Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak przerobić 2-osobowego Fiata Punto Evo na 5-osobowego?

Prawdopodobnie jesteś gotowy na zakup pierwszego pojazdu mechanicznego lub chcesz kupić nowy samochód, ale tak naprawdę nie wiesz, jaki model wybrać. Podczas badania samochodu używanego prawdopodobnie zauważyłeś, że Fiat Punto Evo „firm” jest tańszy w zakupie i wydaje się być atrakcyjną ofertą. Z drugiej strony, te Fiat Punto Evo mają tylko siedzenia 2 i dlatego będą wymagały konwersji, abyś mógł cieszyć się nimi jak klasycznym samochodem. Zamierzamy odkryć w tej wytycznej jak przerobić 2-osobowego Fiata Punto Evo na 5-osobowego , aby to zrobić, najpierw dokonamy krótkiego wyjaśnienia głównych kluczowych kroków, które należy podjąć, następnie odkryjemy, jakie modyfikacje należy wprowadzić w samochodzie, a następnie w drugim kroku, jakie są administracyjne kroki, jakie należy podjąć, aby zakończyć przebudowę Twojego Fiata Punto Evo na samochód 5-osobowy.

Główne kluczowe wytyczne dotyczące konwersji 2-osobowego Fiata Punto Evo w 5-miejscowego

.

Oto lista głównych linii do naśladowania, jeśli chcesz przekazać swoją firmę lub reklamę Fiata Punto Evo w 5 miejscach:

 • Włóż brakujące siedzenia i pasy bezpieczeństwa.
 • Uzyskaj certyfikat zgodności od firmy
 • Zabierz jego Fiata Punto Evo na ocenę przydatności do ruchu drogowego, aby potwierdzić zmiany
 • Przejechać samochodem przez kopalnię.
 • Powiadom swoją firmę ubezpieczeniową o zmianie w samochodzie.
Weiterlesen:
Jak wyregulować reflektory w Fiacie Punto Evo ?

Zmiany, które należy wprowadzić w samochodzie, aby przekształcić dwumiejscowy Fiat Punto Evo w pięciomiejscowy

Rozpoczniemy więc nasze wytyczne dotyczące przekształcenia dwumiejscowego Fiata Punto Evo w pięcioosobowy z modyfikacjami, które należy wprowadzić bezpośrednio na samochodzie, aby umożliwić rozpoznanie go jako pięciomiejscowego Fiata Punto Evo.

Zamień swojego Fiata Punto Evo na 5-miejscowe bez pomocy

Jeśli chcesz wykonać większość procesu samodzielnie, powinieneś wiedzieć, że będzie to skomplikowane. Rzeczywiście, producenci sprawiają, że transformacja tak zwanego „firmowego”/komercyjnego Fiata Punto Evo jest łatwa tylko dla producentów, oto wyjaśnienia:

 • Będziesz musiał zdobyć Certyfikat zgodności, co będzie wymagało wizyty specjalisty w samochodzie.
 • Kup kompletny zestaw do przekształcenia swojego Fiata Punto Evo w samochód 5-osobowy (pasy/siedzenia)
 • Zamontuj zestaw zgodnie z normami dokręcania (moment obrotowy)

Z tych wszystkich powodów łatwiej jest skontaktować się z zatwierdzonym technikiem, który przeprowadzi te działania zgodnie z wymaganiami producenta.

Jeśli nadal chcesz samodzielnie przeprowadzić transformację swojego nowego Fiata Punto Evo, skontaktuj się z awariami samochodów w Twojej okolicy aby znaleźć potrzebne części i poszukać informacji producenta związanych z dokręcaniem i dopasowywaniem siedzeń i pasów.

Zleć konwersję specjaliście

Jeśli chcesz przerobić u specjalisty swojego 2-osobowego Fiata Punto Evo na 5-miejscowego, zrobiłeś najmniej skomplikowaną rozdzielczość. Prawdę mówiąc, będzie miał znacznie prostszy dostęp do katalogu części i będzie w stanie dostarczyć Ci certyfikat zgodności i pozwoli wykonać kolejne kroki bez najmniejszych obaw.

Czynności administracyjne, jakie należy podjąć, aby przebudować Fiata Punto Evo na 5 miejsc

Teraz, gdy odkryliśmy pierwsze techniczne kroki w przekształceniu 2-osobowego Fiata Punto Evo w 5-miejscowego, zajmiemy się teraz czynnościami administracyjnymi.

Weiterlesen:
Jak czyścić klimatyzację w Fiacie Punto ?

Różne kroki, które należy wykonać, aby zatwierdzić swoje miejsce w Fiacie Punto Evo 2 jako 5 miejsc

.

Poniżej znajdziesz różne kroki, które należy wykonać, aby zachować zgodność z prawem, aby prowadzić Fiata Punto Evo zamienionego na 5 miejsc…:

 • Po zmianach dokonanych w Twoim Fiacie Punto Evo masz miesiąc na zmianę rejestracji samochodu , więc kluczowe będzie szybkie trzymanie się wszystkich kroków.
 • Musisz przywieźć samochód zdać test przydatności do ruchu drogowego , który jest obowiązkowy po zmianie samochodu.
 • Zawieź samochód do kopalni, aby mógł zaświadczyć o zmianie liczby miejsc w Twoim Fiacie Punto Evo li>
 • Złóż wniosek o nowy dowód rejestracyjny samochodu w swojej prefekturze

Cena konwersji Fiata Punto Evointo 5 miejsc

Na koniec ostatnia część, aby dać ci wyobrażenie o cenie, jaką może wygenerować przejście Fiata Punto Evo 2 na 5 miejsc, musisz wiedzieć, że zestaw siedzeń plus instalacja będzie kosztować cię u dealera średnio od 2500 do 3500 euro i że trzeba do tego doliczyć kontrolę techniczną, przejazd do kopalni i nową rejestrację auta. Dlatego dobrze zastanów się przed zakupem Fiata Punto Evo firmy lub reklamy, niezależnie od tego, czy jest to dla Ciebie interesujące finansowo.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Fiata Punto Evo, nie wahaj się zapoznać z naszą kategorią Fiata Punto Evo.

Ссылка на основную публикацию