Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak usunąć tylne siedzenie Nissan Murano ?

Chęć rozwiązania drobnych poprawek, które należy wprowadzić w samochodzie, okazuje się coraz bardziej podstawowa. W rzeczywistości roczny budżet przeznaczony na samochód jest spory, więc próba samodzielnej naprawy wygląda na mądrą decyzję. Niezależnie od tego, czy chodzi o dostęp do pompy paliwa, zmianę siedzenia, pranie plam, czy wyjątkowo transport ciężkich przedmiotów, niektórzy z was zastanawiają się jak usunąć tylne siedzenie w Nissan Murano. W poniższych akapitach postaramy się przedstawić różne sposoby w zależności od roku i serii Twojego Nissana Murano.

Jak usunąć tylne siedzenie w Nissan Murano z systemem śrub?

Zacznijmy od pierwszej sytuacji. Jeśli próbujesz znaleźć technikę demontażu tylnego siedzenia Twojego Nissana Murano, które jest montowane tylko za pomocą 4 śrub, technika ta jest z pewnością najprostsza. W rzeczywistości, aby to zrobić, wystarczy odkręcić dwie nakrętki z tyłu siedzenia, dostępne z bagażnika, za pomocą bitu Torx. Następnie odkręć dwie nakrętki z przodu siedzenia, które znajdują się pod siedzeniem na poziomie przestrzeni na nogi pasażera. Umożliwi to całkowite uwolnienie jej z zapięć i zdjęcie.

Jak wyjąć tylne siedzenie Nissan Murano z systemem klipsów

Technika jest teraz nieco bardziej irytująca, ponieważ jesteśmy ostrożni w stosunku do mocowanych więzi, generalnie boimy się pociągnąć za mocno i zerwać jeden. Jak zdjąć tylne siedzenie mojego Nissana Murano wyposażonego w system zacisków? Zazwyczaj te klipsy będą znajdować się pod siedzeniem, zobaczysz je, gdy podniesiesz siedzisko ławki. Te klipsy często składają się z plastikowej części i metalowego żelazka, które wpina się w nią, aby je zwolnić, musisz nacisnąć plastikową część śrubokrętem i pociągnąć metalową część. W niektórych seriach, jeśli ta technika nie działa, w większości przypadków wystarczy pociągnięcie, aby je uwolnić.

Weiterlesen:
Jak holować Nissana Murano ?

Jak wyjąć tylne siedzenie Nissan Murano ze składanym systemem za pomocą śrub tylko z przodu

Wreszcie ostatnia technika wyjmowania tylnego siedzenia Twojego Nissana Murano, w niektórych latach składane siedzenie, które nie jest przymocowane do tylnej części, w tym przypadku jest to najłatwiejsza technika, jaką możesz mieć do zrealizowania. Będziesz musiał tylko przechyl siedzenie do przodu, a uzyskasz dostęp do nakrętek Torx, które przytrzymują je do podwozia pojazdu. Po odkręceniu tych nakrętek powinno być możliwe zdjęcie tylnego siedzenia Twojego Nissana Murano.

To wszystko, teraz powinieneś mieć wszystkie szczegóły, których potrzebujesz, aby spokojnie zdjąć tylne siedzenie samochodu. Jeśli planujesz zdemontować inne części, takie jak zderzak Nissana Murano, przygotowaliśmy również kilka artykułów, które pomogą Ci w tych misjach.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Nissana Murano, zapoznaj się z naszą kategorią Nissan Murano.

Ссылка на основную публикацию