Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak uruchomić Volkswagena Polo 6 ?

Współczesne samochody mają coraz więcej opcji i choć dają nam dużą wygodę, to wiele z nich nie zawsze jest prostych w obsłudze. Nie ma znaczenia, czy wypożyczyłeś samochód, pożyczyłeś go, czy właśnie kupiłeś Volkswagena Polo 6, w zależności od opcji, dokładne określenie może być trudne jak uruchomić Volkswagen Polo 6? Nawet jeśli ta podstawowa czynność prowadzenia samochodu może wydawać się wielu z Was oczywista, w zależności od opcji i roku produkcji Twojego samochodu, będzie to mniej lub bardziej elementarne. W tym artykule pokażemy kilka procedur, aby uruchomić Volkswagen Polo 6 za pomocą kluczyka, następnie, w drugim kroku, jak włączyć Volkswagen Polo 6 za pomocą karty, a na koniec bez użycia kluczyka.

Jak uruchomić Volkswagena Polo 6 kluczykiem?

Więc zaczynamy nasz artykuł, który ma na celu nauczyć Cię jak uruchomić Volkswagena Polo 6, który jest dostarczany z klasycznym kluczykiem startowym. Znajdź poniżej różne kroki, które należy wykonać, aby włącz silnik swojego Volkswagena Polo 6:

 • Odkryj lokalizację neimana (otwór, w który wkładany jest kluczyk), najczęściej znajduje się po prawej stronie kierownicy, na desce rozdzielczej. Jeśli Twoja kierownica jest zablokowana, nie wahaj się przeczytać naszego artykułu na temat zablokowanej kierownicy w Volkswagen Polo 6, aby dowiedzieć się, jak ją odblokować.
 • Włóż klucz do tego.
 • Sprawdź, czy jesteś w pozycji neutralnej w przypadku samochodu z manualną skrzynią biegów oraz w pozycji „N” lub „P” w przypadku automatycznej skrzyni biegów.
 • Włącz zapłon, obracając go zgodnie z ruchem wskazówek zegara o ćwierć obrotu, aż poczujesz, że przekroczyłeś pierwszy stopień.
 • Sprawdź na desce rozdzielczej, czy pomarańczowe światła się wyłączają, jeśli nie wiesz, co oznaczają, przeczytaj nasz artykuł na temat pomarańczowych świateł w Volkswagen Polo 6, aby dowiedzieć się, dlaczego tak się dzieje.
 • Musisz tylko przejechać jeszcze o jedno wycięcie zgodnie z ruchem wskazówek zegara i przytrzymać go na stopie, aż Twój Volkswagen Polo 6 uruchomi się (nie pozwól rozrusznikowi pracować dłużej niż 10 sekund, w przeciwnym razie ryzykujesz jego uszkodzenie, jeśli samochód nie uruchomi się, pozwól mu odpocząć kilka kilkadziesiąt sekund przed nowym testem)

  .

 • Otóż ​​to. Udało Ci się uruchomić Volkswagena Polo 6,
Weiterlesen:
Problem z ładowaniem akumulatora Volkswagen Polo 5, co robić ?

Jak uruchomić Volkswagena Polo 6 za pomocą karty-klucza?

Po zapoznaniu się z jak włączyć silnik Volkswagena Polo 6 z kluczykiem lub wyjaśni, jak to zrobić w przypadku Volkswagena Polo 6 wyposażonego w kartę, a nie w kluczyk. Technika jest nadal prawie taka sama, więc nie wahaj się wrócić do poprzedniej części, aby uzyskać informacje o każdym z kroków do wykonania. Zapoznaj się z poniższymi wskazówkami, które należy wykonać, aby uruchomić Volkswagen Polo 6 za pomocą karty:

 • W zależności od roku i serii możesz, ale nie musi, włożyć kartę do dedykowanego gniazda, sprawdź na desce rozdzielczej, czy Twój Volkswagen Polo 6 jest wyposażony w to gniazdo, czy nie.
 • Jeśli tak, włóż kartę do tego otworu, w przeciwnym razie możesz ją mieć przy sobie lub w dowolnym miejscu w kabinie.
 • Odkryj przycisk „start”, który w większości przypadków znajduje się na wysokości kierownicy, blisko klasycznej lokalizacji Neimana, w przeciwnym razie znajduje się w większości przypadków na konsoli środkowej.
 • Sprawdź, czy jesteś na neutralnym lub neutralnym na automatycznej skrzyni biegów.
 • Naciśnij raz przycisk „start”, aby włączyć zapłon swojego Volkswagen Polo 6

  .

 • Naciśnij drugi raz po kilku sekundach lub zgaśnięciu pomarańczowych świateł na desce rozdzielczej uruchomić swojego Volkswagena Polo 6

.

Jak uruchomić Volkswagena Polo 6 bez kluczyka?

I wreszcie odkryjemy, jak uruchomić Volkswagena Polo 6 bez kluczyka? Wyobraźmy sobie, że zgubiłeś kluczyki, a samochód jest otwarty, może się to wydawać oczywiste. Mimo to powinieneś wiedzieć, że jeśli Twój Volkswagen Polo 6 jest bardziej nowoczesny niż w połowie lat 90., trudno będzie go włączyć bez klucza ze względu na wszystkie zabezpieczenia. Oczywiście należy to robić tylko w TWOIM samochodzie. Oto procedura do przeprowadzenia:

 • Zdejmij pokrywę chroniącą kierownicę i umieść wśród 3 przełączników elektrycznych ten, który dotyczy silnika/akumulatora/rozrusznika (aby Ci pomóc, przynieś ze sobą instrukcję obsługi).
 • Rozebrać, połączyć je ze sobą i oddzielić przewody akumulatora i zapłonu (uważaj, aby nie porazić się prądem podczas zabiegu). Masz teraz prąd tak, jakbyś miał kontakt
 • Na koniec zdejmij izolację z przewodu rozrusznika i połącz go natychmiast z przewodem akumulatora (nie przedłużaj kontaktu, a do uruchomienia Volkswagena Polo 1 wystarczy 2 lub 6 sekundy).
Weiterlesen:
Gdzie znaleźć bezpiecznik kierunkowskazów w Volkswagen Polo 4 ?

Tam nauczyłeś się wszystkich metod, aby uruchomić Volkswagena Polo 6.

Więcej wskazówek dotyczących Volkswagen Polo 6 znajdziesz w kategorii Volkswagen Polo 6.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector