Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak przerobić 2-osobowego Volkswagena Golfa 6 na 5-osobowego?

Najprawdopodobniej myślisz o swoim pierwszym samochodzie lub chcesz kupić nowy samochód, ale tak naprawdę nie wiesz, jaki model wybrać. Podczas wyszukiwania używanych samochodów najprawdopodobniej zorientowałeś się, że Volkswagen Golf 6 „spółek” jest tańszy w zakupie i wydaje się atrakcyjną opcją. Niemniej jednak te Volkswageny Golf 6 mają tylko siedzenia 2 i dlatego będą wymagały przebudowy, abyś mógł cieszyć się nimi jak klasycznym samochodem. Dowiemy się w tym przewodniku jak przerobić 2-osobowego Volkswagena Golfa 6 na 5-osobowego , aby to zrobić, najpierw dokonamy krótkiego wyjaśnienia najważniejszych kluczowych czynności, które należy wykonać, następnie dowiemy się, jakie modyfikacje należy wykonać na samochodzie, a następnie w drugim kroku, jakie są czynności administracyjne, które należy podjąć, aby zakończyć przebudowę Twojego Volkswagena Golfa 6 na samochód 5-osobowy.

Główne kluczowe metody przekształcenia 6-osobowego Volkswagena Golfa 2 w 5-osobowego

.

Oto lista głównych linii do naśladowania, jeśli chcesz przekazać swoją firmę lub reklamę Volkswagen Golf 6 w 5 miejscach:

 • Dodaj brakujące siedzenia i pasy bezpieczeństwa.
 • Uzyskaj certyfikat zgodności od producenta
 • Zabierz swojego Volkswagena Golfa 6 do oceny przydatności do ruchu drogowego, aby potwierdzić zmiany
 • Przejechać samochodem przez kopalnię.
 • Powiadom swoją firmę ubezpieczeniową o zmianie w samochodzie.

Modyfikacje, które należy wprowadzić w samochodzie, aby przekształcić 6-osobowego Volkswagena Golfa 2 w 5-miejscowego

Rozpoczniemy więc nasze wytyczne dotyczące przekształcenia 6-osobowego Volkswagena Golfa 2 w 5-osobowy z modyfikacjami, które należy przeprowadzić bezpośrednio na samochodzie, aby umożliwić jego przekształcenie jako 6-osobowego Volkswagena Golfa 5.

Zmień swojego Volkswagena Golfa 6 na 5 bez pomocy

Jeśli chcesz wykonać większość procesu samodzielnie, powinieneś wiedzieć, że będzie to trudne. W rzeczywistości producenci sprawiają, że transformacja tak zwanego „firmowego”/komercyjnego Volkswagena Golfa 6 jest łatwa tylko dla producentów, oto powody:

 • Będziesz musiał uzyskać Certyfikat zgodności, co będzie wymagało wizyty w samochodzie profesjonalisty.
 • Kup kompletny zestaw do przekształcenia Volkswagena Golfa 6 w 5-miejscowego (pasy/siedzenia)
 • Ustaw zestaw zgodnie z normami dokręcania (moment obrotowy)
Weiterlesen:
Jak wymienić żarówkę świateł mijania w moim Volkswagenie Golfie 4 ?

W przypadku wszystkich tych wyjaśnień łatwiej jest zwrócić się do zatwierdzonego specjalisty, który przeprowadzi te działania zgodnie z normami producenta.

Jeśli nadal chcesz samodzielnie przeprowadzić przebudowę swojego nowego Volkswagena Golfa 6, skontaktuj się z awariami samochodów w Twojej okolicy aby uzyskać wymagane części i poszukać informacji producenta związanych z dokręcaniem i dopasowywaniem siedzeń i pasów.

Niech konwersja zostanie osiągnięta przez profesjonalistę

Jeśli chcesz przekształcić swojego 6-osobowego Volkswagena Golfa 2 w 5-osobowego u profesjonalisty, podjąłeś najmniej trudną decyzję. W rzeczywistości będzie miał znacznie prostszy dostęp do katalogu części i będzie w stanie dostarczyć Ci certyfikat zgodności i umożliwi Ci wykonanie kolejnych kroków bez najmniejszego nacisku.

Czynności administracyjne, które należy podjąć, aby przerobić Volkswagena Golfa 6 na 5 miejsc

Teraz, gdy przeszliśmy pierwsze techniczne kroki w przekształceniu 6-osobowego Volkswagena Golfa 2 w 5-miejscowego, zajmiemy się teraz czynnościami administracyjnymi.

Poszczególne kroki, które należy wykonać, aby Volkswagen Golf 6 2 miejsca zostały zaakceptowane jako 5 miejsc

.

Poniżej znajdziesz różne kroki, które należy wykonać, aby zachować zgodność z prawem, aby prowadzić swojego Volkswagena Golfa 6 zamienionego na 5 miejsc…:

 • Po zmianach dokonanych w Twoim Volkswagenie Golfie 6 masz miesiąc na zmianę rejestracji samochodu , więc bardzo ważne będzie dość szybkie wykonanie wszystkich kroków.
 • Musisz przywieźć samochód zdać test przydatności do ruchu drogowego , który jest obowiązkowy po zmianie pojazdu.
 • Zawieź samochód do kopalni, aby mogli zaświadczyć o zmianie liczby miejsc w Twoim Volkswagenie Golfie 6 li>
 • Wyszukaj nowy dowód rejestracyjny samochodu w swojej prefekturze

Cena konwersji Volkswagena Golfa 6 na 5 miejsc

Na koniec ostatnia część, aby dać ci wyobrażenie o kosztach przejścia Volkswagena Golfa 6 z 2 miejsc na 5 miejsc, musisz wiedzieć, że zestaw siedzeń plus instalacja będzie kosztować Cię u dealera średnio od 2500 do 3500 euro i że trzeba do tego doliczyć kontrolę techniczną, przejazd do kopalni i nową rejestrację auta. Więc dobrze się zastanów przed zakupem firmy Volkswagen Golf 6 lub reklamy, niezależnie od tego, czy jest to dla Ciebie interesujące finansowo.

Weiterlesen:
Maska utknęła w moim Volkswagenie Golfie 2, co mogę zrobić?

Jeśli potrzebujesz więcej poradników na temat Volkswagena Golfa 6, przejdź do naszej kategorii Volkswagen Golf 6.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector