Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak uruchomić Volkswagena Golfa 2 ?

Nowoczesne samochody mają coraz więcej opcji i mimo, że dają nam duży komfort, niektóre z nich nie zawsze są proste w obsłudze. Niezależnie od tego, czy wypożyczyłeś samochód, pożyczyłeś, czy właśnie kupiłeś Volkswagena Golfa 2, w zależności od jego opcji, może być trudno dokładnie określić jak uruchomić Volkswagena Golfa 2? Nawet jeśli ta podstawowa czynność prowadzenia samochodu może wydawać się większości z Was rozsądna, w zależności od opcji i roku produkcji Twojego samochodu, będzie to mniej lub bardziej proste. Dzisiaj nauczymy Cię, jak uruchomić Volkswagena Golfa 2 za pomocą kluczyka, następnie, w drugim kroku, jak włączyć Volkswagena Golfa 2 za pomocą karty, a na koniec bez użycia kluczyka.

Jak uruchomić Volkswagena Golfa 2 kluczykiem?

Więc zaczynamy treść naszego artykułu, który ma Cię nauczyć jak uruchomić Volkswagena Golfa 2, który jest wyposażony w klasyczny kluczyk startowy. Znajdź poniżej różne wytyczne, które należy wykonać, aby włącz silnik swojego Volkswagena Golfa 2:

 • Odkryj lokalizację neimana (otwór, w który wprowadzany jest kluczyk), najczęściej znajduje się po prawej stronie kierownicy, na desce rozdzielczej. Jeśli Twoja kierownica jest zablokowana, nie zastanawiaj się dwa razy, aby przejrzeć treść naszego artykułu na temat zablokowanej kierownicy w Volkswagenie Golfie 2, aby dowiedzieć się, jak ją odblokować.
 • Włóż klucz do tego.
 • Sprawdź, czy znajdujesz się w pozycji neutralnej w przypadku samochodu z manualną skrzynią biegów oraz w pozycji „N” lub „P” w przypadku automatycznej skrzyni biegów.
 • Włącz zapłon, obracając go zgodnie z ruchem wskazówek zegara o ćwierć obrotu do momentu, w którym czujesz, że przekroczyłeś pierwszy stopień.
 • Sprawdź na desce rozdzielczej, czy pomarańczowe światła zniknęły, jeśli nie wiesz, co sugerują, nie zastanawiaj się dwa razy, aby przejrzeć nasz artykuł na temat pomarańczowych świateł w Volkswagenie Golfie 2, aby odkryć przyczynę tego.
 • Wystarczy przejechać jeszcze o jedno wycięcie zgodnie z ruchem wskazówek zegara i przytrzymać go do momentu uruchomienia Volkswagena Golfa 2 (nie pozwól rozrusznikowi pracować dłużej niż 10 sekund lub ryzykujesz uszkodzeniem, jeśli samochód nie odpali, pozwól mu ostygnąć a kilkadziesiąt sekund przed nowym testem)

  .

 • Otóż ​​to. poradziłeś sobie uruchomić Volkswagena Golfa 2,
Weiterlesen:
Gdzie znaleźć bezpiecznik szyby w Volkswagenie Golfie 7 ?

Jak uruchomić Volkswagena Golfa 2 za pomocą karty-klucza?

Po odkryciu jak włączyć silnik Volkswagena Golfa 2 z kluczykiem lub zademonstruje, jak to zrobić w przypadku Volkswagena Golfa 2 wyposażonego w kartę, a nie w kluczyk. Technika jest prawie taka sama, więc nie zastanawiaj się dwa razy, aby wrócić do poprzedniej sekcji i uzyskać szczegółowe informacje na temat każdego z kroków do wykonania. Poniżej znajdziesz czynności, których należy się trzymać, aby uruchomić swojego Volkswagena Golfa 2 za pomocą karty:

 • W zależności od roku i serii możesz, ale nie musisz, włożyć kartę do dedykowanego gniazda, sprawdź na desce rozdzielczej, czy Twój Volkswagen Golf 2 jest wyposażony w to gniazdo, czy nie.
 • Jeśli tak, włóż kartę do tego otworu lub możesz ją trzymać przy sobie lub w dowolnym miejscu w kabinie.
 • Odkryj przycisk „start”, który zazwyczaj znajduje się na wysokości kierownicy, blisko klasycznej lokalizacji Neimana, w przeciwnym razie zwykle znajduje się na konsoli środkowej.
 • Sprawdź, czy znajdujesz się w pozycji neutralnej lub neutralnej na automatycznej skrzyni biegów.
 • Naciśnij raz przycisk „start”, aby włączyć zapłon swojego Volkswagena Golfa 2

  .

 • Naciśnij drugi raz po kilku sekundach lub zgaśnięciu pomarańczowych świateł na desce rozdzielczej uruchomić swojego Volkswagena Golfa 2

.

Jak uruchomić Volkswagena Golfa 2 bez kluczyka?

I wreszcie zobaczymy, jak uruchomić Volkswagena Golfa 2 bez kluczyka? Wyobraźmy sobie, że zgubiłeś kluczyki, a samochód jest otwarty, może się to wydawać logiczne. Niemniej jednak powinieneś wiedzieć, że jeśli Twój Volkswagen Golf 2 jest bardziej nowoczesny niż z połowy lat 90-tych, trudno będzie go włączyć bez kluczyka ze względu na wszystkie zabezpieczenia. Oczywiście należy to robić tylko w TWOIM samochodzie. Oto metoda, której należy przestrzegać:

 • Zdejmij pokrywę, która zakrywa kierownicę i wśród 3 przełączników elektrycznych znajdź ten, który dotyczy silnika/akumulatora/rozrusznika (aby Ci pomóc, przynieś ze sobą instrukcję obsługi).
 • Rozebrać, połączyć je ze sobą i oddzielić przewody akumulatora i zapłonu (uważać, aby nie porazić się prądem podczas pracy). Masz teraz prąd tak, jakbyś miał kontakt
 • Na koniec zdejmij izolację z przewodu rozrusznika i połącz go natychmiast z przewodem akumulatora (nie przedłużaj kontaktu, a do uruchomienia Volkswagena Golfa 1 wystarczy 2 lub 2 sekundy).
Weiterlesen:
Co powoduje przegrzewanie mojego Volkswagena Golfa 4?

Tam odkryłeś wszystkie techniki, aby uruchomić Volkswagena Golfa 2.

Więcej wskazówek dotyczących Volkswagena Golfa 2 znajdziesz w kategorii Volkswagen Golf 2.

Ссылка на основную публикацию