Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak przerobić 2-osobowego Peugeota 4008 na 5-osobowego ?

Prawie na pewno jesteś gotowy na zakup pierwszego pojazdu mechanicznego lub chcesz kupić nowy samochód, ale tak naprawdę nie wiesz, jaki model wybrać. Podczas badania samochodów używanych prawie na pewno odkryłeś, że Peugeot 4008 „firm” jest znacznie tańszy w zakupie i wydaje się być ciekawą ofertą. Jednak te Peugeot 4008 mają tylko siedzenia 2 i dlatego będą wymagały konwersji, abyś mógł cieszyć się nimi jak klasycznym samochodem. W tym artykule odkryjemy treść jak przerobić 2-osobowego Peugeota 4008 na 5-osobowego , aby to osiągnąć, najpierw dokonamy podsumowania najważniejszych kluczowych działań, które należy wykonać, następnie odkryjemy jakie modyfikacje należy wykonać na pojeździe, a następnie w drugim kroku, jakie są kroki administracyjne do podjęcia, aby sfinalizować przebudowę Twojego Peugeota 4008 na samochód 5-osobowy.

Główne kluczowe działania mające na celu przekształcenie 4008-osobowego Peugeota 2 w 5-miejscowego

.

Oto lista głównych linii do naśladowania, jeśli chcesz przekazać swoją firmę Peugeot 4008 lub reklamę w 5 miejscach:

 • Dodaj brakujące siedzenia i pasy bezpieczeństwa.
 • Uzyskaj certyfikat zgodności od producenta
 • Zabierz jego Peugeota 4008 na ocenę przydatności do ruchu drogowego, aby sprawdzić zmiany
 • Przejechać samochodem przez kopalnię.
 • Poinformuj swoją firmę ubezpieczeniową o zmianie w samochodzie.
Weiterlesen:
Najlepszy olej silnikowy do Peugeota 4008

Modyfikacje, które należy wykonać w samochodzie, aby przekształcić 4008-osobowy Peugeot 2 w 5-miejscowy

Konsekwentnie rozpoczniemy nasz artykuł na temat przekształcenia dwumiejscowego Peugeota 4008 w pięcioosobowy z modyfikacjami, które należy wprowadzić bezpośrednio na pojeździe, aby umożliwić rozpoznanie go jako pięciomiejscowego Peugeota 2.

Samodzielnie przekonwertuj swojego Peugeota 4008 na 5-osobowe

Jeśli chcesz wykonać większość pracy samodzielnie, powinieneś wiedzieć, że będzie to trudne. W rzeczywistości firmy samochodowe czynią transformację tak zwanego „firmowego”/komercyjnego Peugeota 4008 tylko producentom, oto motywy:

 • Będziesz musiał zdobyć Certyfikat zgodności, który będzie wymagał wizyty w pojeździe fachowca.
 • Kup kompletny zestaw, aby przekształcić swojego Peugeota 4008 w 5-miejscowego (pasy/siedzenia)
 • Zainstaluj zestaw zgodnie z normami dokręcania (moment obrotowy)

W przypadku wszystkich tych wyjaśnień łatwiej jest wezwać uprawnionego technika, który wykona te czynności zgodnie z kryteriami producenta.

Jeśli nadal chcesz samodzielnie przeprowadzić transformację swojego nowego Peugeota 4008, skontaktuj się z awariami samochodów w Twojej okolicy aby znaleźć potrzebne części i wyszukać informacje producenta dotyczące dokręcania i mocowania siedzeń i pasów.

Zleć konwersję profesjonaliście

Jeśli chcesz profesjonalnie przerobić swojego Peugeota 4008 2-osobowego na 5-osobowego, zrobiłeś najmniej trudną decyzję. Oczywiście będzie miał znacznie prostszy dostęp do katalogu części i będzie mógł dostarczyć Ci certyfikat zgodności i umożliwi Ci wykonanie kolejnych kroków bez najmniejszego nacisku.

Czynności administracyjne, jakie należy podjąć, aby przerobić Peugeota 4008 na 5 miejsc

Teraz, gdy widzieliśmy pierwsze techniczne kroki w przekształceniu 4008-osobowego Peugeota 2 w 5-miejscowego, zajmiemy się teraz etapem administracyjnym.

Weiterlesen:
Jak wymienić baterię w karcie klucza Peugeot 4008?

Różne kroki, które należy wykonać, aby mieć swojego Peugeota 4008 2 miejsca autoryzowane jako 5 miejsc

.

Poniżej znajdziesz różne kroki, które należy wykonać, aby zachować zgodność z prawem, aby prowadzić Peugeot 4008 zamieniony na 5 miejsc ..:

 • Po zmianach dokonanych w Twoim Peugeot 4008 masz miesiąc na zmianę rejestracji samochodu , więc kluczowe będzie szybkie wykonanie wszystkich kroków.
 • Musisz przywieźć pojazd zdać test przydatności do ruchu drogowego , który jest obowiązkowy po zmianie pojazdu.
 • Zawieź pojazd do kopalni, aby mógł zaświadczyć o zmianie ilości miejsc w Twoim Peugeocie 4008 li>
 • Złóż wniosek o nowy dowód rejestracyjny samochodu w swojej prefekturze

Cena zamiany Peugeota 4008 na 5 miejsc

Wreszcie ostatnia część, aby dać ci wyobrażenie o kosztach przejścia 4008 miejsc Peugeot 2 na 5 miejsc, musisz wiedzieć, że zestaw siedzeń plus instalacja będzie kosztować Cię u dealera średnio od 2500 do 3500 euro i że należy dodać do tego kontrolę techniczną, przejazd do kopalni i nową rejestrację auta. Dlatego dobrze zastanów się przed zakupem firmy Peugeot 4008 lub komercyjnej, niezależnie od tego, czy jest to dla Ciebie interesujące finansowo.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Peugeota 4008, nie wahaj się skonsultować z naszą kategorią Peugeot 4008.

Ссылка на основную публикацию