Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak przerobić 2-osobowego Nissana Cube na 5-osobowego?

Prawdopodobnie jesteś gotowy na zakup swojego pierwszego samochodu lub chcesz kupić nowy samochód, ale tak naprawdę nie wiesz, który model wybrać. Podczas wyszukiwania używanych samochodów prawdopodobnie zauważyłeś, że Nissan Cube „firm” jest znacznie tańszy w zakupie i wydaje się ciekawą opcją. Jednak te Nissany Cube mają tylko 2 siedzenia i dlatego będą wymagały przekształcenia, abyś mógł cieszyć się nimi jak klasycznym samochodem. Zobaczymy w tych wytycznych jak przerobić 2-osobowego Nissana Cube na 5-osobowego , w tym celu najpierw zrobimy krótkie wyjaśnienie najważniejszych kluczowych działań, które należy podjąć, następnie zobaczymy jakie modyfikacje należy wprowadzić na pojeździe, a następnie w drugim kroku jakie są czynności administracyjne kroki, które należy podjąć, aby sfinalizować przebudowę Twojej firmy Nissan Cube na samochód 5-osobowy.

Główne kluczowe metody przekształcenia 2-osobowego Nissana Cube w 5-osobowego

.

Oto lista głównych linii, których należy przestrzegać, jeśli chcesz przekazać swoją firmę lub reklamę Nissan Cube w 5 miejscach:

 • Dopasuj brakujące siedzenia i pasy bezpieczeństwa.
 • Uzyskaj od firmy certyfikat zgodności
 • Zabierz swojego Nissana Cube na testy przydatności do ruchu drogowego, aby zatwierdzić zmiany
 • Przejechać samochodem przez kopalnię.
 • Powiadom swoją firmę ubezpieczeniową o zmianie w samochodzie.
Weiterlesen:
Jak zmienić głośniki w Nissan Cube?

Modyfikacje, które należy wprowadzić w samochodzie, aby przekształcić 2-osobowy Nissan Cube w 5-osobowy

Konsekwentnie rozpoczniemy opracowywanie naszych wytycznych dotyczących przekształcenia 2-osobowego Nissana Cube w 5-osobowy, z modyfikacjami, które zostaną wprowadzone bezpośrednio na pojeździe, aby umożliwić jego przekształcenie jako 5-osobowego Nissana Cube.

Przekształć swojego Nissana Cube w samodzielną 5-osobową kabinę

Jeśli chcesz wykonać większość pracy samodzielnie, powinieneś wiedzieć, że będzie to trudne. Rzeczywiście, firmy samochodowe sprawiają, że transformacja tak zwanego „firmowego”/komercyjnego Nissana Cube jest łatwa tylko dla producentów, oto powody:

 • Będziesz musiał zdobyć Certyfikat zgodności, co będzie wymagało wizyty specjalisty w pojeździe.
 • Kup kompletny zestaw, aby przekształcić swojego Nissana Cube w 5-miejscowego (pasy/siedzenia)
 • Umieść w zestawie zgodnie z normami dokręcania (moment obrotowy)

W przypadku wszystkich tych wyjaśnień łatwiej jest skontaktować się z zatwierdzonym technikiem, który wykona te czynności zgodnie ze specyfikacjami producenta.

Jeśli nadal chcesz samodzielnie przeprowadzić konwersję swojego nowego Nissana Cube, skontaktuj się z awariami samochodów w Twojej okolicy znaleźć potrzebne części i poszukać informacji producenta związanych z dokręcaniem i dopasowywaniem siedzeń i pasów.

Zleć konwersję specjaliście

Jeśli chcesz przekonwertować swojego 2-osobowego Nissana Cube w 5-osobowego u specjalisty, zrobiłeś najprostszą rozdzielczość. Oczywiście będzie miał znacznie prostszy dostęp do katalogu części i będzie w stanie dostarczyć Ci certyfikat zgodności i pozwoli wykonać kolejne kroki bez najmniejszego nacisku.

Czynności administracyjne, które należy podjąć, aby przekształcić Nissan Cube w 5 miejsc

Teraz, gdy odkryliśmy pierwsze techniczne kroki w przekształceniu 2-osobowego Nissana Cube w 5-miejscowego, przejdziemy teraz do etapu administracyjnego.

Weiterlesen:
Wyciek płynu hamulcowego Nissan Cube

Różne kroki, które należy wykonać, aby zakwalifikować 2 miejsca Nissan Cube jako 5 miejsc

.

Poniżej dowiesz się różnych kroków, które należy przestrzegać, aby zachować zgodność z prawem, aby prowadzić Nissana Cube zamienionego na 5 miejsc…:

 • Po zmianach wprowadzonych w Twoim Nissan Cube masz miesiąc na zmianę rejestracji samochodu , więc bardzo ważne będzie dość szybkie wykonanie wszystkich kroków.
 • Musisz przywieźć pojazd zdać test przydatności do ruchu drogowego , który jest obowiązkowy po zmianie pojazdu.
 • Zabierz pojazd do kopalni, aby mógł zaświadczyć o zmianie liczby miejsc w Twoim Nissan Cube li>
 • Wyszukaj nowy dowód rejestracyjny samochodu w swojej prefekturze

Cena konwersji Nissana Cube na 5 miejsc

Na koniec ostatnia część, aby dać ci wyobrażenie o kosztach, jakie może reprezentować przejście siedzeń Nissan Cube 2 do miejsc 5, ważne jest, aby wiedzieć, że zestaw siedzeń plus instalacja będzie kosztować cię u dealera średnio od 2500 do 3500 euro i że należy dodać do tego kontrolę techniczną, przejazd do kopalni i nową rejestrację auta. Dlatego dobrze zastanów się przed zakupem firmy lub reklamy Nissan Cube, niezależnie od tego, czy jest to dla Ciebie interesujące finansowo.

Jeśli potrzebujesz więcej przewodników po Nissan Cube, przejdź do naszej kategorii Nissan Cube.

Ссылка на основную публикацию