Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak przerobić 2-osobowego hyundai i40 na 5-osobowego?

Prawdopodobnie jesteś gotowy na zakup pierwszego pojazdu mechanicznego lub chcesz kupić nowy samochód, ale tak naprawdę nie wiesz, jaki model wybrać. Podczas badania używanych samochodów prawdopodobnie zorientowałeś się, że hyundai i40 „firm” są bardziej przystępne cenowo i wydają się atrakcyjną ofertą. Z drugiej strony, te hyundai i40 mają tylko 2 siedzenia i dlatego będą wymagały transformacji, abyś mógł cieszyć się nimi jak klasycznym samochodem. Zamierzamy odkryć na tej stronie treści jak przerobić 2-osobowego hyundai i40 na 5-osobowego? , aby to zrobić, najpierw sporządzimy podsumowanie głównych kluczowych wytycznych, które należy podjąć, następnie odkryjemy, jakie modyfikacje należy wprowadzić w samochodzie, a następnie w drugim kroku, jakie są kroki administracyjne, które należy wykonać podjęta w celu dokończenia konwersji Twojej firmy hyundai i40 w 5-osobowy samochód.

Główne kluczowe działania mające na celu przekształcenie 40-osobowego hyundai i2 w 5-miejscowego

.

Oto lista głównych linii do naśladowania, jeśli chcesz przekazać swoją firmę lub reklamę hyundai i40 w 5 miejscach:

 • Dodaj brakujące siedzenia i pasy bezpieczeństwa.
 • Uzyskaj certyfikat zgodności od producenta
 • Zabierz jego hyundai i40 do oceny przydatności do ruchu drogowego, aby sprawdzić zmiany
 • Przejechać samochodem przez kopalnię.
 • Poinformuj swoją firmę ubezpieczeniową o zmianie w samochodzie.
Weiterlesen:
Sprzęgło ślizga się na moim hyundai i40, co robić?

Modyfikacje, które należy wprowadzić w samochodzie, aby przekształcić 40-osobowe hyundai i2 w 5-osobowe

Rozpoczniemy więc naszą stronę z treścią na temat przekształcenia 40-osobowego hyundai i2 w 5-miejscowego, z modyfikacjami, które zostaną przeprowadzone bezpośrednio na samochodzie, aby umożliwić jego przekształcenie jako 40-miejscowego hyundai i5.

Konwertuj swojego hyundai i40 na 5 siedzeń sam

Jeśli chcesz wykonać większość pracy samodzielnie, powinieneś wiedzieć, że będzie to skomplikowane. Rzeczywiście, firmy samochodowe sprawiają, że transformacja tak zwanego „firmowego”/komercyjnego hyundai i40 jest łatwa tylko dla producentów, oto powody:

 • Będziesz musiał uzyskać Certyfikat zgodności, co będzie wymagało wizyty w samochodzie profesjonalisty.
 • Kup kompletny zestaw do przekształcenia Twojego hyundai i40 w 5-osobowy (pasy/siedzenia)
 • Ustaw zestaw zgodnie z normami dokręcania (moment obrotowy)

W przypadku wszystkich tych aspektów łatwiej jest zapytać zatwierdzonego mechanika samochodowego, który wykona te czynności zgodnie ze specyfikacjami producenta.

Jeśli nadal chcesz samodzielnie przeprowadzić konwersję swojego nowego hyundai i40, skontaktuj się z awarią samochodu w swoim regionie aby znaleźć potrzebne części i wyszukać informacje producenta dotyczące dokręcania i mocowania siedzeń i pasów.

Zleć konwersję profesjonaliście

Jeśli chcesz profesjonalnie przekształcić swojego 40-osobowego hyundai i2 w 5-miejscowego, zrobiłeś najłatwiejsze rozwiązanie. Prawdę mówiąc, będzie miał łatwiejszy dostęp do katalogu części i będzie mógł dostarczyć Ci certyfikat zgodności i pozwoli Ci wykonać kolejne kroki bez najmniejszych obaw.

Czynności administracyjne, które należy podjąć, aby przekształcić hyundai i40 w 5 miejsc

Teraz, gdy widzieliśmy pierwsze techniczne kroki w przekształceniu 40-osobowego hyundai i2 w 5-miejscowego, zajmiemy się teraz etapem administracyjnym.

Weiterlesen:
Gdzie umieścić płyn chłodzący w hyundai i40 ?

Różne kroki, które należy wykonać, aby hyundai i40 2 miejsca zostały zaakceptowane jako 5 miejsc

.

Poniżej dowiesz się różnych kroków, które należy wykonać, aby zachować zgodność z prawem, aby prowadzić hyundai i40 zamieniony na 5 miejsc…:

 • Po zmianach wprowadzonych w Twoim hyundai i40 masz miesiąc na zmianę rejestracji samochodu , więc bardzo ważne będzie dość szybkie wykonanie wszystkich kroków.
 • Musisz przywieźć samochód zdać test przydatności do ruchu drogowego , który jest obowiązkowy po zmianie pojazdu.
 • Zabierz samochód do kopalni, aby mogli potwierdzić zmianę liczby miejsc w Twoim hyundai i40 li>
 • Złóż wniosek o nowy dowód rejestracyjny samochodu w swojej prefekturze

Cena zamiany hyundaia i40 na 5 miejsc

Na koniec ostatnia część, aby dać ci dobre pojęcie o kosztach, jakie może kosztować przejście hyundai i40 2 do 5 miejsc, musisz wiedzieć, że zestaw siedzeń plus instalacja będzie kosztować u dealera średnio 2500 do 3500 euro i że trzeba do tego doliczyć kontrolę techniczną, przejazd do kopalni i nową rejestrację auta. Więc dobrze się zastanów, zanim kupisz swoją firmę hyundai i40 lub komercyjną, niezależnie od tego, czy jest to dla Ciebie interesujące finansowo.

Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania dotyczące hyundai i40, nie wahaj się zajrzeć do naszej kategorii hyundai i40.

Ссылка на основную публикацию