Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak przerobić 2-osobowego Volkswagena Golfa 5 na 5-osobowego?

Najprawdopodobniej jesteś gotowy na zakup pierwszego samochodu lub chcesz kupić nowy samochód, ale tak naprawdę nie wiesz, który model wybrać. Podczas badania używanego samochodu najprawdopodobniej zorientowałeś się, że Volkswagen Golf 5 „firm” jest bardziej przystępny cenowo i wydaje się atrakcyjną ofertą. Niemniej jednak te Volkswageny Golf 5 mają tylko siedzenia 2 i dlatego będą wymagały przekształcenia, abyś mógł cieszyć się nimi jak klasycznym samochodem. Odkryjemy w tym artykule jak przerobić 2-osobowego Volkswagena Golfa 5 na 5-osobowego , w tym celu najpierw dokonamy podsumowania najważniejszych kluczowych kroków, które należy wykonać, następnie odkryjemy jakie modyfikacje należy wykonać na pojeździe, a następnie w drugim kroku jakie są kroki administracyjne do sfinalizowania przebudowy Twojego Volkswagena Golfa 5 na 5-miejscowego.

Najważniejsze kroki w celu przekształcenia 5-osobowego Volkswagena Golfa 2 w 5-osobowego

.

Oto lista głównych linii, których należy przestrzegać, jeśli chcesz przekazać swoją firmę lub reklamę Volkswagen Golf 5 w 5 miejscach:

 • Zamontuj brakujące siedzenia i pasy bezpieczeństwa.
 • Uzyskaj certyfikat zgodności od firmy
 • Zabierz swojego Volkswagena Golfa 5 do oceny przydatności do ruchu drogowego, aby zatwierdzić zmiany
 • Przejechać samochodem przez kopalnię.
 • Powiadom swoją firmę ubezpieczeniową o zmianie w samochodzie.

Modyfikacje, które należy wykonać w samochodzie, aby przekształcić 5-osobowego Volkswagena Golfa 2 w 5-osobowego

Konsekwentnie rozpoczniemy nasz artykuł na temat przekształcenia 5-osobowego Volkswagena Golfa 2 w 5-osobowy z modyfikacjami, które należy wprowadzić bezpośrednio na pojeździe, aby umożliwić jego przekształcenie jako 5-osobowego Volkswagena Golfa 5.

Zmień swojego Volkswagena Golfa 5 na 5 bez pomocy

Jeśli chcesz wykonać większość procesu samodzielnie, powinieneś wiedzieć, że będzie to trudne. W rzeczywistości producenci sprawiają, że transformacja tak zwanego „firmowego”/komercyjnego Volkswagena Golfa 5 jest łatwa tylko dla producentów, oto wyjaśnienia:

 • Będziesz musiał zdobyć Certyfikat zgodności, który będzie wymagał wizyty specjalisty w pojeździe.
 • Kup kompletny zestaw do przekształcenia Volkswagena Golfa 5 w 5-miejscowego (pasy/siedzenia)
 • Skonfiguruj zestaw zgodnie z normami dokręcania (moment obrotowy)
Weiterlesen:
W moim Volkswagenie Golfie 4 pali się kontrolka wskaźnika paliwa, co robić?

O wszystkie te wyjaśnienia łatwiej jest zwrócić się do zatwierdzonego warsztatu naprawczego, który podejmie te czynności zgodnie z wymaganiami producenta.

Jeśli nadal chcesz samodzielnie przeprowadzić przebudowę swojego nowego Volkswagena Golfa 5, skontaktuj się z awarią samochodu w swoim regionie aby zdobyć niezbędne części i poszukać informacji producenta dotyczących dokręcania i mocowania siedzeń i pasów.

Zleć konwersję specjaliście

Jeśli chcesz przekształcić swojego 5-osobowego Volkswagena Golfa 2 w 5-osobowego u specjalisty, dokonałeś najprostszego rozwiązania. W rzeczywistości będzie miał znacznie prostszy dostęp do katalogu części i będzie w stanie dostarczyć Ci certyfikat zgodności i umożliwi wykonanie kolejnych kroków bez najmniejszego stresu.

Czynności administracyjne, które należy podjąć, aby przerobić Volkswagena Golfa 5 na 5 miejsc

Teraz, gdy widzieliśmy pierwsze techniczne kroki w przekształceniu 5-osobowego Volkswagena Golfa 2 w 5-miejscowego, zajmiemy się teraz czynnościami administracyjnymi.

Różne kroki, które należy wykonać, aby Volkswagen Golf 5 2 miejsca były uznawane za 5 miejsc

.

Poniżej znajdziesz różne kroki, których należy przestrzegać, aby być w porządku z prawem, aby prowadzić swojego Volkswagena Golfa 5 zamienionego na 5 miejsc..:

 • Po zmianach dokonanych w Twoim Volkswagenie Golfie 5 masz miesiąc na zmianę rejestracji samochodu , dlatego ważne będzie jak najszybsze przestrzeganie wszystkich kroków.
 • Musisz przywieźć pojazd zdać test przydatności do ruchu drogowego , który jest obowiązkowy po zmianie pojazdu.
 • Zawieź pojazd do kopalni, aby mogli potwierdzić zmianę liczby miejsc w Twoim Volkswagenie Golfie 5 li>
 • Złóż wniosek o nowy dowód rejestracyjny samochodu w swojej prefekturze

Cena konwersji Volkswagena Golfa 5 na 5 miejsc

Na koniec ostatnia część, aby dać ci dobre wyobrażenie o cenie, jaką może wygenerować przejście Volkswagena Golfa 5 z 2 miejsc na 5 miejsc, musisz wiedzieć, że zestaw siedzeń plus instalacja będzie kosztować u dealera średnio 2500 do 3500 euro i że trzeba do tego doliczyć kontrolę techniczną, przejazd do kopalni i nową rejestrację auta. Zastanów się więc dobrze przed zakupem firmy Volkswagen Golf 5 lub reklamy, niezależnie od tego, czy jest to dla Ciebie interesujące finansowo.

Weiterlesen:
Volkswagen Golf, który ginie podczas jazdy

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Volkswagena Golfa 5, nie wahaj się skonsultować z naszą kategorią Volkswagen Golf 5.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector