Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wyłączyć alarm pasa w Bmw Serie 7?

Dla niektórych osób zapinanie pasów bezpieczeństwa nie jest ważne, w rzeczywistości niektórzy kierowcy Bmw Serie 7 korzystają z samochodu tylko w prywatnym miejscu i przy niskich prędkościach. Jednak niektórzy kierowcy nie chcą zapinać pasów, mimo że nie narażają w ten sposób innych osób – jest to niezgodne z prawem. Niemniej jednak tylko dla pierwszej kategorii właścicieli pokażemy, jak: wyłącz alarm pasa w swoim Bmw Serii 7, aby można było jeździć bez paska. Aby to zrobić, na początek podamy kilka szczegółów, o których musisz wiedzieć, zanim pomyślisz o takiej operacji, a po drugie, pokażemy Ci, jak wyłączyć ostrzeżenie o pasku w Twoim Bmw Serie 7/Strong>.

Niektóre szczegóły, które musisz znać, zanim zechcesz wyłączyć alarm pasa w swoim Bmw Serie 7

Jak powiedzieliśmy we wstępie do tej treści, patrząc na wyłączanie ostrzeżenia pasa w Twoim Bmw Serii 7 nie jest drobna. Ten alarm ma na celu zwrócenie uwagi na zapięcie pasa, przestrzeganie prawa i nie podejmowanie niepotrzebnego ryzyka. Niemniej jednak, jeśli naprawdę chcesz zrobić ten krok, musisz znać pewne szczegóły, które mogą sprawić, że zastanowisz się przed podjęciem działania, oto one:

  • To oczywiste, ale warto przypomnieć, że jazda bez pasów bezpieczeństwa jest przestępstwem w większości krajów zachodnich.
  • Twoje Bmw Serie 7 jest wyposażone w poduszkę powietrzną, jeśli nie masz pasów bezpieczeństwa, w razie wypadku Twoja poduszka powietrzna może być bardziej szkodliwa niż ochronna
  • Będąc elementem bezpieczeństwa, sygnał dźwiękowy alarmu pasa w Twoim Bmw Serie 7 musi być sprawny; , jest połączony z czujnikami poduszek powietrznych, zwłaszcza z sygnałem dźwiękowym pasa na siedzeniu pasażera, więc zachowaj czujność podczas manipulacji
Weiterlesen:
Silnik trzęsie się w BMW serii 7, co robić ?

.

Jak wyłączyć alarm pasa w moim Bmw Serie 7?

Po zapoznaniu się z różnymi szczegółami, które należy rozważyć przed rozważeniem wyłączenie ostrzeżenia pasa w Bmw Serie 7, pokażemy, jak wykonać to zadanie.

Użyj przedłużenia klamry pasa, aby wyłączyć alarm pasa w swoim Bmw Serie 7

.

Pierwszą i najprostszą dostępną opcją jest zakup przedłużenia klamry pasa, aby wyłączyć alarm pasa w Bmw Serie 7. Szczególną cechą tego produktu jest to, że pozwala na używanie pasa bez względu na wszystko. W rzeczywistości jest to klamra do paska z klipsem w górnej części, który dostosowuje się do klamry paska. Jednak ważne jest, aby wiedzieć, że ten produkt musi spełniać specyfikacje producenta, aby w razie wypadku był tak wytrzymały, jak zwykła klamra do paska. Dlatego lepiej jest kupić to przedłużenie klamry paska do Bmw Serie 7 od dealera części samochodowych. Dzięki temu przedłużeniu możesz wybrać, czy chcesz nosić pasek, czy nie. Możesz znaleźć to rozszerzenie między 20 a 30 euro.

Użyj klamry do paska, aby wyłączyć alarm pasa Bmw Serie 7

.

To rozwiązanie zarezerwowane tylko dla osób, które w ogóle nie mają ochoty na zapinanie pasa i w efekcie nie chcą już tego usłyszysz sygnał dźwiękowy alarmu pasa ich Bmw Serie 7. W rezultacie będziesz niezgodny z prawem, a w przypadku kontroli policyjnej ryzykujesz grzywną w wysokości setek euro i kilkoma punktami na swoim prawie jazdy. Dlatego zalecamy, aby zrobić to wyłącznie w przypadku korzystania z samochodu na terenie prywatnym. Teoria jest mniej więcej taka sama jak w przypadku przedłużenia, będziesz mógł uzyskać klamrę pasa, która będzie pasować do gniazda twojego pasa, co będzie odtwarzać alarm o obecności pasa, a tym samym nie włączać sygnału dźwiękowego z tego. Zwróć uwagę, aby zmierzyć szerokość klamry i nacięcie, aby kupić klamrę kompatybilną z gniazdem pasa twojego Bmw Serie 7. Klamry do paska znajdziesz za około 10 € za pomocą sieci. Pamiętaj, że jak pokazano w poprzednim rozdziale, bez pasa bezpieczeństwa poduszka powietrzna może być bardzo niebezpieczna w razie wypadku.

Użyj diagnostycznego systemu OBD, aby wyłączyć alarm pasa w swoim Bmw Serii 7

Na koniec najmądrzejsza taktyka, aby wyłącz alarm pasa w swoim Bmw Serii 7, Możesz użyj diagnostycznego systemu OBD, aby wyłączyć ten alarm;, jednak będziesz potrzebować instrukcji obsługi producenta, aby poznać dokładny proces, a ogólnie specjalista będzie w stanie lepiej przeprowadzić tę operację. Nawet tak wielu z nich będzie niechętnych ze względu na nielegalność procesu.

Weiterlesen:
Jak czyścić silnik BMW serii 7 ?

Jeśli chcesz więcej samouczków na temat Bmw Serie 7, przejdź do naszej kategorii Bmw Serie 7.

Ссылка на основную публикацию