Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wyłączyć alarm pasa w BMW serii 3 ?

Dla wielu osób zapinanie pasów bezpieczeństwa nie ma kluczowego znaczenia, w rzeczywistości niektórzy właściciele BMW serii 3 korzystają ze swojego samochodu tylko na terenie prywatnym i przy niskich prędkościach. Jednak niektórzy kierowcy nie chcą zapinać pasów, choć nie narażają w ten sposób innych osób – jest to niezgodne z prawem. Pomożemy Ci jednak tylko w przypadku pierwszej kategorii osób wyłącz alarm pasa w swoim BMW serii 3, dzięki czemu możesz jeździć bez paska. Aby to osiągnąć, na początek podamy kilka szczegółów, o których należy wiedzieć, zanim przyjrzymy się takiej procedurze, a po drugie, pokażemy Ci, jak wyłączyć ostrzeżenie o pasku w Twoim BMW serii 3/Strong>.

Kilka szczegółów, które z pewnością powinieneś wiedzieć, zanim zechcesz wyłączyć alarm pasa w swoim BMW serii 3

Jak powiedzieliśmy we wstępie do tego artykułu, przyjrzymy się wyłączanie ostrzeżenia pasa w Twoim BMW serii 3 nie jest drobna. Ten alarm ma na celu zwrócenie uwagi na zapięcie pasa, przestrzeganie prawa i nie podejmowanie niepotrzebnego ryzyka. Jeśli jednak naprawdę chcesz wykonać ten krok, musisz poznać pewne szczegóły, które mogą sprawić, że zastanowisz się przed podjęciem działania, oto one:

  • To oczywiste, ale warto pamiętać, że jazda bez pasów bezpieczeństwa jest zabroniona w większości krajów zachodnich.
  • Twoje BMW serii 3 jest wyposażone w poduszkę powietrzną, jeśli nie masz zapiętych pasów bezpieczeństwa na wypadek wypadku Twoja poduszka powietrzna może być bardziej szkodliwa niż ochronna
  • Będąc elementem bezpieczeństwa, sygnał dźwiękowy alarmu pasa w Twoim BMW serii 3 musi działać , jest to związane z czujnikami poduszek powietrznych, zwłaszcza z sygnałem dźwiękowym pasa na siedzeniu pasażera, więc bądź bardzo uważny podczas manipulacji
Weiterlesen:
Fotel utknął w BMW serii 3 na swoim miejscu

.

Jak wyłączyć alarm pasa w moim BMW serii 3?

Po omówieniu różnych szczegółów, które należy wziąć pod uwagę przed rozważeniem wyłączanie ostrzeżenia pasa w BMW serii 3, opiszemy, jak wykonać tę procedurę.

Użyj przedłużenia klamry pasa, aby wyłączyć alarm pasa w swoim BMW serii 3

.

Pierwszą i najprostszą dostępną opcją jest wyposażenie się w przedłużenie klamry pasa, aby wyłączyć alarm pasa w BMW serii 3. Cechą szczególną tej części jest to, że pozwala na używanie paska wbrew wszystkiemu. Rzeczywiście, jest to klamra do paska z klipsem w górnej części, aby pomieścić klamrę paska. Należy jednak pamiętać, że ten produkt musi spełniać wymagania producenta, aby w razie wypadku był tak wytrzymały, jak oryginalna klamra do paska. Z tego powodu lepiej jest kupić to przedłużenie klamry paska do BMW serii 3 od dealera części samochodowych. Dzięki temu przedłużeniu możesz wybrać, czy chcesz nosić pasek, czy nie. Możesz kupić to rozszerzenie od 20 do 30 euro.

Użyj klamry pasa, aby wyłączyć alarm pasa BMW serii 3

.

Takie podejście ogranicza się wyłącznie do osób, które w ogóle nie chcą zapinać pasa i w konsekwencji nie chcą już tego usłyszysz sygnał dźwiękowy alarmu pasa w BMW serii 3. W konsekwencji będziesz niezgodny z prawem, a w przypadku kontroli policyjnej ryzykujesz grzywną w wysokości setek euro i kilkoma punktami na swoim prawie jazdy. Dlatego radzimy to zrobić tylko wtedy, gdy korzystasz z samochodu na terenie prywatnym. Teoria jest mniej więcej taka sama jak w przypadku przedłużenia, będziesz mógł uzyskać klamrę pasa, która będzie pasować do gniazda twojego pasa, co będzie odtwarzać alarm o obecności pasa, a tym samym nie włączać sygnału dźwiękowego z tego. Uważaj, aby ocenić szerokość swojej klamry i nacięcie, aby kupić klamrę kompatybilną z gniazdem paska Twojego BMW serii 3. W Internecie znajdziesz klamry do paska za około 10 €. Pamiętaj, że jak pokazano w poprzednim rozdziale, bez pasa bezpieczeństwa poduszka powietrzna może być bardzo niebezpieczna w razie wypadku.

Użyj diagnostycznego systemu OBD, aby wyłączyć alarm pasa w BMW serii 3

Podsumowując, najmądrzejsza taktyka… wyłącz alarm pasa w swoim BMW serii 3, Możesz użyj diagnostycznego systemu OBD, aby wyłączyć ten alarm;, niemniej jednak będziesz potrzebować instrukcji obsługi producenta, aby poznać dokładny proces, a ogólnie specjalista będzie w stanie lepiej przeprowadzić tę procedurę. Niemniej jednak większość będzie niechętna ze względu na niezgodność z prawem procedury.

Weiterlesen:
Dlaczego moja klapka wlewu paliwa utknęła w Bmw Serie 3 E93?

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące BMW serii 3, nie wahaj się skonsultować z naszą kategorią BMW serii 3.

Ссылка на основную публикацию