Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak uruchomić Nissana Maximę?

Nowoczesne samochody mają coraz więcej funkcji, a mimo to zapewniają nam dużą wygodę, niektóre z nich nie zawsze są przyjazne dla użytkownika. Niezależnie od tego, czy wypożyczyłeś samochód, pożyczyłeś, czy po prostu kupiłeś Nissana Maximę, w zależności od jego cech, może być trudno dokładnie określić jak uruchomić Nissana Maximę? Nawet jeśli ta podstawowa czynność prowadzenia samochodu może wydawać się większości z Was bardzo jasna, w zależności od opcji i roku produkcji Twojego samochodu, będzie to mniej lub bardziej proste. Dzisiaj zademonstrujemy różne sposoby uruchamiania Nissana Maxima za pomocą kluczyka, następnie, w drugiej części, jak włączyć Nissana Maximę za pomocą karty, a na koniec bez użycia kluczyka.

Jak uruchomić Nissana Maximę z kluczykiem?

Rozpoczynamy więc treść naszego artykułu, który ma Cię nauczyć jak uruchomić Nissana Maximę, który jest wyposażony w klasyczny kluczyk startowy. Znajdź w różnych wytycznych, które należy wykonać, aby włącz silnik swojego Nissana Maxima:

 • Określ pozycję neimana (otwór, w który wkładany jest kluczyk), najczęściej znajduje się po prawej stronie kierownicy, na desce rozdzielczej. Jeśli kierownica jest zablokowana, zachęcamy do zapoznania się z treścią naszego artykułu na temat zablokowanej kierownicy w Nissan Maximie, aby dowiedzieć się, jak ją odblokować.
 • Włóż klucz do tego.
 • Sprawdź, czy znajdujesz się w pozycji neutralnej w przypadku samochodu z manualną skrzynią biegów oraz w pozycji „N” lub „P” w przypadku automatycznej skrzyni biegów.
 • Włącz zapłon, obracając go zgodnie z ruchem wskazówek zegara o ćwierć obrotu do momentu, w którym czujesz, że przekroczyłeś pierwszy stopień.
 • Sprawdź na desce rozdzielczej, czy pomarańczowe światła wyłączają się, jeśli nie wiesz, co oznaczają, nie wahaj się przeczytać treści naszego artykułu na temat pomarańczowych świateł w Nissan Maximie, aby poznać przyczynę tego.
 • Wystarczy przejechać jeszcze o jeden stopień w prawo i przytrzymać go na stopie do momentu uruchomienia Nissana Maximy (nie pozwól rozrusznikowi pracować dłużej niż 10 sekund lub ryzykujesz uszkodzeniem, jeśli samochód nie odpali, pozwól mu odzyskać kilkadziesiąt sekund przed nowym testem)

  .

 • Otóż ​​to. poradziłeś sobie aby uruchomić Nissana Maximę,
Weiterlesen:
Gdzie jest rozrusznik w Nissan Maximie?

Jak uruchomić Nissana Maximę za pomocą karty klucza?

Po dowiedzeniu się o jak włączyć silnik Nissana Maxima z kluczykiem lub opisze, jak to zrobić dla Nissana Maxima wyposażonego w kartę, a nie w kluczyk. Operacja jest mniej więcej taka sama, więc nie wahaj się wrócić do poprzedniej sekcji, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat każdego z kroków do wykonania. Poniżej znajdziesz instrukcje, których należy się trzymać, aby uruchomić Nissana Maxima z kartą:

 • W zależności od roku i serii możesz, ale nie musisz, włożyć kartę do określonego gniazda, sprawdź na desce rozdzielczej, czy Twój Nissan Maxima jest wyposażony w to gniazdo, czy nie.
 • Jeśli tak, włóż kartę do tego otworu lub możesz ją trzymać przy sobie lub w dowolnym miejscu w kabinie.
 • Znajdź przycisk „start”, który w większości przypadków znajduje się na wysokości kierownicy, blisko klasycznej lokalizacji Neimana, w przeciwnym razie znajduje się w większości przypadków na konsoli środkowej.
 • Sprawdź, czy znajdujesz się w pozycji neutralnej lub neutralnej na automatycznej skrzyni biegów.
 • Naciśnij raz przycisk „start”, aby włączyć zapłon swojego Nissana Maxima

  .

 • Naciśnij drugi raz po kilku sekundach lub zgaśnięciu pomarańczowych świateł na desce rozdzielczej uruchomić Nissana Maxima

.

Jak uruchomić Nissana Maximę bez kluczyka?

I wreszcie dowiemy się, jak uruchomić Nissana Maximę bez kluczyka? Wyobraźmy sobie, że zgubiłeś kluczyki, a samochód jest otwarty, może się to wydawać oczywiste. Powinieneś jednak wiedzieć, że jeśli Twój Nissan Maxima jest bardziej nowoczesny niż w połowie lat 90., trudno będzie go uruchomić bez klucza ze względu na wszystkie gadżety zabezpieczające. Oczywiście należy to robić tylko w TWOIM samochodzie. Oto proces do przeprowadzenia:

 • Zdejmij osłonę chroniącą kierownicę i wśród 3 przełączników elektrycznych znajdź ten, który dotyczy Twojego silnika/akumulatora/rozrusznika (aby Ci pomóc, przynieś ze sobą instrukcję obsługi).
 • Rozebrać, połączyć je ze sobą i oddzielić przewody akumulatora i zapłonu (uważaj, aby nie porazić się prądem podczas zabiegu). Masz teraz prąd tak, jakbyś miał kontakt
 • Na koniec zdejmij izolację z przewodu rozrusznika i połącz go natychmiast z przewodem akumulatora (nie rób zbyt długiego kontaktu i tylko 1 lub 2 sekundy powinny wystarczyć do uruchomienia Nissana Maxima).
Weiterlesen:
Nissan Maxima, który już nie przyspiesza

Tam nauczyłeś się wszystkich metod, aby uruchom Nissana Maximę.

Aby uzyskać więcej wskazówek na temat Nissana Maxima, spójrz na kategorię Nissan Maxima.

Ссылка на основную публикацию