Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak uruchomić Dodge Charger?

Nowoczesne pojazdy mają coraz więcej funkcji i choć dają nam dużo wygody, to wiele z nich nie zawsze jest prostych w obsłudze. Bez względu na to, czy wypożyczyłeś samochód, pożyczyłeś go, czy po prostu kupiłeś Dodge Charger, w zależności od jego funkcji, może to być trudne do zrozumienia jak uruchomić Dodge Charger? Nawet jeśli ta podstawowa czynność prowadzenia samochodu może wydawać się większości z Was bardzo jasna, w zależności od opcji i roku produkcji Twojego samochodu, będzie to mniej lub bardziej podstawowe. W tym artykule zademonstrujemy różne metody uruchamiania Dodge’a Chargera za pomocą klucza, a następnie, w drugim kroku, jak włączyć Dodge’a Chargera kartą i zakończyć go bez użycia klucza.

Jak uruchomić Dodge Charger z kluczykiem?

Więc zaczynamy nasze treści, które mają ci pokazać jak uruchomić Dodge Charger, który jest wyposażony w klasyczny start z kluczykiem. Znajdź wymienione poniżej różne kroki, które należy wykonać, aby włącz silnik swojego Dodge Charger:

 • Znajdź pozycję neimana (otwór, w który wprowadzany jest kluczyk), zwykle znajduje się po prawej stronie kierownicy, na desce rozdzielczej. Jeśli twoja kierownica jest zablokowana, nie wahaj się zapoznać z naszymi treściami na temat kierownicy zablokowanej w Dodge Charger, która jest zablokowana, aby dowiedzieć się, jak ją odblokować.
 • Włóż klucz do tego.
 • Sprawdź, czy znajdujesz się w pozycji neutralnej w przypadku samochodu z manualną skrzynią biegów oraz w pozycji „N” lub „P” w przypadku automatycznej skrzyni biegów.
 • Włącz zapłon, obracając go zgodnie z ruchem wskazówek zegara o ćwierć obrotu do momentu, w którym czujesz, że przekroczyłeś pierwszy stopień.
 • Sprawdź na desce rozdzielczej, czy pomarańczowe światła zniknęły, jeśli nie wiesz, co sugerują, nie wahaj się zapoznać z naszą treścią na temat pomarańczowych świateł w Dodge Charger, aby dowiedzieć się, dlaczego tak się dzieje.
 • Musisz tylko przejechać jeszcze jedną kreskę zgodnie z ruchem wskazówek zegara i przytrzymać go na stopie, aż uruchomi się Dodge Charger (nie pozwól rozrusznikowi pracować dłużej niż 10 sekund lub ryzykujesz uszkodzeniem, jeśli samochód nie odpali, pozwól mu odpocząć kilkadziesiąt sekund przed nowym testem)

  .

 • Otóż ​​to. poradziłeś sobie uruchomić swojego Dodge’a Chargera,
Weiterlesen:
Gdzie znaleźć bezpiecznik świateł postojowych w Dodge Chargerze?

Jak uruchomić Dodge Charger za pomocą karty klucza?

Po zapoznaniu się z jak włączyć silnik Dodge’a Chargera z kluczem lub nauczy Cię, jak to zrobić dla Dodge Chargera wyposażonego w kartę klucza, a nie w klucz. Procedura jest mniej więcej podobna, więc nie wahaj się wrócić do poprzedniej sekcji, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat każdego z kroków do wykonania. Zapoznaj się z wymienionymi poniżej czynnościami, których należy się trzymać, aby uruchomić Dodge Charger za pomocą karty:

 • W zależności od roku i serii, możesz lub nie musisz włożyć kartę do określonego gniazda, sprawdź na desce rozdzielczej, czy Twój Dodge Charger jest wyposażony w to gniazdo, czy nie.
 • Jeśli tak, włóż kartę do tego otworu lub możesz ją trzymać przy sobie lub w dowolnym miejscu w kabinie.
 • Znajdź przycisk „start”, który zwykle znajduje się na wysokości kierownicy w pobliżu klasycznej lokalizacji Neimana, w przeciwnym razie jest zwykle umieszczany na konsoli środkowej.
 • Sprawdź, czy znajdujesz się w pozycji neutralnej lub neutralnej na automatycznej skrzyni biegów.
 • Naciśnij raz przycisk „start”, aby włączyć zapłon swojego Dodge Chargera

  .

 • Naciśnij drugi raz po kilku sekundach lub zgaśnięciu pomarańczowych świateł na desce rozdzielczej uruchomić Dodge Charger

.

Jak uruchomić Dodge Charger bez kluczyka?

I na koniec dowiemy się, jak uruchomić Dodge Charger bez kluczyka? Wyobraźmy sobie, że zgubiłeś kluczyki, a samochód jest otwarty, może się to wydawać oczywiste. Mimo to powinieneś wiedzieć, że jeśli Twój Dodge Charger jest nowszy niż w połowie lat 90-tych, uruchomienie go bez klucza będzie trudne ze względu na wszystkie obecne na nim systemy bezpieczeństwa. Oczywiście powinno się to robić tylko w TWOIM samochodzie. Oto procedura do naśladowania:

 • Zdejmij pokrywę, która zakrywa kierownicę i znajdź wśród 3 przełączników elektrycznych ten, który dotyczy silnika/akumulatora/rozrusznika (aby Ci pomóc, przynieś ze sobą instrukcję obsługi).
 • Rozebrać, połączyć je ze sobą i odizolować przewody akumulatora i zapłonu (uważaj, aby nie porazić się prądem podczas pracy). Masz teraz prąd tak, jakbyś miał kontakt
 • Na koniec zdejmij izolację z przewodu rozrusznika i połącz go szybko z przewodem akumulatora (nie przedłużaj kontaktu i tylko 1 lub 2 sekundy powinny wystarczyć do uruchomienia ładowarki Dodge).
Weiterlesen:
Jak zmienić światło postojowe w moim Dodge Chargerze?

Tam odkryłeś wszystkie techniki, aby uruchom Dodge Charger.

Więcej wskazówek na temat Dodge’a Chargera znajdziesz w kategorii Dodge Charger.

Ссылка на основную публикацию