Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak przerobić 2-osobowego Lexusa GX na 5-osobowego?

Najprawdopodobniej kupujesz swój pierwszy samochód lub chcesz kupić nowy samochód, ale tak naprawdę nie wiesz, jaki model wybrać. Podczas wyszukiwania używanych samochodów najprawdopodobniej zdałeś sobie sprawę, że Lexus GX „firm” jest znacznie tańszy w zakupie i wydaje się atrakcyjną opcją. Jednak te Lexusy GX mają tylko siedzenia 2 i dlatego będą wymagały transformacji, abyś mógł cieszyć się nimi jak klasycznym samochodem. Dowiemy się w tym artykule jak przerobić 2-osobowego Lexusa GX na 5-osobowego , aby to zrobić, najpierw dokonamy podsumowania głównych kluczowych kroków, które należy wykonać, następnie odkryjemy, jakie modyfikacje należy wykonać na samochodzie, a następnie w drugim kroku, jakie są kroki administracyjne do podjąć się sfinalizowania konwersji firmy Lexus GX na 5-miejscowy samochód.

Główne kluczowe kroki w celu przekształcenia 2-osobowego Lexusa GX w 5-miejscowego

.

Oto lista głównych linii do naśladowania, jeśli chcesz przekazać swoją firmę Lexus GX lub reklamę w 5 miejscach:

 • Włóż brakujące siedzenia i pasy bezpieczeństwa.
 • Uzyskaj certyfikat zgodności od producenta
 • Zabierz jego Lexusa GX do oceny przydatności do ruchu drogowego, aby sprawdzić zmiany
 • Przejechać samochodem przez kopalnię.
 • Poinformuj swoją firmę ubezpieczeniową o zmianie w samochodzie.
Weiterlesen:
Jak zaktualizować GPS w moim Lexusie GX?

Modyfikacje, które należy wprowadzić w samochodzie, aby przekształcić 2-osobowy Lexus GX w 5-osobowy

Dlatego rozpoczniemy nasz artykuł na temat przekształcenia 2-osobowego Lexusa GX w 5-osobowy z modyfikacjami, które zostaną wprowadzone bezpośrednio w samochodzie, aby umożliwić jego akceptację jako 5-miejscowy Lexus GX.

Samodzielne przekształcenie Lexusa GX w 5-osobowe

Jeśli chcesz wykonać większość procesu samodzielnie, powinieneś wiedzieć, że będzie to trudne. W rzeczywistości producenci sprawiają, że transformacja tak zwanego „firmowego”/komercyjnego Lexusa GX jest łatwa tylko dla producentów, oto powody:

 • Będziesz musiał zdobyć Certyfikat zgodności, co będzie wymagało wizyty specjalisty w samochodzie.
 • Kup kompletny zestaw, aby przekształcić swojego Lexusa GX w samochód 5-osobowy (pasy/siedzenia)
 • Skonfiguruj zestaw zgodnie z normami dokręcania (moment obrotowy)

W przypadku wszystkich tych aspektów wygodniej jest wezwać uprawnionego technika, który wykona te czynności zgodnie z kryteriami producenta.

Jeśli nadal chcesz samodzielnie przeprowadzić transformację swojego nowego Lexusa GX, skontaktuj się z awarią samochodu w swoim regionie aby znaleźć potrzebne części i wyszukać informacje producenta związane z dokręcaniem i dopasowywaniem siedzeń i pasów.

Zleć konwersję specjaliście

Jeśli chcesz przerobić swojego 2-osobowego Lexusa GX na 5-osobowego u specjalisty, podjąłeś najmniej trudną decyzję. Rzeczywiście, będzie miał łatwiejszy dostęp do katalogu części i będzie mógł dostarczyć ci certyfikat zgodności i pozwoli ci wykonać kolejne kroki bez najmniejszego stresu.

Czynności administracyjne, które należy podjąć, aby przebudować Lexusa GX na 5 miejsc

Teraz, gdy przeszliśmy już pierwsze techniczne etapy przekształcenia 2-osobowego Lexusa GX w 5-miejscowego, zajmiemy się teraz etapem administracyjnym.

Weiterlesen:
Gorący terkot silnika w moim Lexusie GX

Różne kroki, które należy wykonać, aby miejsca Lexus GX 2 zostały zaakceptowane jako miejsca 5

.

Poniżej dowiesz się różnych kroków, które należy wykonać, aby zachować zgodność z prawem, aby prowadzić Lexusa GX zamienionego na 5 miejsc..:

 • Po zmianach wprowadzonych w Twoim Lexusie GX masz miesiąc na zmianę rejestracji samochodu , dlatego konieczne będzie jak najszybsze wykonanie wszystkich kroków.
 • Musisz przywieźć samochód zdać test przydatności do ruchu drogowego , który jest obowiązkowy po zmianie samochodu.
 • Zawieź auto do kopalni, aby mogły świadczyć o zmianie ilości miejsc w Twoim Lexusie GX li>
 • Złóż wniosek o nowy dowód rejestracyjny samochodu w swojej prefekturze

Cena konwersji Lexusa GX na 5 miejsc

Na koniec ostatnia część, aby dać ci dobre pojęcie o cenie, jaką może wygenerować przejście siedzeń Lexus GX 2 na 5 miejsc, ważne jest, aby wiedzieć, że zestaw siedzeń plus instalacja będzie kosztować cię u dealera średnio od 2500 do 3500 euro i że trzeba do tego doliczyć kontrolę techniczną, przejazd do kopalni i nową rejestrację auta. Dlatego dobrze zastanów się przed zakupem firmy lub reklamy Lexusa GX, niezależnie od tego, czy jest to dla Ciebie interesujące finansowo.

Jeśli potrzebujesz więcej samouczków na temat Lexusa GX, przejdź do naszej kategorii Lexus GX.

Ссылка на основную публикацию