Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak uruchomić Volkswagena Polo?

Nowoczesne samochody mają coraz więcej opcji i pomimo tego, że zapewniają nam duży komfort, niektóre z nich nie zawsze są proste w obsłudze. Niezależnie od tego, czy wypożyczyłeś samochód, pożyczyłeś go, czy po prostu kupiłeś Volkswagena Polo, w zależności od opcji, dokładne określenie może być trudne jak uruchomić Volkswagena Polo? Nawet jeśli ta zasadnicza czynność prowadzenia samochodu może wydawać się wielu z Was oczywista, zdeterminowana przez opcje i rok produkcji Twojego samochodu, będzie to mniej lub bardziej proste. W tym artykule wyjaśnimy różne sposoby uruchamiania Volkswagen Polo za pomocą kluczyka, następnie, w drugiej części, jak włączyć Volkswagen Polo za pomocą karty, a na koniec bez użycia kluczyka.

Jak uruchomić Volkswagena Polo z kluczykiem?

Więc zaczynamy nasze treści, które mają Cię uczyć jak uruchomić Volkswagena Polo, który jest wyposażony w klasyczny kluczyk startowy. Poniżej znajdują się różne wytyczne, które należy wykonać, aby włącz silnik swojego Volkswagena Polo:

 • Określ pozycję neimana (otwór, w który wprowadzany jest kluczyk) znajduje się w większości przypadków po prawej stronie kierownicy, na desce rozdzielczej. Jeśli Twoja kierownica jest zablokowana, nie zastanawiaj się dwa razy, aby przeglądać nasze treści na kierownicy zablokowanej w Volkswagen Polo, która jest zablokowana, aby dowiedzieć się, jak ją odblokować.
 • Włóż klucz do tego.
 • Sprawdź, czy znajdujesz się w pozycji neutralnej w przypadku samochodu z manualną skrzynią biegów oraz w pozycji „N” lub „P” w przypadku automatycznej skrzyni biegów.
 • Włącz zapłon, obracając go zgodnie z ruchem wskazówek zegara o ćwierć obrotu, aż poczujesz, że przekroczyłeś pierwszy stopień.
 • Sprawdź na desce rozdzielczej, czy pomarańczowe światła wyłączają się, jeśli nie wiesz, co oznaczają, nie zastanawiaj się dwa razy, aby przejrzeć naszą zawartość dotyczącą pomarańczowych świateł w Volkswagen Polo, aby dowiedzieć się, dlaczego tak się dzieje.
 • Musisz tylko przejechać jeszcze jeden nacięcie zgodnie z ruchem wskazówek zegara i przytrzymać go w stopie, aż Twój Volkswagen Polo uruchomi się (nie pozwól rozrusznikowi pracować dłużej niż 10 sekund, w przeciwnym razie ryzykujesz zranienie, jeśli samochód nie uruchomi się, pozwól mu ostygnąć kilka kilkadziesiąt sekund przed nowym testem)

  .

 • Otóż ​​to. poradziłeś sobie uruchomić swojego Volkswagena Polo,
Weiterlesen:
Jak wymienić żarówkę świateł mijania w moim Volkswagen Polo 5 ?

Jak uruchomić Volkswagena Polo za pomocą karty-klucza?

Po odkryciu jak włączyć silnik Volkswagena Polo z kluczykiem lub zademonstruje, jak to zrobić w przypadku Volkswagena Polo wyposażonego w kartę, a nie w kluczyk. Proces jest mniej więcej podobny, więc nie zastanawiaj się dwa razy, aby wrócić do poprzedniej sekcji i uzyskać szczegółowe informacje na temat każdego z kroków do wykonania. Zapoznaj się z wymienionymi poniżej działaniami, których należy przestrzegać, aby uruchomić Volkswagen Polo z kartą:

 • W zależności od roku i serii możesz lub nie musisz włożyć kartę do dedykowanego gniazda, sprawdź na desce rozdzielczej, czy Twój Volkswagen Polo jest wyposażony w to gniazdo, czy nie.
 • Jeśli tak, włóż kartę do tego otworu, w przeciwnym razie możesz ją mieć przy sobie lub w dowolnym miejscu w kabinie.
 • Znajdź przycisk „start”, który zwykle znajduje się na wysokości kierownicy w pobliżu klasycznej lokalizacji Neimana, w przeciwnym razie jest zwykle umieszczany na konsoli środkowej.
 • Sprawdź, czy znajdujesz się w pozycji neutralnej lub neutralnej na automatycznej skrzyni biegów.
 • Naciśnij raz przycisk „start”, aby włączyć zapłon swojego Volkswagen Polo

  .

 • Naciśnij drugi raz po kilku sekundach lub zgaśnięciu pomarańczowych świateł na desce rozdzielczej uruchomić swojego Volkswagena Polo

.

Jak uruchomić Volkswagena Polo bez kluczyka?

I wreszcie zobaczymy, jak uruchomić Volkswagena Polo bez kluczyka? Wyobraźmy sobie, że zgubiłeś kluczyki, a samochód jest otwarty, może się to wydawać oczywiste. Mimo to powinieneś wiedzieć, że jeśli Twój Volkswagen Polo jest nowszy niż z połowy lat 90., trudno będzie go uruchomić bez klucza ze względu na wszystkie gadżety zabezpieczające. Oczywiście należy to robić tylko w TWOIM samochodzie. Oto procedura, której należy przestrzegać:

 • Zdejmij pokrywę chroniącą kierownicę i umieść wśród 3 przełączników elektrycznych ten, który dotyczy silnika/akumulatora/rozrusznika (aby Ci pomóc, przynieś ze sobą instrukcję obsługi).
 • Rozebrać, połączyć ze sobą i oddzielić przewody akumulatora i zapłonu (uważać, aby nie porazić się prądem podczas zabiegu). Masz teraz prąd tak, jakbyś miał kontakt
 • Na koniec zdejmij izolację z przewodu rozrusznika i połącz go natychmiast z przewodem akumulatora (nie rób zbyt długiego kontaktu i tylko 1 lub 2 sekundy powinny wystarczyć na uruchomienie Twojego Volkswagen Polo).
Weiterlesen:
Jak zainstalować czujniki parkowania w Volkswagen Polo 4 ?

Tam odkryłeś wszystkie sposoby, aby uruchom Volkswagena Polo.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Volkswagen Polo, nie wahaj się skonsultować z naszą kategorią Volkswagen Polo.

Ссылка на основную публикацию