Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak usunąć tylne siedzenie Nissan NV ?

Chęć obsługi drobnych napraw pojazdu staje się coraz bardziej regularna. Tak naprawdę roczny budżet przeznaczony na samochód jest spory, więc chęć samodzielnego jego naprawy wydaje się dobrym rozwiązaniem. Niektórzy z Was myślą o tym, czy chodzi o dostęp do stacji benzynowej, zmianę siedzenia, pranie plam, czy transport ciężkich przedmiotów jak zdjąć tylne siedzenie w Nissan NV. W poniższych akapitach postaramy się przedstawić różne rozwiązania w zależności od roku i serii Twojego Nissana NV.

Jak wyjąć tylne siedzenie w Nissan NV z systemem śrub?

Zacznijmy od pierwszego scenariusza. Jeśli szukasz sposobu na usunięcie tylnego siedzenia Twojego Nissana NV, które jest przytrzymywane tylko 4 śrubami, ta technika jest najprawdopodobniej najprostsza. W rzeczywistości, aby to osiągnąć, wystarczy odkręcić dwie nakrętki z tyłu siedzenia, dostępne z bagażnika, za pomocą bitu Torx. Następnie odkręć dwie nakrętki z przodu siedzenia, które znajdują się pod siedzeniem na poziomie przestrzeni na nogi pasażera. Umożliwi to całkowite uwolnienie go z zapięć i wyjęcie.

Jak wyjąć tylne siedzenie Nissan NV z systemem zaciskowym

Metodologia jest teraz trochę trudniejsza, ponieważ jesteśmy sceptycznie nastawieni do więzów, które są ustalone w mocy, zawsze bojąc się pociągnąć zbyt mocno i zerwać jeden. Jak zdjąć tylne siedzenie mojego Nissana NV wyposażonego w system zacisków? Ogólnie te klipsy będą znajdować się pod siedzeniem, zobaczysz je, gdy podniesiesz siedzisko ławki. Te klipsy często składają się z plastikowej części i metalowego żelazka, które się w nich zaciska, aby je zwolnić, musisz nacisnąć plastikową część śrubokrętem i pociągnąć metalową część. W niektórych seriach, jeśli to rozwiązanie nie działa, zwykle wystarczy pociągnąć, aby je zwolnić.

Weiterlesen:
Jak podłączyć Android Auto do Nissana NV?

Jak wymontować tylną kanapę Nissan NV ze składanym systemem za pomocą śrub tylko z przodu

Wreszcie, ostatnie rozwiązanie, aby usunąć tylne siedzenie Nissana NV, niektóre lata mają składane siedzenie, które nie jest przymocowane do tylnej części, w tym przypadku jest to najprostsze podejście, jakie możesz zrobić. Po prostu będziesz musiał przechyl siedzenie do przodu, a uzyskasz dostęp do nakrętek Torx, które przytrzymują je do podwozia pojazdu. Po odkręceniu tych nakrętek powinno być możliwe zdjęcie tylnego siedzenia Twojego Nissana NV.

To wszystko, teraz powinieneś mieć wszystkie szczegóły, których potrzebujesz, aby spokojnie zdjąć tylne siedzenie pojazdu mechanicznego. Jeśli chcesz zdemontować inne części, takie jak zderzak Twojego Nissana NV, przygotowaliśmy również kilka poradników, które pomogą Ci w tych zadaniach.

Więcej wskazówek dotyczących Nissana NV znajdziesz w kategorii Nissan NV.

Ссылка на основную публикацию