Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak uruchomić Bmw Serie 1?

Współczesne samochody mają coraz większą liczbę funkcjonalności i choć zapewniają nam dużą wygodę, wiele z nich nie zawsze jest prostych w obsłudze. Nie ma znaczenia, czy wypożyczyłeś samochód, pożyczyłeś go, czy właśnie kupiłeś Bmw Serie 1, ze względu na jego funkcje może być trudno dokładnie określić jak uruchomić Bmw Serii 1? Nawet jeśli ta imperatywna czynność prowadzenia samochodu może wydawać się wielu z Was zdrowym rozsądkiem, w zależności od opcji i roku produkcji Twojego samochodu, będzie to mniej lub bardziej podstawowe. Dzisiaj nauczymy Cię różnych technik uruchamiania Bmw Serie 1 za pomocą klucza, a następnie, w drugiej części, jak włączyć Bmw Serie 1 za pomocą karty i podsumować, bez użycia klucza.

Jak uruchomić Bmw Serie 1 za pomocą klucza?

Więc zaczynamy naszą stronę z treścią, która ma na celu poznanie Ciebie jak uruchomić Bmw Serie 1, który jest wyposażony w klasyczny start z kluczykiem. Znajdź poniżej różne wytyczne, które należy wykonać, aby włącz silnik swojego Bmw Serii 1:

 • Odkryj lokalizację neimana (otwór, w który wkładany jest kluczyk), najczęściej znajduje się po prawej stronie kierownicy, na desce rozdzielczej. Jeśli twoja kierownica jest zablokowana, nie zastanawiaj się dwa razy, aby zajrzeć na naszą stronę z treścią na zablokowanej kierownicy w Bmw Serie 1, aby dowiedzieć się, jak ją odblokować.
 • Włóż klucz do tego.
 • Sprawdź, czy znajdujesz się w pozycji neutralnej w przypadku samochodu z manualną skrzynią biegów oraz w pozycji „N” lub „P” w przypadku automatycznej skrzyni biegów.
 • Włącz zapłon, obracając go zgodnie z ruchem wskazówek zegara o ćwierć obrotu do momentu, w którym czujesz, że przekroczyłeś pierwszy stopień.
 • Sprawdź na desce rozdzielczej, czy pomarańczowe światła gasną, jeśli nie wiesz, co one oznaczają, nie zastanawiaj się dwa razy, aby zajrzeć na naszą stronę z treścią na temat pomarańczowych świateł w Bmw Serie 1, aby poznać przyczynę tego.
 • Musisz tylko przejechać jeszcze jeden nacięcie zgodnie z ruchem wskazówek zegara i przytrzymać go do momentu uruchomienia Bmw Serie 1 (nie pozwól rozrusznikowi pracować dłużej niż 10 sekund, w przeciwnym razie ryzykujesz uszkodzeniem, jeśli samochód nie uruchomi się, pozwól mu ostygnąć a kilkadziesiąt sekund przed nowym testem)

  .

 • Otóż ​​to. Udało Ci się aby uruchomić Bmw Serie 1,
Weiterlesen:
GPS Bmw Serie 1 E82 nie działa Bmw Serie 1 E82

Jak uruchomić Bmw Serie 1 za pomocą karty klucza?

Po dowiedzeniu się o jak włączyć silnik Bmw Serii 1 z kluczem lub wyjaśni, jak to zrobić w przypadku Bmw Serie 1 wyposażonego w kartę klucza, a nie w klucz. Metoda jest nadal bardzo podobna, więc nie zastanawiaj się dwa razy, aby wrócić do poprzedniej sekcji i uzyskać informacje o każdym z kroków do wykonania. Zapoznaj się z wymienionymi poniżej działaniami, których należy się trzymać, aby rozpocząć Bmw Serie 1 z kartą:

 • W zależności od roku i serii możesz, ale nie musisz, włożyć kartę do określonego gniazda, sprawdź na desce rozdzielczej, czy Twój Bmw Serie 1 jest wyposażony w to gniazdo, czy nie.
 • Jeśli tak, włóż kartę do tego otworu, w przeciwnym razie możesz ją mieć przy sobie lub w dowolnym miejscu w kabinie.
 • Znajdź przycisk „start”, który zazwyczaj znajduje się na wysokości kierownicy, blisko klasycznej lokalizacji Neimana, w przeciwnym razie zwykle znajduje się na konsoli środkowej.
 • Sprawdź, czy jesteś na neutralnym lub neutralnym w automatycznej skrzyni biegów.
 • Naciśnij raz przycisk „start”, aby włączyć zapłon swojego Bmw Serie 1

  .

 • Naciśnij drugi raz po kilku sekundach lub zgaśnięciu pomarańczowych świateł na desce rozdzielczej uruchomić Bmw Serię 1

.

Jak uruchomić Bmw Serie 1 bez klucza?

Podsumowując, odkryjemy, jak uruchomić Bmw Serie 1 bez klucza? Wyobraźmy sobie, że zgubiłeś kluczyki, a samochód jest otwarty, może się to wydawać logiczne. Niemniej jednak powinieneś wiedzieć, że jeśli Twój Bmw Serie 1 jest nowszy niż w połowie lat 90., trudno będzie go włączyć bez klucza ze względu na wszystkie obecne na nim urządzenia zabezpieczające. Oczywiście powinno się to robić tylko w TWOIM samochodzie. Oto technika do naśladowania:

 • Zdejmij pokrywę chroniącą kierownicę i umieść wśród 3 przełączników elektrycznych ten, który dotyczy silnika/akumulatora/rozrusznika (aby Ci pomóc, przynieś ze sobą instrukcję obsługi).
 • Rozebrać, połączyć je ze sobą i odizolować przewody akumulatora i zapłonu (uważaj, aby nie porazić się prądem podczas zabiegu). Masz teraz prąd tak, jakbyś miał kontakt
 • Na koniec zdejmij przewód rozrusznika i połącz go szybko z przewodem akumulatora (nie rób przedłużonego kontaktu i tylko 1 lub 2 sekundy powinny wystarczyć do uruchomienia Bmw Serie 1).
Weiterlesen:
Gdzie umieścić płyn chłodzący w serii Bmw 1 ?

Tam odkryłeś wszystkie techniki, aby uruchomić Bmw Serię 1.

Jeśli potrzebujesz więcej samouczków na temat Bmw Serie 1, przejdź do naszej kategorii Bmw Serie 1.

Ссылка на основную публикацию