Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak przerobić 2-osobowe Suzuki Grand Vitara na 5-osobowe?

Na pewno jesteś w przypadku zakupu pierwszego pojazdu mechanicznego lub chcesz kupić nowy samochód, ale tak naprawdę nie wiesz, jaki model wybrać. Podczas wyszukiwania używanych samochodów z pewnością zauważyłeś, że Suzuki Grand Vitara „firm” jest tańszy w zakupie i wydaje się ciekawą opcją. Niemniej jednak te Suzuki Grand Vitara mają tylko siedzenia 2 i dlatego będą wymagały transformacji, abyś mógł cieszyć się nimi jak klasycznym samochodem. Zamierzamy odkryć w tej wytycznej jak przerobić 2-osobowego Suzuki Grand Vitara na 5-osobowego , aby to osiągnąć, najpierw dokonamy przeglądu podstawowych kluczowych wytycznych, które należy podjąć, następnie odkryjemy, jakie modyfikacje należy wprowadzić w samochodzie, a następnie w drugim kroku, jakie są kroki administracyjne, aby to osiągnąć. podjąć się sfinalizowania konwersji firmy Suzuki Grand Vitara na 5-miejscową.

Główne kluczowe kroki w celu przekształcenia 2-osobowego Suzuki Grand Vitara w 5-miejscowego

.

Oto lista głównych linii, których należy przestrzegać, jeśli chcesz przekazać swoją firmę lub reklamę Suzuki Grand Vitara w 5 miejscach:

 • Włóż brakujące siedzenia i pasy bezpieczeństwa.
 • Uzyskaj certyfikat zgodności od producenta
 • Zabierz jego Suzuki Grand Vitara do oceny przydatności do ruchu drogowego, aby potwierdzić zmiany
 • Przejechać samochodem przez kopalnię.
 • Poinformuj swoją firmę ubezpieczeniową o zmianie w samochodzie.

Modyfikacje, które należy wprowadzić w samochodzie, aby przekształcić 2-osobową Suzuki Grand Vitara w 5-osobową

Rozpoczniemy zatem nasze wytyczne dotyczące przekształcenia 2-osobowego Suzuki Grand Vitara w 5-miejscowy, z modyfikacjami, które zostaną wprowadzone bezpośrednio na samochodzie, aby umożliwić jego przekształcenie jako 5-miejscowego Suzuki Grand Vitara.

Samodzielna konwersja Suzuki Grand Vitara na 5 miejsc

Jeśli chcesz wykonać większość procesu samodzielnie, powinieneś wiedzieć, że będzie to trudne. W rzeczywistości firmy samochodowe czynią transformację tak zwanej „firmowej”/komercyjnej Suzuki Grand Vitara łatwą tylko dla producentów, oto motywy:

 • Będziesz musiał zdobyć Certyfikat zgodności, który będzie wymagał wizyty w samochodzie profesjonalisty.
 • Kup kompletny zestaw do przekształcenia swojego Suzuki Grand Vitara w samochód 5-osobowy (pasy/siedzenia)
 • Zamontuj zestaw zgodnie z normami dokręcania (moment obrotowy)
Weiterlesen:
Jak wymienić przednią żarówkę kierunkowskazu w moim Suzuki Grand Vitara?

W przypadku wszystkich tych czynników wygodniej jest zapytać zatwierdzonego mechanika, który wykona te czynności zgodnie ze specyfikacjami producenta.

Jeśli nadal chcesz samodzielnie przeprowadzić konwersję swojego nowego Suzuki Grand Vitara, skontaktuj się z awarią samochodu w swoim regionie aby zdobyć niezbędne części i wyszukać informacje producenta dotyczące dokręcania i mocowania siedzeń i pasów.

Zleć konwersję profesjonaliście

Jeśli chcesz profesjonalnie przekształcić swoje 2-osobowe Suzuki Grand Vitara w 5-osobowe, zrobiłeś najłatwiejsze rozwiązanie. Prawdę mówiąc, będzie miał znacznie prostszy dostęp do katalogu części i będzie w stanie dostarczyć Ci certyfikat zgodności i pozwoli wykonać kolejne kroki bez najmniejszego stresu.

Czynności administracyjne, które należy podjąć, aby zmienić Suzuki Grand Vitara na 5 miejsc

Teraz, gdy odkryliśmy pierwsze techniczne kroki w przekształceniu 2-osobowego Suzuki Grand Vitara w 5-miejscowego, zajmiemy się teraz etapem administracyjnym.

Różne kroki, które należy wykonać, aby swoje miejsca Suzuki Grand Vitara 2 zostały uznane za 5 miejsc

.

Poniżej znajdziesz różne kroki, których należy przestrzegać, aby zachować zgodność z prawem, aby prowadzić Suzuki Grand Vitara zamienione na 5 miejsc…:

 • Po zmianach wprowadzonych w Twoim Suzuki Grand Vitara masz miesiąc na zmianę rejestracji samochodu , dlatego konieczne będzie jak najszybsze przestrzeganie wszystkich kroków.
 • Musisz przywieźć samochód zdać test przydatności do ruchu drogowego , który jest obowiązkowy po zmianie samochodu.
 • Zabierz samochód do kopalni, aby mogli poświadczyć o zmianie liczby miejsc w Twoim Suzuki Grand Vitara li>
 • Złóż wniosek o nowy dowód rejestracyjny samochodu w swojej prefekturze

Cena konwersji Suzuki Grand Vitarainto 5 miejsc

Na koniec ostatnia część, aby dać ci wyobrażenie o cenie, jaką może reprezentować przejście Suzuki Grand Vitara 2 do 5 miejsc, musisz wiedzieć, że zestaw siedzeń plus instalacja będzie kosztować cię u dealera średnio od 2500 do 3500 euro i że trzeba do tego doliczyć kontrolę techniczną, przejazd do kopalni i nową rejestrację auta. Więc dobrze się zastanów przed zakupem firmy lub reklamy Suzuki Grand Vitara, niezależnie od tego, czy jest to dla Ciebie interesujące finansowo.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Suzuki Grand Vitara, nie wahaj się skonsultować z naszą kategorią Suzuki Grand Vitara.

Weiterlesen:
Ekran dotykowy Suzuki Grand Vitara nie działa
голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector