Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak uruchomić pilota Hondy?

Najnowsze samochody mają coraz więcej funkcji i choć dają nam duży komfort, to wiele z nich nie zawsze jest przyjaznych dla użytkownika. Niezależnie od tego, czy wypożyczyłeś samochód, pożyczyłeś go, czy po prostu kupiłeś Hondy Pilot, w zależności od jego funkcji może być trudno rozgryźć jak uruchomić pilota Hondy? Nawet jeśli ta imperatywna czynność prowadzenia samochodu może wydawać się wielu z Was oczywista, w zależności od opcji i roku produkcji Twojego samochodu, będzie to mniej lub bardziej elementarne. Na tej stronie wyjaśnimy kilka technik uruchamiania Hondy Pilota za pomocą kluczyka, a następnie, w drugim kroku, jak włączyć Hondy Pilota za pomocą karty i na zakończenie bez użycia kluczyka.

Jak uruchomić pilota Hondy za pomocą kluczyka?

Rozpoczynamy więc nasze treści, które mają Cię uczyć jak uruchomić Hondę Pilot, która jest wyposażona w klasyczny kluczyk startowy. Znajdź poniżej różne środki, które należy wykonać, aby włącz silnik Hondy Pilot:

 • Znajdź pozycję neimana (otwór, w który wkładany jest kluczyk) znajduje się w większości przypadków po prawej stronie kierownicy, na desce rozdzielczej. Jeśli Twoja kierownica jest zablokowana, nie wahaj się zapoznać się z naszymi treściami na temat kierownicy zablokowanej w Honda Pilot, która jest zablokowana, aby dowiedzieć się, jak ją odblokować.
 • Włóż klucz do tego.
 • Sprawdź, czy jesteś w pozycji neutralnej w przypadku samochodu z manualną skrzynią biegów oraz w pozycji „N” lub „P” w przypadku automatycznej skrzyni biegów.
 • Włącz zapłon, obracając go zgodnie z ruchem wskazówek zegara o ćwierć obrotu, aż poczujesz, że przekroczyłeś pierwszy stopień.
 • Sprawdź na desce rozdzielczej, czy pomarańczowe światła zniknęły, jeśli nie wiesz, co oznaczają, nie wahaj się zapoznać się z naszą treścią na temat pomarańczowych świateł na pilocie Honda Pilot, aby poznać przyczynę tego.
 • Wystarczy przejechać jeszcze jedno wycięcie w kierunku zgodnym z ruchem wskazówek zegara i przytrzymać go do momentu uruchomienia Hondy Pilot (nie pozwól rozrusznikowi pracować dłużej niż 10 sekund lub ryzykujesz uszkodzeniem, jeśli samochód nie odpali, pozwól mu odpocząć kilkadziesiąt sekund przed nowym testem)

  .

 • Otóż ​​to. Udało Ci się uruchomić Hondy Pilota,
Weiterlesen:
Światło oleju Honda Pilot, które pozostaje włączone

Jak uruchomić pilota Hondy za pomocą karty-klucza?

Po zapoznaniu się z jak włączyć silnik Hondy Pilot z kluczykiem lub zademonstruje, jak to zrobić dla Hondy Pilot wyposażonej w kartę, a nie w kluczyk. Operacja jest mniej więcej taka sama, więc nie wahaj się wracać do poprzedniej części, aby uzyskać informacje o każdym z kroków do wykonania. Zapoznaj się z poniższymi wytycznymi, których należy przestrzegać, aby uruchomić pilota Hondy z kartą:

 • W zależności od roku i serii możesz, ale nie musisz, włożyć kartę do określonego gniazda, sprawdź na desce rozdzielczej, czy Twój Honda Pilot jest wyposażony w to gniazdo, czy nie.
 • Jeśli tak, włóż kartę do tego otworu lub możesz ją trzymać przy sobie lub w dowolnym miejscu w kabinie.
 • Znajdź przycisk „start”, który zwykle znajduje się na wysokości kierownicy w pobliżu klasycznej lokalizacji Neimana, w przeciwnym razie zwykle znajduje się na konsoli środkowej.
 • Sprawdź, czy jesteś na neutralnym lub neutralnym na automatycznej skrzyni biegów.
 • Naciśnij raz przycisk „start”, aby włączyć zapłon Hondy Pilot

  .

 • Naciśnij drugi raz po kilku sekundach lub zgaśnięciu pomarańczowych świateł na desce rozdzielczej uruchomić Hondę Pilot

.

Jak uruchomić Honda Pilot bez kluczyka?

I na koniec dowiemy się, jak uruchomić Hondę Pilota bez kluczyka? Wyobraźmy sobie, że zgubiłeś kluczyki, a samochód jest otwarty, może to wydawać się logiczne. Powinieneś jednak wiedzieć, że jeśli Twój Honda Pilot jest nowszy niż w połowie lat 90., włączenie go bez klucza będzie skomplikowane ze względu na wszystkie obecne na nim urządzenia zabezpieczające. Oczywiście należy to robić tylko w TWOIM samochodzie. Oto proces do naśladowania:

 • Zdejmij pokrywę, która zakrywa kierownicę i wśród 3 przełączników elektrycznych znajdź ten, który dotyczy silnika/akumulatora/rozrusznika (aby Ci pomóc, przynieś ze sobą instrukcję obsługi).
 • Rozebrać, połączyć je ze sobą i odizolować przewody akumulatora i zapłonu (uważać, aby nie porazić się prądem podczas pracy). Masz teraz prąd tak, jakbyś miał kontakt
 • Na koniec zdejmij izolację z przewodu rozrusznika i połącz go natychmiast z przewodem akumulatora (nie rób przedłużonego kontaktu i tylko 1 lub 2 sekundy powinny wystarczyć do uruchomienia Honda Pilot).
Weiterlesen:
Jak zdjąć kołpak z mojej Hondy Pilot ?

Tam odkryłeś wszystkie możliwości uruchomić pilota Hondy.

Jeśli chcesz więcej samouczków na temat Hondy Pilot, przejdź do naszej kategorii Hondy Pilot.

Ссылка на основную публикацию