Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak przerobić 2-osobowego Chevroleta Volta na 5-osobowego?

Prawie na pewno myślisz o swoim pierwszym samochodzie lub chcesz kupić nowy samochód, ale tak naprawdę nie wiesz, jaki model wybrać. Podczas badania samochodów używanych prawie na pewno odkryłeś, że Chevrolety Volt „spółek” są bardziej przystępne cenowo i wydają się być interesującą ofertą. Z drugiej strony, te Chevrolety Volt mają tylko siedzenia 2 i dlatego wymagają konwersji, abyś mógł cieszyć się nimi jak klasycznym samochodem. Zamierzamy odkryć w tej wytycznej jak przerobić 2-osobowego Chevroleta Volta na 5-osobowego , aby to osiągnąć, najpierw dokonamy podsumowania głównych kluczowych wytycznych, które należy podjąć, następnie odkryjemy, jakie modyfikacje należy wprowadzić w pojeździe, a następnie w drugim kroku, jakie są kroki administracyjne, aby podjąć się sfinalizowania konwersji firmy Chevrolet Volt na 5-miejscowy samochód.

Główne kluczowe wytyczne dotyczące przekształcenia 2-osobowego Chevroleta Volta w 5-miejscowego

.

Oto lista głównych linii do naśladowania, jeśli chcesz przekazać swoją firmę lub reklamę Chevrolet Volt w 5 miejscach:

 • Zamontuj brakujące siedzenia i pasy bezpieczeństwa.
 • Uzyskaj certyfikat zgodności od firmy
 • Zabierz jego Chevroleta Volta na testy przydatności do ruchu drogowego, aby potwierdzić zmiany
 • Przejechać samochodem przez kopalnię.
 • Powiadom swoją firmę ubezpieczeniową o zmianie w samochodzie.
Weiterlesen:
Jak otworzyć Chevroleta Volta z rozładowaną baterią?

Modyfikacje, które należy wprowadzić w pojeździe, aby przekształcić 2-osobowy Chevrolet Volt w 5-osobowy

Konsekwentnie rozpoczniemy nasze wytyczne dotyczące przekształcenia dwumiejscowego Chevroleta Volta w pięcioosobowy, z modyfikacjami, które zostaną wprowadzone bezpośrednio na pojeździe, aby umożliwić jego przekształcenie jako pięciomiejscowego Chevroleta Volta.

Przekonwertuj swojego Chevroleta Volta na 5-osobowe samochody w pojedynkę

Jeśli chcesz wykonać większość pracy samodzielnie, powinieneś wiedzieć, że będzie to trudne. W rzeczywistości firmy samochodowe sprawiają, że transformacja tak zwanego „firmowego”/komercyjnego Chevroleta Volt jest łatwa tylko dla producentów, oto wyjaśnienia:

 • Będziesz musiał zdobyć Certyfikat zgodności, co będzie wymagało wizyty fachowca w pojeździe.
 • Kup kompletny zestaw, aby przekształcić swojego Chevroleta Volta w samochód 5-osobowy (pasy/siedzenia)
 • Skonfiguruj zestaw zgodnie z normami dokręcania (moment obrotowy)

Z tych wszystkich powodów wygodniej jest skontaktować się z zatwierdzonym mechanikiem samochodowym, który wykona te czynności zgodnie z kryteriami producenta.

Jeśli nadal chcesz samodzielnie przeprowadzić konwersję swojego nowego Chevroleta Volta, skontaktuj się z awarią samochodu w swoim regionie aby zdobyć potrzebne części i poszukać informacji producenta związanych z dokręcaniem i dopasowywaniem siedzeń i pasów.

Zleć konwersję profesjonaliście

Jeśli chcesz przekształcić swojego 2-osobowego Chevroleta Volta w 5-miejscowego u profesjonalisty, podjąłeś najmniej skomplikowaną decyzję. W rzeczywistości będzie miał znacznie prostszy dostęp do katalogu części i będzie w stanie dostarczyć Ci certyfikat zgodności i umożliwi Ci wykonanie kolejnych kroków bez najmniejszych obaw.

Czynności administracyjne, które należy podjąć, aby przekształcić Chevroleta Volta w 5 miejsc

Teraz, gdy przeszliśmy pierwsze techniczne kroki w przekształceniu dwumiejscowego Chevroleta Volta w pięciomiejscowy, zajmiemy się teraz etapem administracyjnym.

Weiterlesen:
Jak zresetować czujnik ciśnienia w oponach Chevrolet Volt ?

Różne kroki, które należy wykonać, aby miejsca Chevroleta Volta 2 zostały uznane za 5 miejsc

.

Poniżej dowiesz się, jakie kroki należy wykonać, aby zachować zgodność z prawem, aby przerobić Chevroleta Volta na 5 miejsc ..:

 • Po zmianach wprowadzonych w Twoim Chevrolecie Volt masz miesiąc na zmianę rejestracji samochodu , więc wkrótce konieczne będzie wykonanie wszystkich kroków.
 • Musisz przywieźć pojazd zdać test przydatności do ruchu drogowego , który jest obowiązkowy po zmianie samochodu.
 • Zawieź pojazd do kopalni, aby mógł poświadczyć o zmianie liczby miejsc w Twoim Chevrolet Volt li>
 • Wyszukaj nowy dowód rejestracyjny samochodu w swojej prefekturze

Cena konwersji Chevroleta Voltinto 5 miejsc

Wreszcie ostatnia część, aby dać ci dobre wyobrażenie o kosztach przejścia siedzeń Chevrolet Volt 2 na siedzenia 5, musisz wiedzieć, że zestaw siedzeń plus instalacja będzie kosztować cię u dealera średnio od 2500 do 3500 euro i że trzeba do tego doliczyć kontrolę techniczną, przejazd do kopalni i nową rejestrację auta. Więc dobrze się zastanów przed zakupem firmy Chevrolet Volt lub reklamy, niezależnie od tego, czy jest to dla Ciebie interesujące finansowo.

Jeśli chcesz więcej samouczków na temat Chevroleta Volta, przejdź do naszej kategorii Chevrolet Volt.

Ссылка на основную публикацию