Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak przerobić 2-osobowe volvo xc70 na 5-osobowe?

Prawdopodobnie kupujesz swój pierwszy samochód lub chcesz kupić nowy samochód, ale tak naprawdę nie wiesz, który model wybrać. Podczas badania samochodu używanego prawdopodobnie zauważyłeś, że volvo xc70 „firm” jest znacznie tańszy w zakupie i wydaje się być interesującą opcją. Niemniej jednak te volvo xc70 mają tylko siedzenia 2 i dlatego wymagają przekształcenia, abyś mógł cieszyć się nimi jak klasycznym samochodem. W tym artykule zobaczymy zawartość jak przerobić 2-osobowe volvo xc70 na 5-osobowe? , aby to osiągnąć, najpierw dokonamy przeglądu najważniejszych kluczowych wytycznych, które należy podjąć, następnie zobaczymy jakie modyfikacje należy wykonać na samochodzie, a następnie w drugim kroku, jakie są kroki administracyjne, aby podjąć, aby sfinalizować przekształcenie Twojej firmy volvo xc70 w 5-osobowy samochód.

Główne kluczowe działania mające na celu przekształcenie 70-osobowego volvo xc2 w 5-osobowy

.

Oto lista głównych linii, których należy przestrzegać, jeśli chcesz przekazać swoją firmę lub reklamę volvo xc70 w 5 miejscach:

 • Dodaj brakujące siedzenia i pasy bezpieczeństwa.
 • Uzyskaj certyfikat zgodności od producenta
 • Zabierz jego volvo xc70 do oceny przydatności do ruchu drogowego, aby zatwierdzić zmiany
 • Przejechać samochodem przez kopalnię.
 • Powiadom swoją firmę ubezpieczeniową o zmianie w samochodzie.

Modyfikacje, które należy wykonać w pojeździe, aby przekształcić 70-osobowy volvo xc2 w 5-miejscowy

Konsekwentnie rozpoczniemy nasz artykuł o przekształceniu 70-osobowego volvo xc2 w 5-osobowy z modyfikacjami, które należy wprowadzić bezpośrednio w samochodzie, aby umożliwić rozpoznanie go jako 70-osobowego volvo xc5.

Przekształć swojego volvo xc70 na 5 siedzeń bez pomocy

Jeśli chcesz wykonać większość pracy samodzielnie, powinieneś wiedzieć, że będzie to trudne. Rzeczywiście, firmy samochodowe sprawiają, że transformacja tak zwanej „firmy” / komercyjnego volvo xc70 jest łatwa tylko dla producentów, oto motywy:

 • Będziesz musiał uzyskać Certyfikat zgodności, co będzie wymagało wizyty w samochodzie profesjonalisty.
 • Kup kompletny zestaw do przekształcenia swojego volvo xc70 w samochód 5-osobowy (pasy/siedzenia)
 • Ustaw zestaw zgodnie z normami dokręcania (moment obrotowy)
Weiterlesen:
volvo xc70, które mają problemy z pracą na biegu jałowym

W przypadku wszystkich tych czynników znacznie łatwiej jest zadzwonić do zatwierdzonego warsztatu naprawczego, który wykona te czynności zgodnie z kryteriami producenta.

Jeśli nadal chcesz samodzielnie przeprowadzić transformację swojego nowego volvo xc70, skontaktuj się z awariami samochodów w Twojej okolicy aby uzyskać niezbędne części i poszukać informacji producenta związanych z dokręcaniem i dopasowywaniem siedzeń i pasów.

Zleć konwersję profesjonaliście

Jeśli chcesz profesjonalnie przekształcić swoje 70-osobowe volvo xc2 w 5-osobowe, podjąłeś najprostszą decyzję. W rzeczywistości będzie miał znacznie prostszy dostęp do katalogu części i będzie w stanie dostarczyć Ci certyfikat zgodności i pozwoli wykonać kolejne kroki bez najmniejszego nacisku.

Czynności administracyjne, które należy podjąć, aby przekształcić volvo xc70 w 5 miejsc

Teraz, gdy odkryliśmy pierwsze techniczne kroki w przekształceniu 70-osobowego volvo xc2 w 5-miejscowy, zajmiemy się teraz czynnościami administracyjnymi.

Różne kroki, które należy wykonać, aby mieć swoje volvo xc70 2 miejsca zaakceptowane jako 5 miejsc

.

Poniżej znajdziesz różne kroki, których należy przestrzegać, aby zachować zgodność z prawem, aby prowadzić swoje volvo xc70 zamienione na 5 miejsc…:

 • Po zmianach dokonanych w Twoim volvo xc70 masz miesiąc na zmianę rejestracji samochodu , więc ważne jest, aby dość szybko trzymać się wszystkich kroków.
 • Musisz przywieźć samochód zdać test przydatności do ruchu drogowego , który jest obowiązkowy po zmianie samochodu.
 • Zawieź auto do kopalni, aby mogli poświadczyć o zmianie ilości miejsc w Twoim volvo xc70 li>
 • Wyszukaj nowy dowód rejestracyjny samochodu w swojej prefekturze

Cena zamiany volvo xc70 na 5 miejsc

Na koniec ostatnia część, aby dać ci dobre wyobrażenie o cenie, jaką może być przejście volvo xc70 2 fotele na 5 miejsc, musisz wiedzieć, że zestaw foteli plus instalacja będzie kosztować u dealera średnio 2500 do 3500 euro i że trzeba do tego doliczyć kontrolę techniczną, przejazd do kopalni i nową rejestrację auta. Więc dobrze się zastanów, zanim kupisz swoją firmę lub reklamę Volvo xc70, niezależnie od tego, czy jest to dla Ciebie interesujące finansowo.

Weiterlesen:
Problem z automatyczną skrzynią biegów volvo xc70 ?

Jeśli potrzebujesz więcej poradników na temat volvo xc70, przejdź do naszej kategorii volvo xc70.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector