Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak przerobić 2-osobowe Suzuki Alto na 5-osobowe?

Prawdopodobnie kupujesz swój pierwszy samochód lub chcesz kupić nowy samochód, ale tak naprawdę nie wiesz, który model wybrać. Podczas badania samochodów używanych prawdopodobnie zdałeś sobie sprawę, że Suzuki Alto „spółek” jest tańszy w zakupie i wydaje się ciekawą ofertą. Jednak te Suzuki Alto mają tylko siedzenia 2 i dlatego będą wymagały transformacji, abyś mógł cieszyć się nimi jak klasycznym samochodem. Zamierzamy odkryć w tej wytycznej jak przerobić 2-osobowe Suzuki Alto na 5-osobowe , aby to zrobić, najpierw dokonamy przeglądu kluczowych kluczowych kroków, które należy podjąć, następnie odkryjemy, jakie modyfikacje należy wprowadzić w samochodzie, a następnie w drugim kroku, jakie są kroki administracyjne, aby to zrobić podjąć, aby zakończyć przebudowę firmy Suzuki Alto na samochód 5-osobowy.

Główne kluczowe kroki w celu przekształcenia 2-osobowego Suzuki Alto w 5-miejscowego

.

Oto lista głównych linii, których należy przestrzegać, jeśli chcesz przekazać swoją firmę lub reklamę Suzuki Alto w 5 miejscach:

 • Włóż brakujące siedzenia i pasy bezpieczeństwa.
 • Uzyskaj certyfikat zgodności od producenta
 • Zabierz jego Suzuki Alto na testy przydatności do ruchu drogowego, aby sprawdzić zmiany
 • Przejechać samochodem przez kopalnię.
 • Powiadom swoją firmę ubezpieczeniową o zmianie w samochodzie.
Weiterlesen:
Maska utknęła w moim Suzuki Alto, co mogę zrobić?

Modyfikacje, które należy wprowadzić w pojeździe, aby przekształcić 2-osobowe Suzuki Alto w 5-osobowe

Rozpoczniemy więc nasze wytyczne dotyczące przekształcenia 2-osobowego Suzuki Alto w 5-osobowy z modyfikacjami, które należy wprowadzić bezpośrednio na samochodzie, aby umożliwić jego rozpoznawanie jako 5-miejscowego Suzuki Alto.

Samodzielna przebudowa Suzuki Alto na 5 miejsc

Jeśli chcesz wykonać większość pracy samodzielnie, powinieneś wiedzieć, że będzie to skomplikowane. Rzeczywiście, firmy samochodowe sprawiają, że transformacja tak zwanego „firmowego”/komercyjnego Suzuki Alto jest łatwa tylko dla producentów, oto powody:

 • Będziesz musiał uzyskać Certyfikat zgodności, co będzie wymagało wizyty w samochodzie profesjonalisty.
 • Kup kompletny zestaw do przekształcenia swojego Suzuki Alto w samochód 5-osobowy (pasy/siedzenia)
 • Umieść w zestawie zgodnie z normami dokręcania (moment obrotowy)

We wszystkich tych aspektach łatwiej jest skontaktować się z zatwierdzonym technikiem, który przeprowadzi te działania zgodnie z wymaganiami producenta.

Jeśli nadal chcesz samodzielnie przeprowadzić transformację swojego nowego Suzuki Alto, skontaktuj się z awarią samochodu w swoim regionie aby zdobyć potrzebne części i poszukać informacji producenta dotyczących dokręcania i mocowania siedzeń i pasów.

Zleć konwersję profesjonaliście

Jeśli chcesz profesjonalnie przekształcić swoje 2-osobowe Suzuki Alto w 5-osobowe, zrobiłeś najłatwiejsze rozwiązanie. Rzeczywiście, będzie miał znacznie prostszy dostęp do katalogu części i będzie mógł dostarczyć Ci certyfikat zgodności i pozwoli wykonać kolejne kroki bez najmniejszych obaw.

Czynności administracyjne, które należy podjąć, aby zmienić Suzuki Alto na 5 miejsc

Teraz, gdy przeszliśmy pierwsze techniczne kroki w przekształceniu 2-osobowego Suzuki Alto w 5-miejscowego, zajmiemy się teraz czynnościami administracyjnymi.

Weiterlesen:
Lampka świecy żarowej, która zapala się podczas jazdy moim Suzuki Alto

Różne kroki, które należy wykonać, aby zatwierdzić swoje 2 miejsca Suzuki Alto jako 5 miejsc

.

Poniżej znajdziesz różne kroki, których należy przestrzegać, aby zachować zgodność z prawem, aby prowadzić Suzuki Alto zamienione na 5 miejsc..:

 • Po zmianach wprowadzonych w Twoim Suzuki Alto masz miesiąc na zmianę rejestracji samochodu , więc konieczne będzie szybkie wykonanie wszystkich kroków.
 • Musisz przywieźć samochód zdać test przydatności do ruchu drogowego , który jest obowiązkowy po zmianie pojazdu.
 • Zawieź samochód do kopalni, aby mogli poświadczyć o zmianie ilości miejsc w Twoim Suzuki Alto li>
 • Złóż wniosek o nowy dowód rejestracyjny samochodu w swojej prefekturze

Cena konwersji Suzuki Altointo 5 miejsc

Na koniec ostatnia część, aby dać ci dobre wyobrażenie o kosztach, jakie może ponieść przejście siedzenia Suzuki Alto 2 na siedzenia 5, ważne jest, aby wiedzieć, że zestaw siedzeń plus instalacja będzie kosztować cię u dealera średnio od 2500 do 3500 euro i że trzeba do tego doliczyć kontrolę techniczną, przejazd do kopalni i nową rejestrację auta. Dlatego dobrze zastanów się przed zakupem firmy lub reklamy Suzuki Alto, niezależnie od tego, czy jest to dla Ciebie interesujące finansowo.

Jeśli potrzebujesz więcej przewodników po Suzuki Alto, przejdź do naszej kategorii Suzuki Alto.

Ссылка на основную публикацию