Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak przerobić 2-osobowe Volvo XC90 na 5-osobowe?

Prawdopodobnie myślisz o swoim pierwszym pojeździe silnikowym lub chcesz kupić nowy samochód, ale tak naprawdę nie wiesz, jaki model wybrać. Podczas badania używanych samochodów prawdopodobnie zorientowałeś się, że Volvo XC90 „firm” jest tańszy w zakupie i wydaje się być interesującą opcją. Jednak te Volvo XC90 mają tylko siedzenia 2 i dlatego będą wymagały przekształcenia, abyś mógł cieszyć się nimi jak klasycznym samochodem. Zobaczymy w tej treści jak przerobić 2-osobowe Volvo XC90 na 5-osobowe , aby to osiągnąć, najpierw dokonamy przeglądu najważniejszych kluczowych działań, które należy podjąć, następnie zobaczymy, jakie modyfikacje należy wprowadzić w samochodzie, a następnie w drugim kroku, jakie są kroki administracyjne do podjęcia, aby sfinalizować przebudowę Twojej firmy Volvo XC90 na samochód 5-osobowy.

Główne kluczowe kroki w celu przekształcenia 90-osobowego Volvo XC2 w 5-miejscowy

.

Oto lista głównych linii do naśladowania, jeśli chcesz przekazać swoją firmę lub reklamę Volvo XC90 w 5 miejscach:

 • Dodaj brakujące siedzenia i pasy bezpieczeństwa.
 • Uzyskaj od producenta certyfikat zgodności
 • Zabierz jego Volvo XC90 na ocenę przydatności do ruchu drogowego, aby potwierdzić zmiany
 • Przejechać samochodem przez kopalnię.
 • Poinformuj swoją firmę ubezpieczeniową o zmianie w samochodzie.

Zmiany, które należy wprowadzić w samochodzie, aby przekształcić 90-osobowe Volvo XC2 w 5-miejscowe

Rozpoczniemy więc naszą treść dotyczącą przekształcenia 90-osobowego Volvo XC2 w 5-osobowy z modyfikacjami, które zostaną wprowadzone bezpośrednio w samochodzie, aby umożliwić rozpoznanie go jako 90-miejscowego Volvo XC5.

Zamień swoje Volvo XC90 na 5-osobowe samotnie

Jeśli chcesz wykonać większość procesu samodzielnie, powinieneś wiedzieć, że będzie to trudne. W rzeczywistości firmy samochodowe sprawiają, że transformacja tak zwanego „firmowego”/komercyjnego Volvo XC90 jest łatwa tylko dla producentów, oto motywy:

 • Będziesz musiał zdobyć Certyfikat zgodności, który będzie wymagał wizyty specjalisty w samochodzie.
 • Kup kompletny zestaw, aby przekształcić swoje Volvo XC90 w samochód 5-osobowy (pasy/siedzenia)
 • Umieść w zestawie zgodnie z normami dokręcania (moment obrotowy)
Weiterlesen:
Nieprzyjemny zapach w klimatyzatorze Volvo XC90

We wszystkich tych aspektach łatwiej jest wezwać zatwierdzonego technika, który wykona te czynności zgodnie z wymaganiami producenta.

Jeśli nadal chcesz samodzielnie przeprowadzić transformację swojego nowego Volvo XC90, skontaktuj się z awarią samochodu w swoim regionie znaleźć potrzebne części i poszukać informacji producenta związanych z dokręcaniem i dopasowywaniem siedzeń i pasów.

Zleć konwersję specjaliście

Jeśli chcesz przerobić swoje 90-osobowe Volvo XC2 na 5-osobowe u specjalisty, zrobiłeś najmniej trudne rozwiązanie. Rzeczywiście, będzie miał znacznie prostszy dostęp do katalogu części i będzie w stanie dostarczyć Ci certyfikat zgodności i pozwoli Ci wykonać kolejne kroki bez najmniejszego stresu.

Czynności administracyjne, które należy podjąć, aby przebudować Volvo XC90 na 5 miejsc

Teraz, gdy widzieliśmy pierwsze techniczne kroki w przekształceniu 90-osobowego Volvo XC2 w 5-miejscowy, zajmiemy się teraz etapem administracyjnym.

Różne kroki, które należy wykonać, aby uzyskać 90 miejsca Volvo XC2 zatwierdzone jako 5 miejsc

.

Poniżej dowiesz się różnych kroków, które należy wykonać, aby zachować zgodność z prawem, aby prowadzić Twoje Volvo XC90 zamienione na 5 miejsc..:

 • Po zmianach wprowadzonych w Twoim Volvo XC90 masz miesiąc na zmianę rejestracji samochodu , więc bardzo ważne będzie dość szybkie wykonanie wszystkich kroków.
 • Musisz przywieźć samochód zdać test przydatności do ruchu drogowego , który jest obowiązkowy po zmianie samochodu.
 • Zabierz samochód do kopalni, aby mógł potwierdzić zmianę liczby miejsc w Twoim Volvo XC90 li>
 • Wyszukaj nowy dowód rejestracyjny samochodu w swojej prefekturze

Cena konwersji Volvo XC90 na 5 miejsc

Na koniec ostatnia część, aby dać ci dobre wyobrażenie o cenie, jaką może reprezentować przejście z 90 miejsc Volvo XC2 na 5 miejsc, musisz wiedzieć, że zestaw miejsc wraz z instalacją będzie Cię kosztować u dealera średnio od 2500 do 3500 euro i że trzeba do tego doliczyć kontrolę techniczną, przejazd do kopalni i nową rejestrację auta. Dlatego dobrze zastanów się przed zakupem Volvo XC90 firmy lub reklamy, niezależnie od tego, czy jest to dla Ciebie interesujące finansowo.

Weiterlesen:
Volvo XC90, które przyspiesza samotnie

Jeśli potrzebujesz więcej przewodników na temat Volvo XC90, przejdź do naszej kategorii Volvo XC90.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector