Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak uruchomić Volvo S60 ?

Najnowsze samochody mają coraz więcej funkcji i pomimo tego, że dają nam duży komfort, niektóre z nich nie zawsze są proste w obsłudze. Niezależnie od tego, czy wypożyczyłeś samochód, pożyczyłeś go, czy po prostu kupiłeś Volvo S60, w zależności od jego cech, dokładne określenie może być trudne jak uruchomić Volvo S60? Nawet jeśli ta podstawowa czynność prowadzenia samochodu może wydawać się wielu z Was oczywista, zdeterminowana przez opcje i rok produkcji Twojego samochodu, będzie to mniej lub bardziej proste. Dzisiaj wyjaśnimy różne techniki uruchamiania Volvo S60 za pomocą kluczyka, następnie, w drugim kroku, jak włączyć Volvo S60 za pomocą karty, a na koniec bez użycia kluczyka.

Jak uruchomić Volvo S60 za pomocą kluczyka?

Rozpoczynamy więc naszą stronę z treścią, która ma na celu poznanie Ciebie jak uruchomić Volvo S60, które jest wyposażone w klasyczny kluczyk startowy. Znajdź wymienione poniżej różne kroki, które należy wykonać, aby włącz silnik swojego Volvo S60:

 • Odkryj pozycję neimana (otwór, w który wkładany jest klucz), znajduje się zazwyczaj po prawej stronie kierownicy, na desce rozdzielczej. Jeśli Twoja kierownica jest zablokowana, zajrzyj na naszą stronę z treścią dotyczącą zablokowanej kierownicy w Volvo S60, aby dowiedzieć się, jak ją odblokować.
 • Włóż klucz do tego.
 • Sprawdź, czy znajdujesz się w pozycji neutralnej w przypadku samochodu z manualną skrzynią biegów oraz w pozycji „N” lub „P” w przypadku automatycznej skrzyni biegów.
 • Włącz zapłon, obracając go zgodnie z ruchem wskazówek zegara o ćwierć obrotu, aż poczujesz, że przekroczyłeś pierwszy stopień.
 • Sprawdź na desce rozdzielczej, czy pomarańczowe światła wyłączają się, a jeśli nie wiesz, co oznaczają, zajrzyj na naszą stronę z treścią dotyczącą pomarańczowych świateł w Volvo S60, aby poznać przyczynę takiego stanu rzeczy.
 • Wystarczy, że przejedziesz jeszcze o jedno wycięcie zgodnie z ruchem wskazówek zegara i zatrzymasz, aż Twoje Volvo S60 uruchomi się (nie pozwól rozrusznikowi pracować dłużej niż 10 sekund, w przeciwnym razie ryzykujesz uszkodzeniem, jeśli samochód się nie uruchomi, pozwól mu ostygnąć kilka razy kilkadziesiąt sekund przed nowym testem)

  .

 • Otóż ​​to. poradziłeś sobie uruchomić swoje Volvo S60,
Weiterlesen:
Jak zmienić głośniki w Volvo S60?

Jak uruchomić Volvo S60 za pomocą karty-klucza?

Po zapoznaniu się z jak włączyć silnik Volvo S60 z kluczykiem lub zademonstruje, jak to zrobić w przypadku Volvo S60 wyposażonego w kartę z kluczykiem, a nie w kluczyk. Metoda jest mniej więcej taka sama, więc nie wahaj się wrócić do poprzedniej części, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat każdego z kroków do wykonania. Poniżej znajdziesz czynności, które należy wykonać, aby uruchomić Volvo S60 z kartą:

 • W zależności od roku i serii możesz, ale nie musi, włożyć kartę do określonego gniazda, sprawdź na desce rozdzielczej, czy Twoje Volvo S60 jest wyposażone w to gniazdo, czy nie.
 • Jeśli tak, włóż kartę do tego otworu, w przeciwnym razie możesz ją mieć przy sobie lub w dowolnym miejscu w kabinie.
 • Znajdź przycisk „start”, który zwykle znajduje się na wysokości kierownicy, blisko klasycznej lokalizacji Neimana, w przeciwnym razie zwykle znajduje się na konsoli środkowej.
 • Sprawdź, czy jesteś na neutralnym lub neutralnym w automatycznej skrzyni biegów.
 • Naciśnij raz przycisk „start”, aby włączyć zapłon Twojego Volvo S60

  .

 • Naciśnij drugi raz po kilku sekundach lub zgaśnięciu pomarańczowych świateł na desce rozdzielczej uruchomić swoje Volvo S60

.

Jak uruchomić Volvo S60 bez kluczyka?

I wreszcie odkryjemy, jak uruchomić Volvo S60 bez kluczyka? Wyobraźmy sobie, że zgubiłeś kluczyki, a samochód jest otwarty, może się to wydawać oczywiste. Niemniej jednak powinieneś wiedzieć, że jeśli Twoje Volvo S60 jest nowsze niż w połowie lat 90., trudno będzie je uruchomić bez klucza ze względu na wszystkie zabezpieczenia. Oczywiście należy to robić tylko w TWOIM samochodzie. Oto proces, którego należy się trzymać:

 • Zdejmij pokrywę, która zakrywa kierownicę i znajdź wśród 3 przełączników elektrycznych ten, który dotyczy silnika/akumulatora/rozrusznika (aby Ci pomóc, przynieś ze sobą instrukcję obsługi).
 • Rozebrać, połączyć je ze sobą i odizolować przewody akumulatora i zapłonu (uważaj, aby nie porazić się prądem podczas zabiegu). Masz teraz prąd tak, jakbyś miał kontakt
 • Na koniec zdejmij izolację z przewodu rozrusznika i połącz go natychmiast z przewodem akumulatora (nie rób zbyt długiego kontaktu, a do uruchomienia Twojego Volvo S1 powinno wystarczyć 2 lub 60 sekundy).
Weiterlesen:
Problem z ładowaniem akumulatora Volvo S60, co robić ?

Tam odkryłeś wszystkie metody, aby uruchomić Volvo S60.

Aby uzyskać więcej wskazówek na temat Volvo S60, spójrz na kategorię Volvo S60.

Ссылка на основную публикацию