Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak uruchomić Volkswagena Golfa 4 ?

Nowoczesne samochody mają coraz więcej funkcji i choć dają nam dużo wygody, wiele z nich nie zawsze jest wygodnych w użytkowaniu. Niezależnie od tego, czy wypożyczyłeś samochód, pożyczyłeś, czy właśnie kupiłeś Volkswagena Golfa 4, w zależności od jego funkcji może być trudno to rozgryźć jak uruchomić Volkswagena Golfa 4? Nawet jeśli ta podstawowa czynność prowadzenia samochodu może wydawać się większości z Was bardzo jasna, w zależności od opcji i roku produkcji Twojego samochodu, będzie to mniej lub bardziej proste. Dzisiaj nauczymy Cię różnych sposobów uruchamiania Volkswagena Golfa 4 za pomocą kluczyka, następnie, w drugim kroku, jak włączyć Volkswagena Golfa 4 za pomocą karty, a na koniec bez użycia kluczyka.

Jak uruchomić Volkswagena Golfa 4 kluczykiem?

Więc zaczynamy nasze treści, które mają Cię nauczyć jak uruchomić Volkswagena Golfa 4, który jest wyposażony w klasyczny kluczyk startowy. Znajdź poniżej różne środki, które należy wykonać, aby włącz silnik swojego Volkswagena Golfa 4:

 • Odkryj pozycję neimana (otwór, w który wprowadzany jest kluczyk), zwykle znajduje się po prawej stronie kierownicy, na desce rozdzielczej. Jeśli kierownica jest zablokowana, zachęcamy do zapoznania się z naszymi treściami na temat kierownicy zablokowanej w Volkswagenie Golfie 4, która jest zablokowana, aby dowiedzieć się, jak ją odblokować.
 • Włóż klucz do tego.
 • Sprawdź, czy jesteś w pozycji neutralnej w przypadku samochodu z manualną skrzynią biegów oraz w pozycji „N” lub „P” w przypadku automatycznej skrzyni biegów.
 • Włącz zapłon, obracając go zgodnie z ruchem wskazówek zegara o ćwierć obrotu, aż poczujesz, że przekroczyłeś pierwszy stopień.
 • Sprawdź na desce rozdzielczej, czy pomarańczowe światła wyłączają się, jeśli nie wiesz, co oznaczają, zapoznaj się z naszą treścią na temat pomarańczowych świateł w Volkswagenie Golfie 4, aby znaleźć wyjaśnienie.
 • Wystarczy przejechać jeszcze o jedno wycięcie zgodnie z ruchem wskazówek zegara i przytrzymać go do momentu uruchomienia Volkswagena Golfa 4 (nie pozwól rozrusznikowi pracować dłużej niż 10 sekund, w przeciwnym razie ryzykujesz uszkodzeniem, jeśli samochód nie odpali, pozwól mu odpocząć kilka kilkadziesiąt sekund przed nowym testem)

  .

 • Otóż ​​to. poradziłeś sobie uruchomić Volkswagena Golfa 4,
Weiterlesen:
Jak podłączyć Android Auto do Volkswagena Golfa 3?

Jak uruchomić Volkswagena Golfa 4 za pomocą karty-klucza?

Po zapoznaniu się z jak włączyć silnik Volkswagena Golfa 4 z kluczykiem lub opisze, jak to zrobić dla Volkswagena Golfa 4 wyposażonego w kartę, a nie w kluczyk. Proces pozostaje mniej więcej taki sam, więc nie wahaj się wrócić do poprzedniej sekcji, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat każdego z kroków do wykonania. Zapoznaj się z poniższymi wskazówkami, które należy wykonać, aby uruchomić swojego Volkswagena Golfa 4 z kartą:

 • W zależności od roku i serii możesz lub nie musisz wkładać kartę do dedykowanego gniazda, sprawdź na desce rozdzielczej, czy Twój Volkswagen Golf 4 jest wyposażony w to gniazdo, czy nie.
 • Jeśli tak, włóż kartę do tego otworu, w przeciwnym razie możesz ją mieć przy sobie lub w dowolnym miejscu w kabinie.
 • Znajdź przycisk „start”, który zwykle znajduje się na wysokości kierownicy blisko klasycznej lokalizacji Neimana, w przeciwnym razie zwykle znajduje się na konsoli środkowej.
 • Sprawdź, czy jesteś na neutralnym lub neutralnym na automatycznej skrzyni biegów.
 • Naciśnij raz przycisk „start”, aby włączyć zapłon swojego Volkswagena Golfa 4

  .

 • Naciśnij drugi raz po kilku sekundach lub zgaśnięciu pomarańczowych świateł na desce rozdzielczej uruchomić swojego Volkswagena Golfa 4

.

Jak uruchomić Volkswagena Golfa 4 bez kluczyka?

I wreszcie zobaczymy, jak uruchomić Volkswagena Golfa 4 bez kluczyka? Wyobraźmy sobie, że zgubiłeś kluczyki, a samochód jest otwarty, może się to wydawać oczywiste. Powinieneś jednak wiedzieć, że jeśli Twój Volkswagen Golf 4 jest nowszy niż z połowy lat 90., trudno będzie go uruchomić bez klucza ze względu na cały sprzęt zabezpieczający. Oczywiście należy to robić tylko w TWOIM samochodzie. Oto procedura do naśladowania:

 • Zdejmij osłonę chroniącą kierownicę i wśród 3 przełączników elektrycznych znajdź ten, który dotyczy Twojego silnika/akumulatora/rozrusznika (aby Ci pomóc, przynieś ze sobą instrukcję obsługi).
 • Rozebrać, połączyć je ze sobą i oddzielić przewody akumulatora i zapłonu (uwaga, aby nie porazić się prądem podczas pracy). Masz teraz prąd tak, jakbyś miał kontakt
 • Na koniec zdejmij izolację z przewodu rozrusznika i połącz go jak najszybciej z przewodem akumulatora (nie rób przedłużonego styku i tylko 1 lub 2 sekundy powinny wystarczyć na uruchomienie Twojego Volkswagena Golfa 4).
Weiterlesen:
Gdzie znaleźć bezpiecznik poduszki powietrznej w Volkswagenie Golfie 5 ?

Tam poznałeś wszystkie opcje, aby uruchomić Volkswagena Golfa 4.

Jeśli chcesz więcej przewodników na temat Volkswagena Golfa 4, przejdź do naszej kategorii Volkswagen Golf 4.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector