Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak uruchomić Acura TL?

Współczesne samochody mają coraz więcej funkcjonalności i choć dają nam dużo wygody, to wiele z nich nie zawsze jest prostych w obsłudze. Nie ma znaczenia, czy wypożyczyłeś samochód, pożyczyłeś go, czy właśnie kupiłeś Acura TL, zgodnie z jego funkcjami, dokładne poznanie może być trudne jak uruchomić Acura TL? Nawet jeśli ta imperatywna czynność prowadzenia samochodu może wydawać się większości z Was oczywista, w zależności od opcji i roku produkcji Twojego samochodu, będzie to mniej lub bardziej proste. Dzisiaj wyjaśnimy różne metody uruchamiania Acura TL za pomocą klucza, następnie, w drugim kroku, jak włączyć Acura TL za pomocą karty, a na koniec bez użycia klucza.

Jak uruchomić Acura TL za pomocą klucza?

Więc zaczynamy naszą stronę z treścią, która ma ci pokazać jak uruchomić Acura TL, która jest wyposażona w klasyczny start z kluczykiem. Znajdź poniżej różne kroki, które należy wykonać, aby włącz silnik Acura TL:

 • Rozróżnij lokalizację neimana (otwór, w który wprowadzany jest kluczyk), najczęściej znajduje się po prawej stronie kierownicy, na desce rozdzielczej. Jeśli twoja kierownica jest zablokowana, nie wahaj się przeglądać naszej strony z treścią na kierownicy zablokowanej w Acura TL, która jest zablokowana, aby dowiedzieć się, jak ją odblokować.
 • Włóż klucz do tego.
 • Sprawdź, czy znajdujesz się w pozycji neutralnej w przypadku samochodu z manualną skrzynią biegów oraz w pozycji „N” lub „P” w przypadku automatycznej skrzyni biegów.
 • Włącz zapłon, obracając go zgodnie z ruchem wskazówek zegara o ćwierć obrotu, aż poczujesz, że przekroczyłeś pierwszy stopień.
 • Sprawdź na desce rozdzielczej, czy pomarańczowe światła gasną, jeśli nie wiesz, co sugerują, nie wahaj się przeglądać naszej strony z treścią na temat pomarańczowych świateł na Acura TL, aby odkryć przyczynę tego.
 • Musisz tylko przejechać jeszcze jedno nacięcie zgodnie z ruchem wskazówek zegara i przytrzymać go w stopie, aż twoja Acura TL uruchomi się (nie pozwól rozrusznikowi pracować dłużej niż 10 sekund, w przeciwnym razie ryzykujesz uszkodzeniem, jeśli samochód nie odpali, pozwól mu odpocząć kilkadziesiąt sekund przed nowym testem)

  .

 • Otóż ​​to. Udało Ci się uruchomić Acura TL,
Weiterlesen:
Jak wymienić żarówkę światła mijania w moim Acura TL?

Jak uruchomić Acura TL za pomocą karty klucza?

Po zapoznaniu się z jak włączyć silnik Acura TL z kluczem lub wyjaśni, jak to zrobić w przypadku Acura TL wyposażonej w kartę klucza, a nie w klucz. Proces jest mniej więcej podobny, więc nie wahaj się wracać do poprzedniej części, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat każdego z kroków do wykonania. Odkryj poniżej kroki, których należy się trzymać, aby uruchomić Acura TL z kartą:

 • W zależności od roku i serii możesz, ale nie musisz, włożyć kartę do dedykowanego gniazda, sprawdź na desce rozdzielczej, czy Twoja Acura TL jest wyposażona w to gniazdo, czy nie.
 • Jeśli tak, włóż kartę do tego otworu, w przeciwnym razie możesz ją mieć przy sobie lub w dowolnym miejscu w kabinie.
 • Znajdź przycisk „start”, który w większości przypadków znajduje się na wysokości kierownicy, blisko klasycznej lokalizacji Neimana, w przeciwnym razie znajduje się w większości przypadków na konsoli środkowej.
 • Sprawdź, czy znajdujesz się w pozycji neutralnej lub neutralnej na automatycznej skrzyni biegów.
 • Naciśnij raz przycisk „start”, aby włączyć zapłon Acura TL

  .

 • Naciśnij drugi raz po kilku sekundach lub zgaśnięciu pomarańczowych świateł na desce rozdzielczej aby uruchomić Acura TL

.

Jak uruchomić Acura TL bez klucza?

I wreszcie odkryjemy, jak uruchomić Acura TL bez klucza? Wyobraźmy sobie, że zgubiłeś kluczyki, a samochód jest otwarty, może się to wydawać logiczne. Powinieneś jednak wiedzieć, że jeśli Twoja Acura TL jest nowsza niż w połowie lat 90., trudno będzie ją włączyć bez klucza ze względu na wszystkie gadżety zabezpieczające. Zgodnie z oczekiwaniami należy to zrobić tylko w TWOIM samochodzie. Oto metoda do przeprowadzenia:

 • Zdejmij pokrywę, która zakrywa kierownicę i umieść wśród 3 przełączników elektrycznych ten, który dotyczy silnika/akumulatora/rozrusznika (aby Ci pomóc, przynieś ze sobą instrukcję obsługi).
 • Rozebrać, połączyć je ze sobą i oddzielić przewody akumulatora i zapłonu (uwaga, aby nie porazić się prądem podczas pracy). Masz teraz prąd tak, jakbyś miał kontakt
 • Na koniec zdejmij przewód rozrusznika i połącz go szybko z przewodem akumulatora (nie przedłużaj kontaktu i tylko 1 lub 2 sekundy powinny wystarczyć do uruchomienia Acura TL).
Weiterlesen:
Jak wyregulować światła przeciwmgielne w Acura TL?

Tam odkryłeś wszystkie sposoby, aby uruchom Acura TL.

Aby uzyskać więcej wskazówek na temat Acura TL, spójrz na kategorię Acura TL.

Ссылка на основную публикацию