Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak przerobić 2-osobowe Suzuki Vitara na 5-osobowe?

Na pewno jesteś w przypadku zakupu pierwszego pojazdu mechanicznego lub chcesz kupić nowy samochód, ale tak naprawdę nie wiesz, jaki model wybrać. Podczas wyszukiwania samochodów używanych z pewnością zauważyłeś, że Suzuki Vitara „firm” jest bardziej przystępna cenowo i wydaje się ciekawą ofertą. Niemniej jednak te Suzuki Vitara mają tylko siedzenia 2 i dlatego będą wymagały konwersji, abyś mógł cieszyć się nimi jak klasycznym samochodem. Dowiemy się w tym artykule jak przerobić 2-osobowe Suzuki Vitara na 5-osobowe , aby to osiągnąć, najpierw sporządzimy podsumowanie najważniejszych kluczowych wytycznych, które należy podjąć, następnie dowiemy się, jakie modyfikacje należy wprowadzić w samochodzie, a następnie w drugim kroku, jakie są kroki administracyjne, aby to osiągnąć. podjąć, aby zakończyć przebudowę firmy Suzuki Vitara na 5-miejscową.

Główne kluczowe kroki w celu przekształcenia 2-osobowego Suzuki Vitara w 5-miejscowego

.

Oto lista głównych linii do naśladowania, jeśli chcesz przekazać swoją firmę lub reklamę Suzuki Vitara w 5 miejscach:

 • Dopasuj brakujące siedzenia i pasy bezpieczeństwa.
 • Uzyskaj certyfikat zgodności od producenta
 • Zabierz jego Suzuki Vitara na ocenę przydatności do ruchu drogowego, aby potwierdzić zmiany
 • Przejechać samochodem przez kopalnię.
 • Poinformuj swoją firmę ubezpieczeniową o zmianie w samochodzie.

Modyfikacje, które należy wprowadzić w samochodzie, aby przekształcić 2-osobowe Suzuki Vitara w 5-osobowe

W ten sposób rozpoczniemy nasz artykuł na temat przekształcenia 2-osobowego Suzuki Vitara w 5-osobowy z modyfikacjami, które należy przeprowadzić bezpośrednio na pojeździe, aby umożliwić rozpoznanie go jako 5-osobowego Suzuki Vitara.

Zamień swoje Suzuki Vitara na 5-osobowe samotnie

Jeśli chcesz wykonać większość procesu samodzielnie, powinieneś wiedzieć, że będzie to trudne. Rzeczywiście, producenci sprawiają, że transformacja tak zwanej „firmowej”/komercyjnej Suzuki Vitara jest łatwa tylko dla producentów, oto powody:

 • Będziesz musiał uzyskać Certyfikat zgodności, co będzie wymagało wizyty w samochodzie profesjonalisty.
 • Kup kompletny zestaw do przekształcenia swojego Suzuki Vitara w samochód 5-osobowy (pasy/siedzenia)
 • Zainstaluj zestaw zgodnie z normami dokręcania (moment obrotowy)
Weiterlesen:
Jak wyłączyć Start Stop w Suzuki Grand Vitara?

W celu uzyskania wszystkich tych wyjaśnień łatwiej jest skontaktować się z zatwierdzonym mechanikiem samochodowym, który przeprowadzi te czynności zgodnie ze specyfikacjami producenta.

Jeśli nadal chcesz samodzielnie przeprowadzić konwersję swojego nowego Suzuki Vitara, skontaktuj się z awariami samochodów w Twojej okolicy aby znaleźć potrzebne części i poszukać informacji producenta związanych z dokręcaniem i mocowaniem siedzeń i pasów.

Zleć konwersję profesjonaliście

Jeśli chcesz przekształcić swoje 2-osobowe Suzuki Vitara w 5-miejscowe u profesjonalisty, podjąłeś najprostszą decyzję. Z pewnością będzie miał znacznie prostszy dostęp do katalogu części i będzie w stanie dostarczyć Ci certyfikat zgodności i pozwoli wykonać kolejne kroki bez najmniejszego nacisku.

Czynności administracyjne, które należy podjąć, aby przebudować Suzuki Vitara na 5 miejsc

Teraz, gdy widzieliśmy pierwsze techniczne kroki w przekształceniu 2-osobowego Suzuki Vitara w 5-miejscowego, przejdziemy teraz do etapu administracyjnego.

Poszczególne kroki, które należy wykonać, aby zatwierdzić swoje 2 miejsca Suzuki Vitara jako 5 miejsc

.

Poniżej znajdziesz różne kroki, które należy wykonać, aby zachować zgodność z prawem, aby prowadzić Suzuki Vitara zamienione na 5 miejsc..:

 • Po zmianach wprowadzonych w Twoim Suzuki Vitara masz miesiąc na zmianę rejestracji samochodu , dlatego konieczne będzie jak najszybsze trzymanie się wszystkich kroków.
 • Musisz przywieźć samochód zdać test przydatności do ruchu drogowego , który jest obowiązkowy po zmianie samochodu.
 • Zawieź samochód do kopalni, aby mogli potwierdzić zmianę liczby miejsc w Twoim Suzuki Vitara li>
 • Wyszukaj nowy dowód rejestracyjny samochodu w swojej prefekturze

Cena konwersji Suzuki Vitarainto 5 miejsc

Na koniec ostatnia część, aby dać ci dobre wyobrażenie o kosztach, jakie może ponieść przejście siedzenia Suzuki Vitara 2 na siedzenia 5, ważne jest, aby wiedzieć, że zestaw siedzeń plus instalacja będzie kosztować cię u dealera średnio od 2500 do 3500 euro i że trzeba do tego doliczyć kontrolę techniczną, przejazd do kopalni i nową rejestrację auta. Dlatego dobrze zastanów się przed zakupem firmy lub reklamy Suzuki Vitara, niezależnie od tego, czy jest to dla Ciebie interesujące finansowo.

Weiterlesen:
Jak zaktualizować GPS w moim Suzuki Grand Vitara?

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Suzuki Vitara, nie wahaj się zapoznać się z naszą kategorią Suzuki Vitara.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector