Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak uruchomić Volvo XC90 ?

Nowoczesne pojazdy mają coraz więcej funkcji i pomimo tego, że dają nam duży komfort, wiele z nich nie zawsze jest prostych w obsłudze. Niezależnie od tego, czy wypożyczyłeś samochód, pożyczyłeś go, czy po prostu kupiłeś Volvo XC90, w zależności od jego funkcji, może to być trudne jak uruchomić Volvo XC90? Nawet jeśli ta imperatywna czynność prowadzenia auta może wydawać się większości z Was zdrowym rozsądkiem, w zależności od opcji i roku produkcji Twojego samochodu, będzie to mniej lub bardziej podstawowe. Dzisiaj pokażemy kilka procedur uruchamiania Volvo XC90 za pomocą kluczyka, następnie, w drugim kroku, jak włączyć Volvo XC90 za pomocą karty, a na koniec bez użycia kluczyka.

Jak uruchomić Volvo XC90 za pomocą kluczyka?

Więc zaczynamy nasz artykuł, który ma ci pokazać jak uruchomić Volvo XC90, które jest wyposażone w klasyczny kluczyk startowy. Znajdź pod różnymi krokami, które należy wykonać, aby włącz silnik swojego Volvo XC90:

 • Rozróżnij pozycję neimana (otwór, w który wprowadzany jest kluczyk) znajduje się zazwyczaj po prawej stronie kierownicy, na desce rozdzielczej. Jeśli kierownica jest zablokowana, nie zastanawiaj się dwa razy, aby zapoznać się z naszym artykułem na temat zablokowanej kierownicy w Volvo XC90, aby dowiedzieć się, jak ją odblokować.
 • Włóż klucz do tego.
 • Sprawdź, czy jesteś w pozycji neutralnej w przypadku samochodu z manualną skrzynią biegów oraz w pozycji „N” lub „P” w przypadku automatycznej skrzyni biegów.
 • Włącz zapłon, obracając go zgodnie z ruchem wskazówek zegara o ćwierć obrotu do momentu, w którym czujesz, że przekroczyłeś pierwszy stopień.
 • Sprawdź na desce rozdzielczej, czy pomarańczowe światła wyłączają się, jeśli nie wiesz, co oznaczają, nie zastanawiaj się dwa razy, aby zapoznać się z naszym artykułem o pomarańczowych światłach w Volvo XC90, aby znaleźć wyjaśnienie.
 • Musisz tylko przejechać jeszcze jedno wycięcie zgodnie z ruchem wskazówek zegara i przytrzymać go na stopie, aż Twoje Volvo XC90 uruchomi się (nie pozwól rozrusznikowi pracować dłużej niż 10 sekund lub ryzykujesz zranienie, jeśli samochód się nie zapali, pozwól mu odpocząć kilkadziesiąt sekund przed nowym testem)

  .

 • Otóż ​​to. Udało Ci się uruchomić swoje Volvo XC90,
Weiterlesen:
Jak zaktualizować GPS w moim Volvo XC90?

Jak uruchomić Volvo XC90 za pomocą karty-klucza?

Po zapoznaniu się z jak włączyć silnik Volvo XC90 z kluczykiem lub nauczy Cię, jak to zrobić w przypadku Volvo XC90 wyposażonego w kartę, a nie w kluczyk. Operacja jest nadal mniej więcej taka sama, więc nie zastanawiaj się dwa razy, aby wrócić do poprzedniej sekcji, aby uzyskać informacje o każdym z kroków do wykonania. Zapoznaj się z wymienionymi poniżej czynnościami, których należy się trzymać, aby uruchomić swoje Volvo XC90 z kartą:

 • W zależności od roku i serii możesz lub nie musisz włożyć kartę do dedykowanego gniazda, sprawdź na desce rozdzielczej, czy Twoje Volvo XC90 jest wyposażone w to gniazdo, czy nie.
 • Jeśli tak, włóż kartę do tego otworu lub możesz ją trzymać przy sobie lub w dowolnym miejscu w kabinie.
 • Odkryj przycisk „start”, który w większości przypadków znajduje się na wysokości kierownicy blisko klasycznej lokalizacji Neimana, w przeciwnym razie znajduje się w większości przypadków na konsoli środkowej.
 • Sprawdź, czy jesteś na neutralnym lub neutralnym na automatycznej skrzyni biegów.
 • Naciśnij raz przycisk „start”, aby włączyć zapłon Twojego Volvo XC90

  .

 • Naciśnij drugi raz po kilku sekundach lub zgaśnięciu pomarańczowych świateł na desce rozdzielczej uruchomić swoje Volvo XC90

.

Jak uruchomić Volvo XC90 bez kluczyka?

I wreszcie odkryjemy, jak uruchomić Volvo XC90 bez kluczyka? Wyobraźmy sobie, że zgubiłeś kluczyki, a samochód jest otwarty, może się to wydawać logiczne. Powinieneś jednak wiedzieć, że jeśli Twoje Volvo XC90 jest nowsze niż w połowie lat 90., trudno będzie je uruchomić bez klucza ze względu na cały sprzęt zabezpieczający. Oczywiście należy to robić tylko w TWOIM samochodzie. Oto metoda, której należy przestrzegać:

 • Zdejmij pokrywę, która zakrywa kierownicę i wśród 3 przełączników elektrycznych znajdź ten, który dotyczy silnika/akumulatora/rozrusznika (aby Ci pomóc, przynieś ze sobą instrukcję obsługi).
 • Rozebrać, połączyć je ze sobą i odizolować przewody akumulatora i zapłonu (uważaj, aby nie porazić się prądem podczas zabiegu). Masz teraz prąd tak, jakbyś miał kontakt
 • Na koniec zdejmij izolację z przewodu rozrusznika i połącz go szybko z przewodem akumulatora (nie rób zbyt długiego kontaktu i tylko 1 lub 2 sekundy powinny wystarczyć do uruchomienia Twojego Volvo XC90).
Weiterlesen:
Cena wymiany amortyzatora do Volvo XC90 ?

Tam poznałeś wszystkie opcje, aby uruchomić Volvo XC90.

Więcej wskazówek dotyczących Volvo XC90 znajdziesz w kategorii Volvo XC90.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector