Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak uruchomić Bmw Serie 7?

Współczesne samochody mają coraz więcej opcji i choć dają nam dużo wygody, wiele z nich nie zawsze jest przyjaznych dla użytkownika. Bez względu na to, czy wypożyczyłeś samochód, pożyczyłeś go, czy po prostu kupiłeś Bmw Serie 7, zgodnie z jego opcjami może być trudno to rozgryźć jak uruchomić Bmw Serii 7? Nawet jeśli ta obowiązkowa czynność prowadzenia samochodu może wydawać się wielu z Was bardzo jasna, w zależności od opcji i roku produkcji Twojego samochodu, będzie to mniej lub bardziej podstawowe. W tym artykule pokażemy różne metody uruchamiania Bmw Serie 7 za pomocą klucza, a następnie, w drugiej części, jak włączyć Bmw Serie 7 za pomocą karty i podsumować, bez użycia klucza.

Jak uruchomić Bmw Serie 7 za pomocą klucza?

Rozpoczynamy więc nasze treści, które mają Cię uczyć jak uruchomić Bmw Serie 7, który jest wyposażony w klasyczny start z kluczykiem. Znajdź w ramach różnych środków, które należy wykonać, aby włącz silnik swojego Bmw Serii 7:

 • Zidentyfikuj lokalizację neimana (otwór, w który wkładany jest kluczyk), najczęściej znajduje się po prawej stronie kierownicy, na desce rozdzielczej. Jeśli twoja kierownica jest zablokowana, nie wahaj się przeglądać naszych treści na kierownicy zablokowanej w Bmw Serie 7, która jest zablokowana, aby dowiedzieć się, jak ją odblokować.
 • Włóż klucz do tego.
 • Sprawdź, czy znajdujesz się w pozycji neutralnej w przypadku samochodu z manualną skrzynią biegów oraz w pozycji „N” lub „P” w przypadku automatycznej skrzyni biegów.
 • Włącz zapłon, obracając go zgodnie z ruchem wskazówek zegara o ćwierć obrotu, aż poczujesz, że przekroczyłeś pierwszy stopień.
 • Sprawdź na desce rozdzielczej, czy pomarańczowe światła zniknęły, jeśli nie wiesz, co oznaczają, nie wahaj się przeglądać naszej zawartości na temat pomarańczowych świateł w Bmw Serie 7, aby poznać przyczynę tego.
 • Wystarczy przejechać jeszcze jedno wycięcie zgodnie z ruchem wskazówek zegara i przytrzymać go na stopie, aż uruchomi się Bmw Serie 7 (nie pozwól rozrusznikowi pracować dłużej niż 10 sekund lub ryzykujesz uszkodzeniem, jeśli auto nie odpali, pozwól mu odpocząć kilka kilkadziesiąt sekund przed nowym testem)

  .

 • Otóż ​​to. Udało Ci się aby uruchomić Bmw Serie 7,
Weiterlesen:
Gdzie znaleźć bezpiecznik klimatyzatora w Bmw Serie 7 ?

Jak uruchomić Bmw Serie 7 za pomocą karty klucza?

Po dowiedzeniu się o jak włączyć silnik Bmw Serii 7 z kluczem lub zademonstruje, jak to zrobić w przypadku Bmw Serie 7 wyposażonego w kartę klucza, a nie w klucz. Operacja jest bardzo podobna, więc nie wahaj się wrócić do poprzedniej części, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat każdego z kroków do wykonania. Zapoznaj się z poniższymi wskazówkami, których należy się trzymać, aby rozpocząć Bmw Serie 7 z kartą:

 • W zależności od roku i serii możesz, ale nie musisz, włożyć kartę do określonego gniazda, sprawdź na desce rozdzielczej, czy Twój Bmw Serie 7 jest wyposażony w to gniazdo, czy nie.
 • Jeśli tak, włóż kartę do tego otworu lub możesz ją trzymać przy sobie lub w dowolnym miejscu w kabinie.
 • Znajdź przycisk „start”, który zwykle znajduje się na wysokości kierownicy w pobliżu klasycznej lokalizacji Neimana, w przeciwnym razie zwykle znajduje się na konsoli środkowej.
 • Sprawdź, czy jesteś na neutralnym lub neutralnym w automatycznej skrzyni biegów.
 • Naciśnij raz przycisk „start”, aby włączyć zapłon swojego Bmw Serie 7

  .

 • Naciśnij drugi raz po kilku sekundach lub zgaśnięciu pomarańczowych świateł na desce rozdzielczej uruchomić Bmw Serię 7

.

Jak uruchomić Bmw Serie 7 bez klucza?

Podsumowując, odkryjemy, jak uruchomić Bmw Serie 7 bez klucza? Wyobraźmy sobie, że zgubiłeś kluczyki, a samochód jest otwarty, może się to wydawać logiczne. Powinieneś jednak wiedzieć, że jeśli Twój Bmw Serie 7 jest nowszy niż w połowie lat 90., trudno będzie go uruchomić bez klucza ze względu na wszystkie obecne na nim urządzenia zabezpieczające. Zgodnie z oczekiwaniami należy to zrobić tylko w TWOIM samochodzie. Oto technika, której należy przestrzegać:

 • Zdejmij pokrywę, która zakrywa kierownicę i wśród 3 przełączników elektrycznych znajdź ten, który dotyczy silnika/akumulatora/rozrusznika (aby Ci pomóc, przynieś ze sobą instrukcję obsługi).
 • Rozebrać, połączyć je ze sobą i oddzielić przewody akumulatora i zapłonu (uważaj, aby nie porazić się prądem podczas zabiegu). Masz teraz prąd tak, jakbyś miał kontakt
 • Na koniec zdejmij izolację z przewodu rozrusznika i połącz go natychmiast z przewodem akumulatora (nie rób zbyt długiego kontaktu i tylko 1 lub 2 sekundy powinny wystarczyć do uruchomienia Bmw Serie 7).
Weiterlesen:
Jak wyłączyć Start Stop w BMW serii 7?

Tam nauczyłeś się wszystkich metod, aby uruchomić Bmw Serię 7.

Jeśli potrzebujesz więcej przewodników na temat Bmw Serie 7, przejdź do naszej kategorii Bmw Serie 7.

Ссылка на основную публикацию