Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak uruchomić Subaru Outback?

Najnowsze samochody mają coraz więcej funkcjonalności i pomimo tego, że zapewniają nam dużą wygodę, wiele z nich nie zawsze jest łatwych w obsłudze. Niezależnie od tego, czy wypożyczyłeś samochód, pożyczyłeś go, czy po prostu kupiłeś Subaru Outback, w zależności od jego funkcji, może być trudno rozgryźć jak uruchomić Subaru Outback? Nawet jeśli ta podstawowa czynność prowadzenia samochodu może wydawać się oczywista dla większości z Was, w zależności od opcji i roku produkcji Twojego samochodu, będzie to mniej lub bardziej proste. W tym artykule nauczymy Cię różnych metod uruchamiania Subaru Outback za pomocą klucza, a następnie, w drugim kroku, jak włączyć Subaru Outback za pomocą karty i podsumować, bez użycia klucza.

Jak uruchomić Subaru Outback kluczem?

Rozpoczynamy więc naszą stronę z treścią, której celem jest nauczenie Cię jak uruchomić Subaru Outback, który jest wyposażony w klasyczny kluczyk startowy. Znajdź wymienione poniżej różne środki, które należy wykonać, aby włącz silnik swojego Subaru Outback:

 • Zidentyfikuj lokalizację neimana (otwór, w który wprowadzany jest kluczyk), najczęściej znajduje się po prawej stronie kierownicy, na desce rozdzielczej. Jeśli twoja kierownica jest zablokowana, nie wahaj się zajrzeć na naszą stronę z treścią dotyczącą zablokowanej kierownicy w Subaru Outback, aby dowiedzieć się, jak ją odblokować.
 • Włóż klucz do tego.
 • Sprawdź, czy znajdujesz się w pozycji neutralnej w przypadku samochodu z manualną skrzynią biegów oraz w pozycji „N” lub „P” w przypadku automatycznej skrzyni biegów.
 • Włącz zapłon, obracając go zgodnie z ruchem wskazówek zegara o ćwierć obrotu do momentu, w którym czujesz, że przekroczyłeś pierwszy stopień.
 • Sprawdź na desce rozdzielczej, czy pomarańczowe światła gasną, jeśli nie wiesz, co sugerują, nie wahaj się zajrzeć na naszą stronę z treścią dotyczącą pomarańczowych świateł na Subaru Outback, aby dowiedzieć się, dlaczego tak się dzieje.
 • Wystarczy przejechać jeszcze jedno wycięcie w kierunku zgodnym z ruchem wskazówek zegara i przytrzymać go do momentu uruchomienia Subaru Outback (nie pozwól rozrusznikowi pracować dłużej niż 10 sekund lub ryzykujesz uszkodzeniem, jeśli samochód nie odpali, pozwól mu ostygnąć kilka kilkadziesiąt sekund przed nowym testem)

  .

 • Otóż ​​to. poradziłeś sobie aby uruchomić Subaru Outback,
Weiterlesen:
Wyciek płynu hamulcowego Subaru Outback

Jak uruchomić Subaru Outback za pomocą karty klucza?

Po dowiedzeniu się o jak włączyć silnik Subaru Outback z kluczem lub zademonstruje, jak to zrobić w Subaru Outback wyposażonym w kartę dostępu, a nie w klucz. Procedura jest bardzo podobna, więc nie wahaj się wrócić do poprzedniej sekcji, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat każdego z kroków do wykonania. Poznaj wymienione poniżej działania, które należy wykonać, aby rozpocząć Subaru Outback z kartą:

 • W zależności od roku i serii możesz, ale nie musisz, włożyć kartę do określonego gniazda, sprawdź na desce rozdzielczej, czy Twój Subaru Outback jest wyposażony w to gniazdo, czy nie.
 • Jeśli tak, włóż kartę do tego otworu lub możesz ją trzymać przy sobie lub w dowolnym miejscu w kabinie.
 • Znajdź przycisk „start”, który zwykle znajduje się na wysokości kierownicy, w pobliżu klasycznej lokalizacji Neimana, w przeciwnym razie jest zwykle umieszczany na konsoli środkowej.
 • Sprawdź, czy jesteś na neutralnym lub neutralnym w automatycznej skrzyni biegów.
 • Naciśnij raz przycisk „start”, aby włączyć zapłon swojego Subaru Outback

  .

 • Naciśnij drugi raz po kilku sekundach lub zgaśnięciu pomarańczowych świateł na desce rozdzielczej uruchomić Subaru Outback

.

Jak uruchomić Subaru Outback bez klucza?

Podsumowując, odkryjemy, jak uruchomić Subaru Outback bez klucza? Wyobraźmy sobie, że zgubiłeś kluczyki, a samochód jest otwarty, może się to wydawać oczywiste. Powinieneś jednak wiedzieć, że jeśli twój Subaru Outback jest nowszy niż w połowie lat 90-tych, włączenie go bez klucza będzie trudne ze względu na wszystkie gadżety bezpieczeństwa. Oczywiście należy to robić tylko w TWOIM samochodzie. Oto proces do naśladowania:

 • Zdejmij pokrywę, która zakrywa kierownicę i wśród 3 przełączników elektrycznych znajdź ten, który dotyczy silnika/akumulatora/rozrusznika (aby Ci pomóc, przynieś ze sobą instrukcję obsługi).
 • Rozebrać, połączyć je ze sobą i odizolować przewody akumulatora i zapłonu (uważaj, aby nie porazić się prądem podczas zabiegu). Masz teraz prąd tak, jakbyś miał kontakt
 • Na koniec zdejmij przewód rozrusznika i połącz go natychmiast z przewodem akumulatora (nie rób zbyt długiego kontaktu i tylko 1 lub 2 sekundy powinny wystarczyć do uruchomienia Subaru Outback).
Weiterlesen:
Jak zamontować zaczep elektryczny do przyczepy Subaru Outback ?

Tam poznałeś wszystkie opcje, aby rozpocząć Subaru Outback.

Jeśli chcesz więcej przewodników po Subaru Outback, przejdź do naszej kategorii Subaru Outback.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector