudowę Twojego Renault Twingo 3 na samochód 5-osobowy.

Główne kluczowe wytyczne dotyczące przekształcenia 3-osobowego Renault Twingo 2 w 5-miejscowego

.

Oto lista głównych linii do naśladowania, jeśli chcesz przekazać swoją firmę lub reklamę Renault Twingo 3 w 5 miejscach:

 • Dodaj brakujące siedzenia i pasy bezpieczeństwa.
 • Uzyskaj certyfikat zgodności od producenta
 • Zabierz jego Renault Twingo 3 na ocenę przydatności do ruchu drogowego, aby potwierdzić zmiany
 • Przejechać samochodem przez kopalnię.
 • Poinformuj swoją firmę ubezpieczeniową o zmianie w samochodzie.

Modyfikacje, które należy wprowadzić w samochodzie, aby przekształcić 3-osobowe Renault Twingo 2 w 5-miejscowe

Rozpoczniemy więc naszą treść dotyczącą przekształcenia 3-osobowego Renault Twingo 2 w 5-osobowy z modyfikacjami, które zostaną wprowadzone bezpośrednio na samochodzie, aby umożliwić jego akceptację jako 3-miejscowe Renault Twingo 5.

Konwertuj swojego Renault Twingo z 3 na 5 osób samodzielnie

Jeśli chcesz wykonać większość procesu samodzielnie, powinieneś wiedzieć, że będzie to trudne. Rzeczywiście, firmy samochodowe sprawiają, że transformacja tak zwanego „firmowego”/komercyjnego Renault Twingo 3 jest łatwa tylko dla producentów, oto motywy:

 • Będziesz musiał zdobyć Certyfikat zgodności, który będzie wymagał wizyty specjalisty w samochodzie.
 • Kup kompletny zestaw do przekształcenia Twojego Renault Twingo 3 w samochód 5-osobowy (pasy/siedzenia)
 • Ustaw zestaw zgodnie z normami dokręcania (moment obrotowy)
Weiterlesen:
Jak zamontować elektryczny zaczep przyczepy Renault Twingo 3 ?

We wszystkich tych aspektach łatwiej jest poprosić zatwierdzonego technika, który podejmie te działania zgodnie z wymaganiami producenta.

Jeśli nadal chcesz samodzielnie przeprowadzić transformację swojego nowego Renault Twingo 3, skontaktuj się z awarią samochodu w swoim regionie aby zdobyć potrzebne części i wyszukać informacje producenta związane z dokręcaniem i dopasowywaniem siedzeń i pasów.

Zleć konwersję specjaliście

Jeśli chcesz przekształcić swoje 3-osobowe Renault Twingo 2 w 5-miejscowe u specjalisty, zrobiłeś najprostsze rozwiązanie. W rzeczywistości będzie miał znacznie prostszy dostęp do katalogu części i będzie w stanie dostarczyć Ci certyfikat zgodności i pozwoli wykonać kolejne kroki bez najmniejszego nacisku.

Czynności administracyjne, które należy podjąć, aby przekształcić Renault Twingo 3 na 5 miejsc

Teraz, gdy przeszliśmy przez pierwsze techniczne kroki w przekształceniu 3-osobowego Renault Twingo 2 w 5-miejscowego, zajmiemy się teraz etapem administracyjnym.

Różne kroki, które należy wykonać, aby Renault Twingo 3 2 miejsca zostało zatwierdzone jako 5 miejsc

.

Poniżej znajdziesz różne kroki, które należy wykonać, aby zachować zgodność z prawem, aby prowadzić Renault Twingo 3 przerobione na 5 miejsc..:

 • Po zmianach wprowadzonych w Twoim Renault Twingo 3 masz miesiąc na zmianę rejestracji samochodu , dlatego konieczne będzie jak najszybsze wykonanie wszystkich kroków.
 • Musisz przywieźć samochód zdać test przydatności do ruchu drogowego , który jest obowiązkowy po zmianie samochodu.
 • Zawieź auto do kopalni, aby mogli poświadczyć o zmianie ilości miejsc w Twoim Renault Twingo 3 li>
 • Wyszukaj nowy dowód rejestracyjny samochodu w swojej prefekturze

Cena konwersji Renault Twingo 3 na 5 miejsc

Na koniec ostatnia część, aby dać ci dobre pojęcie o cenie, jaką może wygenerować przejście Renault Twingo 3 z 2 miejsc na 5 miejsc, musisz wiedzieć, że zestaw siedzeń plus instalacja będzie kosztować u dealera średnio 2500 do 3500 euro i że trzeba do tego doliczyć kontrolę techniczną, przejazd do kopalni i nową rejestrację auta. Dlatego dobrze zastanów się przed zakupem Renault Twingo 3 firmy lub reklamy, niezależnie od tego, czy jest to dla Ciebie interesujące finansowo.

Weiterlesen:
Silnik Renault Twingo 3 grzechocze, gdy jest zimny

Aby poznać więcej wskazówek dotyczących Renault Twingo 3, zajrzyj do kategorii Renault Twingo 3.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector