Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak ręcznie zablokować BMW serii 7 ?

Wszyscy mamy w pewnym momencie problemy z naszym samochodem, czy to dlatego, że zabrakło ci benzyny, masz problem z bezpiecznikiem, czy twój samochód nie chce się uruchomić, wszystkie te awarie zwykle nas wprawiają w zakłopotanie i generalnie nie jesteśmy w stanie sobie z nimi poradzić. Dlatego każdy z nas stara się pomóc Ci w obliczu tych obaw, a dzisiaj postaramy się Cię nauczyć jak ręcznie zamknąć swoje BMW serii 7? Rzeczywiście, jeśli nie masz więcej mocy, nie będziesz już mógł korzystać z centralnego zamka swojego samochodu. Najpierw pokażemy, jak ręcznie zamknąć szyberdach w BMW serii 7, a po drugie, jak ręcznie zamknąć drzwi w BMW serii 7.

Jak ręcznie zamknąć szyberdach BMW serii 7 ?

Dlatego zaczniemy nasz dokument od metodologii, która pozwoli Ci: zamknij ręcznie BMW serii 7 a dokładniej szyberdach lub panoramiczny dach tego. Nie ma znaczenia, czy bateria jest rozładowana, czy też została wyjęta, nie będziesz mieć dostępu do sterowania mocą szyberdachu Twojego BMW serii 7, a tym samym nie będziesz mieć już możliwości jego zamknięcia. Niestety nie masz wielu alternatyw, które pozwolą Ci je zamknąć. Rzeczywiście, ręcznie zamykać szyberdach BMW serii 7 , jest tylko jedna opcja, która polega na: używając polecenia ręcznego, aby go zamknąć. Nie widać go bez zdjęcia plastikowej osłony, która opiera się przed szyberdachem. Aby poznać dokładną pozycję tej śruby, zapoznaj się z instrukcją swojego samochodu. Wtedy wystarczy przykręcić, aż dach będzie całkowicie zamknięty.

Weiterlesen:
Lampka świecy żarowej, która zapala się podczas jazdy moim BMW serii 7

Jak ręcznie zamknąć drzwi BMW serii 7 ?

A na koniec z pewnością przejdziemy do części, która Cię najbardziej interesuje, jak ręcznie zamknąć BMW serii 7 , ale tym razem skupimy się na drzwiach tego. Rzeczywiście, Twój samochód mógł się wyczerpać przed domem, udało Ci się otworzyć drzwi i spróbować go włączyć, ale czekając na rozwiązanie, chcesz mieć pewność, że nikt inny nie będzie mógł się do niego dostać to. Niestety, to praktycznie ten sam problem, co szyberdach w Twoim BMW serii 7. Rzeczywiście, bez zasilania nie będzie możliwe aktywowanie centralnego zamka drzwi. Za kilka lat na ramie okna pojawi się przycisk, który można nacisnąć ręcznie, aby zamknij BMW serii 7 ręcznie, ale jest to coraz mniej powszechne. Więc damy Ci jak poprzednio jedyne dwie alternatywy, które pozwolą Ci zamknąć samochód bez energii:

  • Kup nową baterię i zainstaluj ją, aby zamknąć drzwi swojego BMW serii 7lub kup w dobrym stanie. Aby jednak podjąć działania, będziesz potrzebować dostępu do maski
  • Podłącz swoje BMW serii 7 do działającego samochodu, aby przesyłać energię i naładować akumulator pojazdu. To przynajmniej da ci wystarczającą moc, aby zamknąć drzwi twojego samochodu. W przypadkach, w których masz jakiekolwiek wątpliwości co do zdolności baterii do utrzymania ładunku. Pamiętaj, aby zamknąć drzwi swojego samochodu, gdy jest on nadal połączony z innym samochodem. Gdy już to osiągniesz, możesz odłączyć baterię i zamknąć maskę
Weiterlesen:
Ile kilometrów na niskim paliwie z moim Bmw Serie 7?

.

Jeśli potrzebujesz więcej samouczków na temat BMW serii 7, przejdź do naszej kategorii BMW serii 7.

Ссылка на основную публикацию