Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak uruchomić smarta forfour?

Nowoczesne samochody mają coraz więcej funkcjonalności a mimo to dają nam dużą wygodę, niektóre z nich nie zawsze są łatwe w obsłudze. Niezależnie od tego, czy wypożyczyłeś samochód, pożyczyłeś go, czy po prostu kupiłeś smarta forfour, w zależności od jego funkcji, zrozumienie może być trudne jak uruchomić smarta forfour? Nawet jeśli ta podstawowa czynność prowadzenia samochodu może wydawać się dla większości z Was oczywista, w zależności od opcji i roku produkcji Twojego samochodu, będzie to mniej lub bardziej elementarne. Dzisiaj pokażemy Wam różne sposoby na uruchomienie smarta forfour za pomocą klucza, następnie w drugiej części, jak włączyć smarta forfour za pomocą karty i zakończyć bez użycia klucza.

Jak uruchomić smarta forfour z kluczykiem?

Rozpoczynamy więc nasze treści, które mają na celu pokazanie Ci jak uruchomić smarta forfour, który jest dostarczany z klasycznym kluczykiem startowym. Znajdź poniżej różne środki, które należy wykonać, aby Włącz silnik swojego smarta forfour:

 • Określ lokalizację neimana (otwór do włożenia kluczyka) najczęściej znajduje się po prawej stronie kierownicy, na desce rozdzielczej. Jeśli Twoja kierownica jest zablokowana, nie zastanawiaj się dwa razy, aby zajrzeć do naszych treści na zablokowanej kierownicy smart forfour, aby dowiedzieć się, jak ją odblokować.
 • Włóż klucz do tego.
 • Sprawdź, czy znajdujesz się w pozycji neutralnej w przypadku samochodu z manualną skrzynią biegów oraz w pozycji „N” lub „P” w przypadku automatycznej skrzyni biegów.
 • Włącz zapłon, obracając go zgodnie z ruchem wskazówek zegara o ćwierć obrotu, aż poczujesz, że przekroczyłeś pierwszy stopień.
 • Sprawdź na desce rozdzielczej, czy pomarańczowe światła wyłączają się, jeśli nie wiesz, co one oznaczają, nie zastanawiaj się dwa razy, aby spojrzeć na nasze treści dotyczące pomarańczowych świateł na smart forfour, aby poznać wyjaśnienie tego problemu.
 • Trzeba tylko przejechać jeszcze o jedno wycięcie zgodnie z ruchem wskazówek zegara i przytrzymać go na stopie, aż smart forfour uruchomi się (nie pozwól rozrusznikowi pracować dłużej niż 10 sekund lub ryzykujesz zranienie, jeśli auto nie odpali, pozwól mu ostygnąć kilka kilkadziesiąt sekund przed nowym testem)

  .

 • Otóż ​​to. Udało Ci się uruchomić smarta forfour,
Weiterlesen:
Nieprzyjemny zapach w klimatyzatorze smart forfour

Jak uruchomić smarta forfour z kartą-kluczem?

Po dowiedzeniu się o jak włączyć silnik smarta forfour z kluczem lub opisze, jak to zrobić dla smarta forfour wyposażonego w kartę, a nie w klucz. Procedura pozostaje bardzo podobna, więc nie zastanawiaj się dwa razy, aby wrócić do poprzedniej sekcji i uzyskać informacje o każdym z kroków do wykonania. Zapoznaj się z poniższymi instrukcjami, których należy się trzymać, aby uruchomić smart forfour z kartą:

 • W zależności od roku i serii możesz, ale nie musi, włożyć kartę do określonego gniazda, sprawdź na desce rozdzielczej, czy Twój smart forfour jest wyposażony w to gniazdo, czy nie.
 • Jeśli tak, włóż kartę do tego otworu lub możesz ją trzymać przy sobie lub w dowolnym miejscu w kabinie.
 • Znajdź przycisk „start”, który zwykle znajduje się na wysokości kierownicy, blisko klasycznej lokalizacji Neimana, w przeciwnym razie zwykle znajduje się na konsoli środkowej.
 • Sprawdź, czy znajdujesz się w pozycji neutralnej lub neutralnej na automatycznej skrzyni biegów.
 • Naciśnij raz przycisk „start”, aby włączyć zapłon swojego smarta forfour

  .

 • Naciśnij drugi raz po kilku sekundach lub zgaśnięciu pomarańczowych świateł na desce rozdzielczej uruchomić smarta forfour

.

Jak uruchomić smarta forfour bez klucza?

Podsumowując, odkryjemy, jak uruchomić smarta forfour bez kluczyka? Wyobraźmy sobie, że zgubiłeś kluczyki, a samochód jest otwarty, może się to wydawać oczywiste. Mimo to powinieneś wiedzieć, że jeśli twój smart forfour jest nowszy niż w połowie lat 90., trudno będzie go uruchomić bez klucza ze względu na wszystkie obecne na nim systemy bezpieczeństwa. Zgodnie z oczekiwaniami należy to zrobić tylko w TWOIM samochodzie. Oto procedura, której należy przestrzegać:

 • Zdejmij pokrywę, która zakrywa kierownicę i umieść wśród 3 przełączników elektrycznych ten, który dotyczy silnika/akumulatora/rozrusznika (aby Ci pomóc, przynieś ze sobą instrukcję obsługi).
 • Rozebrać, połączyć ze sobą i oddzielić przewody akumulatora i zapłonu (uważać, aby nie porazić się prądem podczas zabiegu). Masz teraz prąd tak, jakbyś miał kontakt
 • Na koniec zdejmij izolację z przewodu rozrusznika i połącz go natychmiast z przewodem akumulatora (nie przedłużaj kontaktu, a do uruchomienia smarta forfour wystarczy 1 lub 2 sekundy).
Weiterlesen:
Ile kilometrów na niskim paliwie moim smartem fortwo?

Tam poznałeś wszystkie sposoby, aby uruchom smarta forfour.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące smarta forfour, zapoznaj się z naszą kategorią smart forfour.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector