Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak uruchomić Volvo S90 ?

Najnowsze samochody mają coraz więcej funkcjonalności i choć dają nam dużo komfortu, to niektóre z nich nie są cały czas wygodne w użytkowaniu. Nie ma znaczenia, czy wypożyczyłeś samochód, pożyczyłeś go, czy po prostu kupiłeś Volvo S90, w zależności od jego funkcji, może być trudno to rozgryźć jak uruchomić Volvo S90? Nawet jeśli ta zasadnicza czynność prowadzenia samochodu może wydawać się dla większości z Was oczywista, w zależności od opcji i roku produkcji Twojego samochodu, będzie to mniej lub bardziej elementarne. Dzisiaj pokażemy Ci różne metody uruchamiania Volvo S90 za pomocą kluczyka, następnie, w drugim kroku, jak włączyć Volvo S90 za pomocą karty, a na koniec bez użycia kluczyka.

Jak uruchomić Volvo S90 za pomocą kluczyka?

Rozpoczynamy więc treść naszego artykułu, która ma na celu pokazanie Ci jak uruchomić Volvo S90, które jest wyposażone w klasyczny kluczyk startowy. Znajdź poniżej różne wytyczne, które należy wykonać, aby włącz silnik swojego Volvo S90:

 • Rozróżnij pozycję neimana (otwór, w który wkładany jest kluczyk) znajduje się w większości przypadków po prawej stronie kierownicy, na desce rozdzielczej. Jeśli kierownica jest zablokowana, zapraszamy do zapoznania się z treścią naszego artykułu na temat zablokowanej kierownicy w Volvo S90, aby dowiedzieć się, jak ją odblokować.
 • Włóż klucz do tego.
 • Sprawdź, czy jesteś w pozycji neutralnej w przypadku samochodu z manualną skrzynią biegów oraz w pozycji „N” lub „P” w przypadku automatycznej skrzyni biegów.
 • Włącz zapłon, obracając go zgodnie z ruchem wskazówek zegara o ćwierć obrotu do momentu, w którym czujesz, że przekroczyłeś pierwszy stopień.
 • Sprawdź na desce rozdzielczej, czy pomarańczowe światła się wyłączają. Jeśli nie wiesz, co sugerują, zapoznaj się z treścią naszego artykułu o pomarańczowych światłach w Volvo S90, aby poznać wyjaśnienie tego problemu.
 • Musisz tylko przejechać jeszcze o jedno wycięcie zgodnie z ruchem wskazówek zegara i przytrzymać go na postoju, aż Twoje Volvo S90 uruchomi się (nie pozwól rozrusznikowi pracować dłużej niż 10 sekund lub ryzykujesz uszkodzeniem, jeśli samochód nie odpali, pozwól mu odpocząć kilkadziesiąt sekund przed nowym testem)

  .

 • Otóż ​​to. Udało Ci się uruchomić swoje Volvo S90,
Weiterlesen:
Problem z migaczem Volvo S90, co robić ?

Jak uruchomić Volvo S90 za pomocą karty-klucza?

Po zapoznaniu się z jak włączyć silnik Volvo S90 z kluczykiem lub pokaże, jak to zrobić w przypadku Volvo S90 wyposażonego w kartę, a nie w kluczyk. Procedura jest nadal mniej więcej podobna, więc nie wahaj się wrócić do poprzedniej części, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat każdego z kroków do wykonania. Odkryj poniżej czynności, które należy wykonać, aby uruchomić swoje Volvo S90 z kartą:

 • W zależności od roku i serii, możesz lub nie musisz włożyć kartę do dedykowanego gniazda, sprawdź na desce rozdzielczej, czy Twoje Volvo S90 jest wyposażone w to gniazdo, czy nie.
 • Jeśli tak, włóż kartę do tego otworu lub możesz ją trzymać przy sobie lub w dowolnym miejscu w kabinie.
 • Znajdź przycisk „start”, który zwykle znajduje się na wysokości kierownicy, blisko klasycznej lokalizacji Neimana, w przeciwnym razie zwykle jest umieszczony na konsoli środkowej.
 • Sprawdź, czy jesteś na neutralnym lub neutralnym na automatycznej skrzyni biegów.
 • Naciśnij raz przycisk „start”, aby włączyć zapłon Twojego Volvo S90

  .

 • Naciśnij drugi raz po kilku sekundach lub zgaśnięciu pomarańczowych świateł na desce rozdzielczej uruchomić swoje Volvo S90

.

Jak uruchomić Volvo S90 bez kluczyka?

I wreszcie zobaczymy, jak uruchomić Volvo S90 bez kluczyka? Wyobraźmy sobie, że zgubiłeś kluczyki, a samochód jest otwarty, może się to wydawać oczywiste. Niemniej jednak powinieneś wiedzieć, że jeśli Twoje Volvo S90 jest nowsze niż w połowie lat 90., uruchomienie go bez klucza będzie trudne ze względu na wszystkie gadżety zabezpieczające. Oczywiście należy to robić tylko w TWOIM samochodzie. Oto procedura do naśladowania:

 • Zdejmij pokrywę, która zakrywa kierownicę i umieść wśród 3 przełączników elektrycznych ten, który dotyczy silnika/akumulatora/rozrusznika (aby Ci pomóc, przynieś ze sobą instrukcję obsługi).
 • Rozebrać, połączyć je ze sobą i odizolować przewody akumulatora i zapłonu (uważaj, aby nie porazić się prądem podczas procesu). Masz teraz prąd tak, jakbyś miał kontakt
 • Na koniec zdejmij izolację z przewodu rozrusznika i połącz go szybko z przewodem akumulatora (nie rób zbyt długiego kontaktu i tylko 1 lub 2 sekundy powinny wystarczyć do uruchomienia Twojego Volvo S90).
Weiterlesen:
Jak czyścić katalizator Volvo S90 ?

Tam odkryłeś wszystkie metody, aby uruchomić Volvo S90.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Volvo S90, zapoznaj się z naszą kategorią Volvo S90.

Ссылка на основную публикацию