Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak uruchomić Land Rovera LR4 ?

Najnowsze pojazdy mają coraz więcej funkcjonalności i pomimo tego, że przynoszą nam dużo komfortu, niektóre z nich nie zawsze są łatwe w obsłudze. Bez względu na to, czy wypożyczyłeś samochód, pożyczyłeś go, czy po prostu kupiłeś Land Rovera LR4, zgodnie z jego funkcjami, może to być trudne jak uruchomić Land Rovera LR4? Nawet jeśli dla wielu z Was ta zasadnicza czynność prowadzenia samochodu może wydawać się oczywista, w zależności od opcji i roku produkcji Waszego samochodu, będzie to mniej lub bardziej elementarne. Dzisiaj nauczymy Cię różnych technik uruchamiania Land Rovera LR4 za pomocą kluczyka, następnie, w drugim kroku, jak włączyć Land Rovera LR4 za pomocą karty, a na koniec bez użycia kluczyka.

Jak uruchomić Land Rovera LR4 kluczykiem?

Rozpoczynamy więc nasze treści, które mają Cię nauczyć jak uruchomić Land Rovera LR4, który jest wyposażony w klasyczny start z kluczykiem. Znajdź poniżej różne kroki, które należy wykonać, aby włącz silnik swojego Land Rovera LR4:

 • Znajdź pozycję neimana (otwór, w który wprowadzany jest kluczyk), najczęściej znajduje się po prawej stronie kierownicy, na desce rozdzielczej. Jeśli twoja kierownica jest zablokowana, nie zastanawiaj się dwa razy, aby sprawdzić nasze treści na zablokowanej kierownicy w Land Roverze LR4, aby dowiedzieć się, jak ją odblokować.
 • Włóż klucz do tego.
 • Sprawdź, czy znajdujesz się w pozycji neutralnej w przypadku samochodu z manualną skrzynią biegów oraz w pozycji „N” lub „P” w przypadku automatycznej skrzyni biegów.
 • Włącz zapłon, obracając go zgodnie z ruchem wskazówek zegara o ćwierć obrotu, aż poczujesz, że przekroczyłeś pierwszy stopień.
 • Sprawdź na desce rozdzielczej, czy pomarańczowe światła gasną, jeśli nie wiesz, co oznaczają, nie zastanawiaj się dwa razy, aby zapoznać się z naszą treścią na temat pomarańczowych świateł Land Rovera LR4, aby znaleźć wyjaśnienie tego.
 • Wystarczy przejechać jeszcze o jedno wycięcie w kierunku zgodnym z ruchem wskazówek zegara i przytrzymać go do momentu uruchomienia Land Rovera LR4 (nie pozwól rozrusznikowi pracować dłużej niż 10 sekund, w przeciwnym razie ryzykujesz jego uszkodzenie, jeśli samochód nie odpali, pozwól mu odzyskać kilka kilkadziesiąt sekund przed nowym testem)

  .

 • Otóż ​​to. Udało Ci się uruchomić Land Rovera LR4,
Weiterlesen:
Jak naprawić zablokowany klucz w moim Land Roverze LR4?

Jak uruchomić Land Rovera LR4 za pomocą karty klucza?

Po odkryciu jak włączyć silnik Land Rovera LR4 z kluczykiem lub opisze, jak to zrobić dla Land Rovera LR4 wyposażonego w kartę, a nie w kluczyk. Technika jest nadal mniej więcej taka sama, więc nie zastanawiaj się dwa razy, aby wrócić do poprzedniej części i uzyskać szczegółowe informacje na temat każdego z kroków do wykonania. Dowiedz się poniżej czynności, których należy się trzymać, aby uruchomić Land Rovera LR4 za pomocą karty:

 • W zależności od roku i serii możesz lub nie musisz wkładać kartę do dedykowanego gniazda, sprawdź na desce rozdzielczej, czy Twój Land Rover LR4 jest wyposażony w to gniazdo, czy nie.
 • Jeśli tak, włóż kartę do tego otworu, w przeciwnym razie możesz ją mieć przy sobie lub w dowolnym miejscu w kabinie.
 • Odkryj przycisk „start”, który zwykle znajduje się na wysokości kierownicy, w pobliżu klasycznej lokalizacji Neimana, w przeciwnym razie zwykle znajduje się na konsoli środkowej.
 • Sprawdź, czy znajdujesz się w pozycji neutralnej lub neutralnej na automatycznej skrzyni biegów.
 • Naciśnij raz przycisk „start”, aby włączyć zapłon swojego Land Rovera LR4

  .

 • Naciśnij drugi raz po kilku sekundach lub zgaśnięciu pomarańczowych świateł na desce rozdzielczej uruchomić Land Rovera LR4

.

Jak uruchomić Land Rovera LR4 bez kluczyka?

I wreszcie odkryjemy, jak uruchomić Land Rovera LR4 bez kluczyka? Wyobraźmy sobie, że zgubiłeś kluczyki, a samochód jest otwarty, może się to wydawać logiczne. Powinieneś jednak wiedzieć, że jeśli twój Land Rover LR4 jest nowszy niż w połowie lat 90., będzie trudno go włączyć bez klucza ze względu na wszystkie systemy bezpieczeństwa na nim obecne. Zgodnie z oczekiwaniami należy to zrobić tylko w TWOIM samochodzie. Oto procedura, której należy przestrzegać:

 • Zdejmij pokrywę, która zakrywa kierownicę i umieść wśród 3 przełączników elektrycznych ten, który dotyczy silnika/akumulatora/rozrusznika (aby Ci pomóc, przynieś ze sobą instrukcję obsługi).
 • Rozebrać, połączyć je ze sobą i odizolować przewody akumulatora i zapłonu (uważaj, aby nie porazić się prądem podczas zabiegu). Masz teraz prąd tak, jakbyś miał kontakt
 • Na koniec zdejmij izolację z przewodu rozrusznika i połącz go szybko z przewodem akumulatora (nie rób zbyt długiego kontaktu i tylko 1 lub 2 sekundy powinny wystarczyć do uruchomienia Land Rovera LR4).
Weiterlesen:
Jak przerobić 2-miejscowego Land Rovera LR4 na 5-osobowego?

Tam poznałeś wszystkie możliwości uruchomić Land Rovera LR4.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Land Rovera LR4, nie wahaj się skonsultować z naszą kategorią Land Rover LR4.

Ссылка на основную публикацию