Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak przerobić 2-osobowego Lexusa GS na 5-osobowego?

Najprawdopodobniej kupujesz swój pierwszy pojazd silnikowy lub chcesz kupić nowy samochód, ale tak naprawdę nie wiesz, jaki model wybrać. Podczas badania samochodów używanych najprawdopodobniej zauważyłeś, że Lexusy GS „spółek” są znacznie tańsze w zakupie i wydają się ciekawą ofertą. Z drugiej strony, te Lexusy GS mają tylko siedzenia 2 i dlatego wymagają konwersji, abyś mógł cieszyć się nimi jak klasycznym samochodem. Zamierzamy odkryć na tej stronie zawartości jak przerobić 2-osobowego Lexusa GS na 5-osobowego , aby to osiągnąć, najpierw dokonamy krótkiego wyjaśnienia głównych kluczowych działań, które należy podjąć, następnie odkryjemy, jakie modyfikacje należy wykonać w pojeździe, a następnie w drugim kroku, jakie są kroki administracyjne które należy podjąć, aby zakończyć przebudowę Twojej firmy Lexus GS na samochód 5-osobowy.

Główne kluczowe metody przekształcenia 2-osobowego Lexusa GS w 5-miejscowego

.

Oto lista głównych linii, których należy przestrzegać, jeśli chcesz przekazać swoją firmę Lexus GS lub reklamę w 5 miejscach:

 • Włóż brakujące siedzenia i pasy bezpieczeństwa.
 • Uzyskaj od producenta certyfikat zgodności
 • Zabierz jego Lexusa GS na testy przydatności do ruchu drogowego, aby zatwierdzić zmiany
 • Przejechać samochodem przez kopalnię.
 • Powiadom swoją firmę ubezpieczeniową o zmianie w samochodzie.
Weiterlesen:
Jak wymienić żarówkę tylnego kierunkowskazu w moim Lexusie GS?

Zmiany, które należy wprowadzić w samochodzie, aby przekształcić 2-osobowy Lexus GS w 5-osobowy

Konsekwentnie rozpoczniemy naszą stronę z treścią dotyczącą przekształcenia 2-osobowego Lexusa GS w 5-miejscowego, z modyfikacjami, które zostaną wprowadzone bezpośrednio w pojeździe, aby umożliwić rozpoznanie go jako 5-miejscowego Lexusa GS.

Samodzielnie przekonwertuj swojego Lexusa GS na 5 miejsc

Jeśli chcesz wykonać większość pracy samodzielnie, powinieneś wiedzieć, że będzie to skomplikowane. W rzeczywistości producenci sprawiają, że transformacja tak zwanego „firmowego”/komercyjnego Lexusa GS jest łatwa tylko dla producentów, oto powody:

 • Będziesz musiał uzyskać Certyfikat zgodności, co będzie wymagało wizyty fachowca w pojeździe.
 • Kup kompletny zestaw, aby przekształcić swojego Lexusa GS w 5-miejscowego (pasy/siedzenia)
 • Zainstaluj zestaw zgodnie z normami dokręcania (moment obrotowy)

Z tych wszystkich powodów łatwiej jest zapytać zatwierdzonego mechanika samochodowego, który wykona te czynności zgodnie ze standardami producenta.

Jeśli nadal chcesz samodzielnie przeprowadzić konwersję swojego nowego Lexusa GS, skontaktuj się z awariami samochodów w Twojej okolicy aby znaleźć potrzebne części i wyszukać informacje producenta związane z dokręcaniem i dopasowywaniem siedzeń i pasów.

Zleć konwersję profesjonaliście

Jeśli chcesz profesjonalnie przekształcić swojego 2-osobowego Lexusa GS w 5-miejscowego, zrobiłeś najmniej skomplikowaną rozdzielczość. W rzeczywistości będzie miał znacznie prostszy dostęp do katalogu części i będzie w stanie dostarczyć Ci certyfikat zgodności i pozwoli wykonać kolejne kroki bez najmniejszych obaw.

Czynności administracyjne, które należy podjąć, aby przerobić Lexusa GS na 5 miejsc

Teraz, gdy odkryliśmy pierwsze techniczne kroki w przekształceniu 2-osobowego Lexusa GS w 5-miejscowego, zajmiemy się teraz etapem administracyjnym.

Weiterlesen:
Jak zdjąć zderzak z Lexusa GS ?

Różne kroki, które należy wykonać, aby mieć 2 miejsca w Lexusie GS zaakceptowane jako 5 miejsc

.

Poniżej znajdziesz różne kroki, których należy przestrzegać, aby zachować zgodność z prawem, aby prowadzić Lexusa GS zamienionego na 5 miejsc..:

 • Po zmianach wprowadzonych w Twoim Lexusie GS masz miesiąc na zmianę rejestracji samochodu , więc wkrótce konieczne będzie wykonanie wszystkich kroków.
 • Musisz przywieźć pojazd zdać test przydatności do ruchu drogowego , który jest obowiązkowy po zmianie samochodu.
 • Zawieź pojazd do kopalni, aby mogli potwierdzić zmianę liczby miejsc w Twoim Lexusie GS li>
 • Wyszukaj nowy dowód rejestracyjny samochodu w swojej prefekturze

Cena konwersji Lexusa GSinna 5 miejsc

Wreszcie ostatnia część, aby dać ci wyobrażenie o kosztach, jakie może wygenerować przejście siedzeń Lexus GS 2 na siedzenia 5, musisz wiedzieć, że zestaw siedzeń plus instalacja będzie kosztować cię u dealera średnio od 2500 do 3500 euro i że trzeba do tego dołożyć kontrolę techniczną, przejazd do kopalni i nową rejestrację auta. Dlatego dobrze zastanów się przed zakupem firmy lub reklamy Lexusa GS, niezależnie od tego, czy jest to dla Ciebie interesujące finansowo.

Jeśli chcesz uzyskać więcej samouczków na temat Lexusa GS, przejdź do naszej kategorii Lexus GS.

Ссылка на основную публикацию