Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak uruchomić Bmw Serie 5?

Najnowsze samochody mają coraz więcej funkcji i pomimo tego, że zapewniają nam duży komfort, wiele z nich nie zawsze jest prostych w obsłudze. Bez względu na to, czy wypożyczyłeś samochód, pożyczyłeś go, czy po prostu kupiłeś Bmw Serie 5, w zależności od jego funkcji, dokładne określenie może być trudne jak uruchomić Bmw Serii 5? Nawet jeśli ta obowiązkowa czynność prowadzenia samochodu może wydawać się dla większości z Was bardzo oczywista, w zależności od opcji i roku produkcji Twojego samochodu, będzie to mniej lub bardziej elementarne. Na tej stronie wyjaśnimy różne procedury uruchamiania Bmw Serie 5 za pomocą klucza, następnie, w drugim kroku, jak włączyć Bmw Serie 5 za pomocą karty, a na koniec bez użycia klucza.

Jak uruchomić Bmw Serie 5 za pomocą klucza?

Rozpoczynamy więc nasze treści, które mają Cię nauczyć jak uruchomić Bmw Serie 5, który jest wyposażony w klasyczny start z kluczykiem. Znajdź wymienione poniżej różne środki, które należy wykonać, aby włącz silnik swojego Bmw Serii 5:

 • Rozpoznaj lokalizację neimana (otwór, w który wkładany jest klucz), znajduje się zazwyczaj po prawej stronie kierownicy, na desce rozdzielczej. Jeśli twoja kierownica jest zablokowana, nie wahaj się zapoznać z naszymi treściami na temat kierownicy zablokowanej w Bmw Serie 5, która jest zablokowana, aby dowiedzieć się, jak ją odblokować.
 • Włóż klucz do tego.
 • Sprawdź, czy znajdujesz się w pozycji neutralnej w przypadku samochodu z manualną skrzynią biegów oraz w pozycji „N” lub „P” w przypadku automatycznej skrzyni biegów.
 • Włącz zapłon, obracając go zgodnie z ruchem wskazówek zegara o ćwierć obrotu, aż poczujesz, że przekroczyłeś pierwszy stopień.
 • Sprawdź na desce rozdzielczej, że pomarańczowe światła zniknęły, jeśli nie wiesz, co oznaczają, nie wahaj się zapoznać z naszą treścią na temat pomarańczowych świateł w Bmw Serie 5, aby poznać wyjaśnienie tego.
 • Musisz tylko przejechać jeszcze jeden nacięcie w kierunku zgodnym z ruchem wskazówek zegara i przytrzymać go do momentu uruchomienia Bmw Serie 5 (nie pozwól rozrusznikowi pracować dłużej niż 10 sekund lub ryzykujesz jego uszkodzenie, jeśli samochód nie uruchomi się, pozwól mu ostygnąć kilkadziesiąt sekund przed nowym testem)

  .

 • Otóż ​​to. poradziłeś sobie aby uruchomić Bmw Serie 5,
Weiterlesen:
Jak wyregulować hamulec ręczny w BMW serii 5 ?

Jak uruchomić Bmw Serie 5 za pomocą karty klucza?

Po odkryciu jak włączyć silnik Bmw Serii 5 z kluczem lub nauczy Cię, jak to zrobić w przypadku Bmw Serie 5 wyposażonego w kartę klucza, a nie w klucz. Metoda jest bardzo podobna, więc nie wahaj się wrócić do poprzedniej sekcji, aby uzyskać informacje o każdym z kroków do wykonania. Odkryj poniżej kroki, które należy wykonać, aby uruchomić Bmw Serie 5 z kartą:

 • W zależności od roku i serii możesz, ale nie musisz, włożyć kartę do dedykowanego gniazda, sprawdź na desce rozdzielczej, czy Twój Bmw Serie 5 jest wyposażony w to gniazdo, czy nie.
 • Jeśli tak, włóż kartę do tego otworu lub możesz ją trzymać przy sobie lub w dowolnym miejscu w kabinie.
 • Odkryj przycisk „start”, który zazwyczaj znajduje się na wysokości kierownicy blisko klasycznej lokalizacji Neimana, w przeciwnym razie jest zwykle umieszczany na konsoli środkowej.
 • Sprawdź, czy jesteś na neutralnym lub neutralnym w automatycznej skrzyni biegów.
 • Naciśnij raz przycisk „start”, aby włączyć zapłon swojego Bmw Serie 5

  .

 • Naciśnij drugi raz po kilku sekundach lub zgaśnięciu pomarańczowych świateł na desce rozdzielczej uruchomić Bmw Serię 5

.

Jak uruchomić Bmw Serie 5 bez klucza?

I wreszcie odkryjemy, jak uruchomić Bmw Serie 5 bez klucza? Wyobraźmy sobie, że zgubiłeś kluczyki, a samochód jest otwarty, może się to wydawać oczywiste. Niemniej jednak powinieneś wiedzieć, że jeśli Twój Bmw Serie 5 jest bardziej nowoczesny niż w połowie lat 90., trudno będzie go włączyć bez klucza ze względu na wszystkie obecne na nim urządzenia zabezpieczające. Oczywiście należy to robić tylko w TWOIM samochodzie. Oto technika do wykonania:

 • Zdejmij pokrywę, która zakrywa kierownicę i wśród 3 przełączników elektrycznych znajdź ten, który dotyczy silnika/akumulatora/rozrusznika (aby Ci pomóc, przynieś ze sobą instrukcję obsługi).
 • Rozebrać, połączyć je ze sobą i odizolować przewody akumulatora i zapłonu (uważaj, aby nie porazić się prądem podczas procesu). Masz teraz prąd tak, jakbyś miał kontakt
 • Na koniec zdejmij przewód rozrusznika i połącz go szybko z przewodem akumulatora (nie rób przedłużonego kontaktu i tylko 1 lub 2 sekundy powinny wystarczyć do uruchomienia Bmw Serie 5).
Weiterlesen:
Jak czyścić wtryskiwacze Bmw Serie 5 ?

Tam odkryłeś wszystkie możliwości uruchomić Bmw Serię 5.

Jeśli chcesz więcej przewodników na temat Bmw Serie 5, przejdź do naszej kategorii Bmw Serie 5.

Ссылка на основную публикацию