Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak uruchomić Volvo XC60 ?

Nowoczesne samochody mają coraz więcej funkcji i pomimo tego, że dają nam duży komfort, niektóre z nich nie zawsze są proste w obsłudze. Niezależnie od tego, czy wypożyczyłeś samochód, pożyczyłeś go, czy po prostu kupiłeś Volvo XC60, w zależności od jego funkcji, może to być trudne jak uruchomić Volvo XC60? Nawet jeśli dla wielu z Was ta imperatywna czynność prowadzenia samochodu może wydawać się bardzo jasna, w zależności od opcji i roku produkcji Waszego samochodu, będzie to mniej lub bardziej elementarne. W tym artykule wyjaśnimy różne metody uruchamiania Volvo XC60 za pomocą kluczyka, a następnie, w drugim kroku, jak włączyć Volvo XC60 za pomocą karty i zakończyć bez użycia kluczyka.

Jak uruchomić Volvo XC60 za pomocą kluczyka?

Rozpoczynamy więc nasze treści, których celem jest nauczenie Cię jak uruchomić Volvo XC60, które jest dostarczane z klasycznym kluczykiem startowym. Znajdź pod różnymi krokami, które należy wykonać, aby włącz silnik swojego Volvo XC60:

 • Rozróżnij lokalizację neimana (otwór, w który wprowadzany jest kluczyk) znajduje się zazwyczaj po prawej stronie kierownicy, na desce rozdzielczej. Jeśli Twoja kierownica jest zablokowana, nie zastanawiaj się dwa razy, aby sprawdzić nasze treści na kierownicy zablokowanej w Volvo XC60, która jest zablokowana, aby dowiedzieć się, jak ją odblokować.
 • Włóż klucz do tego.
 • Sprawdź, czy znajdujesz się w pozycji neutralnej w przypadku samochodu z manualną skrzynią biegów oraz w pozycji „N” lub „P” w przypadku automatycznej skrzyni biegów.
 • Włącz zapłon, obracając go zgodnie z ruchem wskazówek zegara o ćwierć obrotu, aż poczujesz, że przekroczyłeś pierwszy stopień.
 • Sprawdź na desce rozdzielczej, czy pomarańczowe światła wyłączają się, jeśli nie wiesz, co oznaczają, nie zastanawiaj się dwa razy, aby zapoznać się z naszą treścią dotyczącą pomarańczowych świateł w Volvo XC60, aby znaleźć wyjaśnienie.
 • Musisz tylko przejechać jeszcze o jedno wycięcie zgodnie z ruchem wskazówek zegara i przytrzymać go na postoju, aż Twoje Volvo XC60 uruchomi się (nie pozwól rozrusznikowi pracować dłużej niż 10 sekund, w przeciwnym razie ryzykujesz jego uszkodzenie, jeśli samochód nie uruchomi się, pozwól mu odzyskać kilkadziesiąt sekund przed nowym testem)

  .

 • Otóż ​​to. Udało Ci się uruchomić swoje Volvo XC60,
Weiterlesen:
Nieprzyjemny zapach w klimatyzatorze Volvo XC60

Jak uruchomić Volvo XC60 za pomocą karty-klucza?

Po zapoznaniu się z jak włączyć silnik Volvo XC60 z kluczykiem lub zademonstruje, jak to zrobić w przypadku Volvo XC60 wyposażonego w kartę, a nie w kluczyk. Metoda jest mniej więcej taka sama, więc nie zastanawiaj się dwa razy, aby wrócić do poprzedniej sekcji i uzyskać szczegółowe informacje na temat każdego z kroków do wykonania. Zapoznaj się z poniższymi wytycznymi, których należy przestrzegać, aby uruchomić swoje Volvo XC60 z kartą:

 • W zależności od roku i serii możesz, ale nie musi, włożyć kartę do określonego gniazda, sprawdzić na desce rozdzielczej, czy Twoje Volvo XC60 jest wyposażone w to gniazdo, czy nie.
 • Jeśli tak, włóż kartę do tego otworu, w przeciwnym razie możesz ją mieć przy sobie lub w dowolnym miejscu w kabinie.
 • Odkryj przycisk „start”, który zwykle opiera się na wysokości kierownicy blisko klasycznej lokalizacji Neimana, w przeciwnym razie zwykle jest umieszczony na konsoli środkowej.
 • Sprawdź, czy znajdujesz się w pozycji neutralnej lub neutralnej na automatycznej skrzyni biegów.
 • Naciśnij raz przycisk „start”, aby włączyć zapłon Twojego Volvo XC60

  .

 • Naciśnij drugi raz po kilku sekundach lub zgaśnięciu pomarańczowych świateł na desce rozdzielczej uruchomić swoje Volvo XC60

.

Jak uruchomić Volvo XC60 bez kluczyka?

I na koniec dowiemy się, jak uruchomić Volvo XC60 bez kluczyka? Wyobraźmy sobie, że zgubiłeś kluczyki, a samochód jest otwarty, może się to wydawać oczywiste. Niemniej jednak powinieneś wiedzieć, że jeśli Twoje Volvo XC60 jest nowsze niż w połowie lat 90-tych, uruchomienie go bez klucza będzie trudne ze względu na wszystkie obecne w nim systemy bezpieczeństwa. Zgodnie z oczekiwaniami należy to zrobić tylko w TWOIM samochodzie. Oto technika, której należy przestrzegać:

 • Zdejmij pokrywę, która zakrywa kierownicę i wśród 3 przełączników elektrycznych znajdź ten, który dotyczy silnika/akumulatora/rozrusznika (aby Ci pomóc, przynieś ze sobą instrukcję obsługi).
 • Rozebrać, połączyć je ze sobą i odizolować przewody akumulatora i zapłonu (uważaj, aby nie porazić się prądem podczas procesu). Masz teraz prąd tak, jakbyś miał kontakt
 • Na koniec zdejmij izolację z przewodu rozrusznika i połącz go natychmiast z przewodem akumulatora (nie rób przedłużonego kontaktu, a do uruchomienia Twojego Volvo XC1 powinno wystarczyć 2 lub 60 sekundy).
Weiterlesen:
Jak wymienić żarówkę świateł mijania w moim Volvo XC60 ?

Tam znalazłeś wszystkie rozwiązania, aby uruchomić Volvo XC60.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Volvo XC60, nie wahaj się zapoznać z naszą kategorią Volvo XC60.

Ссылка на основную публикацию