Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak przerobić 2-osobowego Volkswagena Golfa na 5-osobowego?

Najprawdopodobniej jesteś gotowy na zakup swojego pierwszego samochodu lub chcesz kupić nowy samochód, ale tak naprawdę nie wiesz, jaki model wybrać. Poszukując używanych samochodów najprawdopodobniej zorientowałeś się, że Volkswagen Golf „firm” jest znacznie tańszy w zakupie i wydaje się być ciekawą opcją. Z drugiej strony, te Volkswageny Golf mają tylko 2 siedzenia i dlatego wymagają przekształcenia, abyś mógł cieszyć się nimi jak klasycznym samochodem. Zobaczymy w tej treści jak przerobić 2-osobowego Volkswagena Golfa na 5-osobowego , aby to osiągnąć najpierw pokrótce omówimy główne kluczowe działania, które należy podjąć, następnie zobaczymy jakie modyfikacje należy wprowadzić na aucie, następnie w drugim kroku jakie są kroki administracyjne które należy podjąć, aby sfinalizować przebudowę Twojego Volkswagena Golfa na 5-miejscowy samochód.

Główne kluczowe działania mające na celu przekształcenie 2-osobowego Volkswagena Golfa w 5-miejscowego

.

Oto lista głównych linii, których należy przestrzegać, jeśli chcesz przekazać swoją firmę lub reklamę Volkswagen Golf w 5 miejscach:

 • Dodaj brakujące siedzenia i pasy bezpieczeństwa.
 • Uzyskaj certyfikat zgodności od producenta
 • Zabierz swojego Volkswagena Golfa na testy przydatności do ruchu drogowego, aby potwierdzić zmiany
 • Przejechać samochodem przez kopalnię.
 • Powiadom swoją firmę ubezpieczeniową o zmianie w samochodzie.

Zmiany, które zostaną wprowadzone w samochodzie, aby przekształcić 2-osobowego Volkswagena Golfa w 5-osobowego

Rozpoczniemy więc naszą treść na temat przekształcenia 2-osobowego Volkswagena Golfa w 5-miejscowego z modyfikacjami, które zostaną wykonane bezpośrednio na samochodzie, aby umożliwić jego przekształcenie jako 5-osobowego Volkswagena Golfa.

Samodzielnie przekonwertuj swojego Volkswagena Golfa na 5-osobowe

Jeśli chcesz wykonać większość pracy samodzielnie, powinieneś wiedzieć, że będzie to trudne. W rzeczywistości firmy sprawiają, że transformacja tak zwanego „firmowego”/komercyjnego Volkswagena Golfa jest łatwa tylko dla producentów, oto wyjaśnienia:

 • Będziesz musiał uzyskać Certyfikat zgodności, który będzie wymagał wizyty w samochodzie profesjonalisty.
 • Kup kompletny zestaw do przekształcenia Volkswagena Golfa w 5-miejscowego (pasy/siedzenia)
 • Umieść w zestawie zgodnie z normami dokręcania (moment obrotowy)
Weiterlesen:
Volkswagen Golf 7, które mają problemy na biegu jałowym

Z tych wszystkich powodów wygodniej jest poprosić autoryzowanego technika, który podejmie te działania zgodnie ze specyfikacjami producenta.

Jeśli nadal chcesz samodzielnie przeprowadzić przebudowę swojego nowego Volkswagena Golfa, skontaktuj się z awariami samochodów w Twojej okolicy aby uzyskać potrzebne części i wyszukać informacje producenta związane z dokręcaniem i dopasowywaniem siedzeń i pasów.

Zleć konwersję profesjonaliście

Jeśli chcesz przekształcić swojego 2-osobowego Volkswagena Golfa w 5-osobowego u profesjonalisty, podjąłeś najłatwiejszą decyzję. W rzeczywistości będzie miał znacznie prostszy dostęp do katalogu części i będzie w stanie dostarczyć Ci certyfikat zgodności i umożliwi wykonanie kolejnych kroków bez najmniejszego nacisku.

Czynności administracyjne, które należy podjąć, aby przerobić Volkswagena Golfa na 5 miejsc

Teraz, gdy odkryliśmy pierwsze techniczne kroki w przekształceniu 2-osobowego Volkswagena Golfa w 5-miejscowego, zajmiemy się teraz krokiem administracyjnym.

Różne kroki, które należy wykonać, aby Twoje Volkswagen Golf 2 miejsca zostały zaakceptowane jako 5 miejsc

.

Poniżej dowiesz się różnych kroków, których należy przestrzegać, aby zachować zgodność z prawem, aby prowadzić swojego Volkswagena Golfa zamienionego na 5 miejsc.:

 • Po zmianach wprowadzonych w Twoim Volkswagenie Golfie masz miesiąc na zmianę rejestracji samochodu , więc niedługo kluczowe będzie trzymanie się wszystkich kroków.
 • Musisz przywieźć samochód zdać test przydatności do ruchu drogowego , który jest obowiązkowy po zmianie samochodu.
 • Zawieź samochód do kopalni, aby mogli poświadczyć o zmianie liczby miejsc w Twoim Volkswagenie Golfie li>
 • Wyszukaj nowy dowód rejestracyjny samochodu w swojej prefekturze

Cena konwersji Volkswagena Golfa na 5 miejsc

Na koniec ostatnia część, aby dać ci wyobrażenie o cenie, jaką może wygenerować przejście Volkswagena Golfa 2 na 5 miejsc, musisz wiedzieć, że zestaw siedzeń plus instalacja będzie kosztować cię u dealera średnio od 2500 do 3500 euro i że trzeba do tego dołożyć kontrolę techniczną, przejazd do kopalni i nową rejestrację auta. Więc dobrze się zastanów przed zakupem firmy Volkswagen Golf lub reklamy, niezależnie od tego, czy jest to dla Ciebie interesujące finansowo.

Weiterlesen:
Ile kilometrów na niskim poziomie paliwa w moim Volkswagenie Golfie 7?

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Volkswagena Golfa, skonsultuj się z naszą kategorią Volkswagen Golf.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector