Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak przerobić 2-osobowego Volkswagena Golfa 2 na 5-osobowego?

Najprawdopodobniej kupujesz swój pierwszy samochód lub chcesz kupić nowy samochód, ale tak naprawdę nie wiesz, jaki model wybrać. Podczas wyszukiwania używanych samochodów najprawdopodobniej odkryłeś, że Volkswagen Golf 2 „firm” jest znacznie tańszy w zakupie i wydaje się ciekawą ofertą. Niemniej jednak te Volkswageny Golf 2 mają tylko siedzenia 2 i dlatego wymagają przekształcenia, aby móc cieszyć się nimi jak klasycznym samochodem. W tym artykule zobaczymy treść jak przerobić 2-osobowego Volkswagena Golfa 2 na 5-osobowego , aby to osiągnąć, najpierw sporządzimy podsumowanie kluczowych kluczowych wytycznych, które należy podjąć, następnie zobaczymy, jakie modyfikacje należy wprowadzić w samochodzie, a następnie w drugim kroku, jakie są kroki administracyjne, które należy wykonać podjęta w celu dokończenia przebudowy Twojego Volkswagena Golfa 2 na 5-miejscowego.

Główne kluczowe wytyczne dotyczące przekształcenia 2-osobowego Volkswagena Golfa 2 w 5-osobowego

.

Oto lista głównych linii, których należy przestrzegać, jeśli chcesz przekazać swoją firmę lub reklamę Volkswagen Golf 2 w 5 miejscach:

 • Zamontuj brakujące siedzenia i pasy bezpieczeństwa.
 • Uzyskaj od firmy certyfikat zgodności
 • Zabierz swojego Volkswagena Golfa 2 do oceny przydatności do ruchu drogowego, aby zatwierdzić zmiany
 • Przejechać samochodem przez kopalnię.
 • Powiadom swoją firmę ubezpieczeniową o zmianie w samochodzie.
Weiterlesen:
Dlaczego mój Volkswagen Golf 3 pachnie spalonym plastikiem?

Zmiany, które należy wprowadzić w pojeździe, aby przekształcić 2-osobowego Volkswagena Golfa 2 w 5-miejscowego

Konsekwentnie rozpoczniemy nasz artykuł na temat przekształcenia 2-osobowego Volkswagena Golfa 2 w 5-osobowy z modyfikacjami, które zostaną wprowadzone bezpośrednio na samochodzie, aby umożliwić rozpoznanie go jako 2-osobowego Volkswagena Golfa 5.

Zmień swojego Volkswagena Golfa 2 na 5 bez pomocy

Jeśli chcesz wykonać większość pracy samodzielnie, powinieneś wiedzieć, że będzie to trudne. W rzeczywistości firmy samochodowe sprawiają, że transformacja tak zwanego „firmowego”/komercyjnego Volkswagena Golfa 2 jest łatwa tylko dla producentów, oto motywy:

 • Będziesz musiał uzyskać Certyfikat zgodności, co będzie wymagało wizyty w samochodzie profesjonalisty.
 • Kup kompletny zestaw do przekształcenia Volkswagena Golfa 2 w 5-miejscowego (pasy/siedzenia)
 • Ustaw zestaw zgodnie z normami dokręcania (moment obrotowy)

W przypadku wszystkich tych czynników łatwiej jest zwrócić się do zatwierdzonego warsztatu naprawczego, który wykona te czynności zgodnie z wymaganiami producenta.

Jeśli nadal chcesz samodzielnie przeprowadzić konwersję swojego nowego Volkswagena Golfa 2, skontaktuj się z awariami samochodów w Twojej okolicy zaopatrzyć się w niezbędne części i poszukać informacji producenta dotyczących dokręcania i mocowania siedzeń i pasów.

Zleć konwersję profesjonaliście

Jeśli chcesz profesjonalnie przekształcić swojego 2-osobowego Volkswagena Golfa 2 w 5-osobowego, zrobiłeś najmniej skomplikowaną rozdzielczość. W rzeczywistości będzie miał znacznie prostszy dostęp do katalogu części i będzie w stanie dostarczyć Ci certyfikat zgodności i umożliwi wykonanie kolejnych kroków bez najmniejszego stresu.

Czynności administracyjne, które należy podjąć, aby przerobić Volkswagena Golfa 2 na 5 miejsc

Teraz, gdy odkryliśmy pierwsze techniczne kroki w przekształceniu 2-osobowego Volkswagena Golfa 2 w 5-miejscowego, zajmiemy się teraz krokiem administracyjnym.

Weiterlesen:
Jak wyłączyć immobilizer Volkswagen Golf 6 ?

Poszczególne kroki, które należy wykonać, aby zatwierdzić swojego Volkswagena Golfa 2 2 miejsca jako 5 miejsc

.

Poniżej dowiesz się różnych kroków, które należy przestrzegać, aby zachować zgodność z prawem, aby prowadzić swojego Volkswagena Golfa 2 zamienionego na 5 miejsc..:

 • Po zmianach wprowadzonych w Twoim Volkswagenie Golfie 2 masz miesiąc na zmianę rejestracji samochodu , dlatego kluczowe będzie jak najszybsze wykonanie wszystkich kroków.
 • Musisz przywieźć samochód zdać test przydatności do ruchu drogowego , który jest obowiązkowy po zmianie samochodu.
 • Zawieź samochód do kopalni, aby mógł zaświadczyć o zmianie liczby miejsc w Twoim Volkswagenie Golfie 2 li>
 • Wyszukaj nowy dowód rejestracyjny samochodu w swojej prefekturze

Cena konwersji Volkswagena Golfa 2 na 5 miejsc

Wreszcie ostatnia część, aby dać ci dobre wyobrażenie o cenie, jaką może być przejście Volkswagen Golf 2 2 miejsca na 5 miejsc, ważne jest, aby wiedzieć, że zestaw siedzeń plus instalacja będzie kosztować u dealera średnio 2500 do 3500 euro i że trzeba do tego doliczyć kontrolę techniczną, przejazd do kopalni i nową rejestrację auta. Zastanów się więc dobrze przed zakupem firmy Volkswagen Golf 2 lub reklamy, niezależnie od tego, czy jest to dla Ciebie interesujące finansowo.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Volkswagena Golfa 2, skonsultuj się z naszą kategorią Volkswagen Golf 2.

Ссылка на основную публикацию