Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wyłączyć alarm pasa w Bmw Serie 5?

Dla niektórych osób zapinanie pasów bezpieczeństwa nie jest konieczne, prawda jest taka, że ​​niektórzy właściciele Bmw Serie 5 używają swoich samochodów tylko na terenie prywatnym i przy niskich prędkościach. Jednak niektórzy inni kierowcy nie chcą zapinać pasów, chociaż nie narażają w ten sposób innych osób – jest to niezgodne z prawem. Nauczymy Cię jednak tylko dla pierwszej kategorii kierowców wyłącz alarm pasa w swoim Bmw Serii 5, dzięki czemu możesz jeździć bez paska. Aby to zrobić, po pierwsze podamy kilka szczegółów, które należy poznać przed przystąpieniem do takiego procesu, a po drugie, przedstawimy, jak wyłączyć ostrzeżenie o pasku w Bmw Serie 5/Strong>.

Niektóre szczegóły, które z pewnością powinieneś znać, zanim zechcesz wyłączyć alarm pasa w swoim Bmw Serie 5

Jak powiedzieliśmy we wstępie do tej strony z treścią, planujesz wyłączanie ostrzeżenia pasa w Twoim Bmw Serii 5 nie jest nieważne. Ten alarm ma przypominać o zapinaniu paska, przestrzeganiu prawa i nie podejmowaniu niepotrzebnego ryzyka. Ale jeśli naprawdę chcesz zrobić ten krok, musisz poznać pewne szczegóły, które mogą sprawić, że zastanowisz się przed podjęciem działania, oto one:

  • To oczywiste, ale warto przypomnieć, że jazda bez pasów bezpieczeństwa jest nielegalna w większości krajów zachodnich.
  • Twoje Bmw Serie 5 jest wyposażone w poduszkę powietrzną, jeśli nie masz pasów bezpieczeństwa, na wypadek wypadku Twoja poduszka powietrzna może być bardziej niebezpieczna niż ochronna
  • Będąc elementem bezpieczeństwa, sygnał dźwiękowy alarmu pasa w Twoim Bmw Serie 5 musi być wydajny , jest on połączony z czujnikami poduszek powietrznych, zwłaszcza z sygnałem dźwiękowym pasa przy fotelu pasażera, więc zachowaj szczególną ostrożność podczas manipulacji
Weiterlesen:
Klimatyzacja w moim Bmw Serie 5 nie jest już zimna

.

Jak wyłączyć alarm pasa w moim Bmw Serie 5?

Po zapoznaniu się z różnymi szczegółami, które należy rozważyć przed rozważeniem wyłączanie ostrzeżenia pasa Bmw Serii 5, wyjaśnimy, jak przeprowadzić tę akcję.

Użyj przedłużenia klamry pasa, aby wyłączyć alarm pasa w swoim Bmw Serie 5

.

Pierwszą i najprostszą dostępną opcją jest wyposażenie się w przedłużenie klamry pasa, aby wyłączyć alarm pasa w Bmw Serie 5. Specjalną cechą tego komponentu jest to, że pozwala używać pasa bez względu na wszystko. Rzeczywiście, jest to klamra do paska z klipsem w górnej części, aby pomieścić klamrę paska. Ale ważne jest, aby wiedzieć, że ten produkt musi spełniać standardy producenta, aby w razie wypadku był tak wytrzymały, jak zwykła klamra do paska. Dlatego lepszym wyborem jest zakup tego przedłużenia klamry paska do Bmw Serie 5 od dealera części samochodowych. Dzięki temu przedłużeniu możesz wybrać, czy chcesz nosić pasek, czy nie. Możesz kupić to rozszerzenie od 20 do 30 euro.

Użyj klamry do paska, aby wyłączyć alarm pasa Bmw Serie 5

.

Ta opcja jest ograniczona tylko do osób, które w ogóle nie chcą zapinać pasa i w rezultacie nie chcą już tego usłyszysz sygnał dźwiękowy alarmu pasa ich Bmw Serie 5. W rezultacie będziesz niezgodny z prawem, a w przypadku kontroli policyjnej ryzykujesz grzywną w wysokości setek euro i kilkoma punktami na swoim prawie jazdy. Dlatego sugerujemy, abyś wykonał to wyłącznie, jeśli korzystasz z samochodu na terenie prywatnym. Zasada jest mniej więcej taka sama jak w przypadku przedłużenia, będziesz mógł dokupić klamrę pasa, która zmieści się w gnieździe twojego pasa, co będzie imitować alarm obecności pasa i tym samym nie włączać sygnału dźwiękowego z tego. Uważaj, aby ocenić szerokość swojej klamry i nacięcie, aby kupić klamrę kompatybilną z gniazdem pasa Twojego Bmw Serie 5. W Internecie znajdziesz klamry do paska za około 10 €. Należy pamiętać, że jak pokazano w poprzednim rozdziale, bez pasa bezpieczeństwa poduszka powietrzna może być bardzo niebezpieczna w razie wypadku.

Użyj diagnostycznego systemu OBD, aby wyłączyć alarm pasa w swoim Bmw Serii 5

Wreszcie, najmądrzejsze rozwiązanie do wyłącz alarm pasa w swoim Bmw Serii 5, Możesz użyj diagnostycznego systemu OBD, aby wyłączyć ten alarm;, ale będziesz potrzebować instrukcji obsługi producenta, aby poznać dokładny proces, a ogólnie rzecz biorąc, profesjonalista będzie w stanie lepiej wykonać ten proces za Ciebie. Niemniej jednak większość z nich będzie się wahać ze względu na nielegalność procesu.

Weiterlesen:
Jak wymienić filtr kabinowy w moim Bmw Serie 5 ?

Jeśli chcesz więcej samouczków na temat Bmw Serie 5, przejdź do naszej kategorii Bmw Serie 5.

Ссылка на основную публикацию