Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak usunąć tylne siedzenie Peugeot Partner 2 ?

Chęć obsługi drobnej konserwacji, którą należy wykonać w samochodzie, staje się coraz bardziej powszechna. W rzeczywistości roczny budżet przeznaczany na samochód jest spory, więc chęć jego naprawy bez pomocy wydaje się mądrym pomysłem. Nieważne, czy chodzi o dostęp do stacji benzynowej, zmianę siedzenia, pranie plamy, czy transport wyjątkowo obszernych rzeczy, niektórzy z Was chcą wiedzieć jak wyjąć tylne siedzenie w Peugeot Partner 2. W tym poście postaramy się przedstawić różne sposoby w zależności od roku i serii Twojego Peugeot Partner 2.

Jak wyjąć tylne siedzenie w Peugeot Partner 2 z systemem śrub?

Zacznijmy od pierwszego scenariusza. Jeśli próbujesz znaleźć sposób na usunięcie tylnego siedzenia Twojego Peugeot Partner 2, które jest mocowane tylko za pomocą 4 śrub, technika ta jest prawdopodobnie najprostsza. W rzeczywistości, aby to zrobić, wystarczy odkręcić dwie nakrętki z tyłu siedzenia, dostępne z bagażnika, za pomocą bitu Torx. Następnie odkręć dwie nakrętki z przodu siedzenia, które znajdują się pod siedzeniem na poziomie przestrzeni na nogi pasażera. Umożliwi to całkowite wyjęcie go z zapięć i wyjęcie.

Jak zdjąć tylne siedzenie Peugeot Partner 2 z systemem klipsów

Rozwiązanie jest teraz nieco dłuższe do osiągnięcia, ponieważ jesteśmy sceptycznie nastawieni do więzów, które są ustalone w mocy, generalnie boimy się pociągnąć zbyt mocno i zerwać jeden. Jak zdjąć tylne siedzenie mojego Peugeot Partner 2 wyposażonego w system zaciskowy? W większości przypadków te klipsy znajdziesz pod siedzeniem, zobaczysz je, gdy podniesiesz siedzisko ławki. Te klipsy często składają się z plastikowej części i metalowego żelazka, które się w nich zaciska, aby je zwolnić, musisz nacisnąć plastikową część śrubokrętem i pociągnąć metalową część. W niektórych seriach, jeśli to rozwiązanie nie działa, generalnie wystarczy je pociągnąć, aby je zwolnić.

Weiterlesen:
Gdzie mogę znaleźć bezpiecznik klaksonu w Peugeot Partner ?

Jak wyjąć tylne siedzenie Peugeot Partner 2 ze składanym systemem ze śrubami tylko z przodu

Wreszcie, ostatni proces demontażu tylnego siedzenia w Peugeot Partner 2, kilka lat ma składane siedzenie, które nie jest przymocowane do tylnej części, w takim przypadku jest to najszybsza opcja, jaką możesz mieć do zrealizowania. Musisz tylko przechyl siedzenie do przodu, a uzyskasz dostęp do nakrętek Torx, które przytrzymują je do podwozia pojazdu. Po odkręceniu tych nakrętek powinno być możliwe zdjęcie tylnego siedzenia Twojego Peugeot Partner 2.

To wszystko, teraz powinieneś mieć wszystkie informacje, których potrzebujesz, aby bez problemu zdjąć tylne siedzenie samochodu. Jeśli próbujesz zdemontować inne części, takie jak zderzak Twojego Peugeot Partner 2, napisaliśmy również kilka artykułów, które pomogą Ci w tych misjach.

Jeśli potrzebujesz więcej poradników na temat Peugeot Partner 2, przejdź do naszej kategorii Peugeot Partner 2.

Ссылка на основную публикацию