Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wyłączyć alarm pasa w Ford S-max?

Dla wielu osób zapinanie pasów bezpieczeństwa nie jest wymagane, w rzeczywistości niektórzy właściciele Ford S-max używają swojego samochodu tylko w prywatnym miejscu i przy niskich prędkościach. Niemniej jednak niektórzy kierowcy nie chcą zapinać pasów, choć nie narażają w ten sposób innych osób – jest to niezgodne z prawem. Niemniej jednak tylko dla pierwszej kategorii kierowców nauczymy Cię wyłącz alarm pasa w swoim Ford S-max, dzięki czemu możesz jeździć bez paska. Aby to zrobić, na początek podamy Ci kilka informacji, które musisz wiedzieć przed przystąpieniem do takiej operacji, a po drugie, nauczymy Cię, jak wyłączyć ostrzeżenie o pasku w Twoim Ford S-max/Strong>.

Niektóre informacje, które możesz znać, zanim zechcesz wyłączyć alarm pasa w swoim Ford S-max

Jak powiedzieliśmy we wstępie do tej strony, myślenie wyłączanie ostrzeżenia pasa w Twoim Ford S-max nie jest drobna. Ten alarm ma przypominać o zapięciu pasa, przestrzeganiu prawa i nie podejmowaniu niepotrzebnego ryzyka. Jeśli jednak naprawdę wolisz ten krok, musisz znać pewne informacje, które mogą sprawić, że zastanowisz się przed podjęciem działania, oto one:

  • To oczywiste, ale warto przypomnieć, że jazda bez pasów bezpieczeństwa jest przestępstwem w większości krajów zachodnich.
  • Twój Ford S-max jest wyposażony w poduszkę powietrzną, jeśli nie masz zapiętych pasów bezpieczeństwa, na wypadek wypadku Twoja poduszka powietrzna może być bardziej szkodliwa niż ochronna
  • Będąc elementem bezpieczeństwa, sygnał dźwiękowy alarmu pasa w Twoim Ford S-max musi być sprawny , jest połączony z czujnikami poduszek powietrznych, a konkretnie z sygnałem dźwiękowym pasa przy fotelu pasażera, więc zachowaj czujność podczas manipulacji
Weiterlesen:
Sprzęgło ślizga się w moim Ford S-max 2, co robić ?

.

Jak wyłączyć alarm pasa w moim Ford S-max?

Po przejrzeniu różnych informacji, które należy wziąć pod uwagę przed rozważeniem wyłączenie ostrzegania pasa Ford S-max, wyjaśnimy, jak wykonać tę akcję.

Użyj przedłużenia klamry pasa, aby wyłączyć alarm pasa swojego Ford S-max

.

Pierwszą i najłatwiejszą dostępną alternatywą jest wyposażenie się w przedłużenie klamry pasa, aby wyłączyć alarm pasa w Twoim Ford S-max. Cechą szczególną tego produktu jest to, że mimo wszystko pozwala na używanie paska. W rzeczywistości jest to klamra do paska z klipsem w górnej części, aby pomieścić klamrę paska. Należy jednak pamiętać, że ten produkt musi spełniać wymagania producenta, aby w razie wypadku był tak wytrzymały, jak zwykła klamra do paska. Z tego powodu lepiej jest kupić to przedłużenie klamry paska do Ford S-max od dealera części samochodowych. Dzięki temu przedłużeniu możesz wybrać, czy chcesz nosić pasek, czy nie. Możesz kupić to rozszerzenie od 20 do 30 euro.

Użyj klamry pasa, aby wyłączyć alarm pasa Ford S-max

.

To rozwiązanie jest ograniczone wyłącznie do osób, które w ogóle nie chcą zapinać pasa i w konsekwencji nie chcą już tego usłyszysz dźwięk alarmu pasa swojego Ford S-max. W konsekwencji zostaniesz wyjęty spod prawa, a w przypadku kontroli policyjnej ryzykujesz grzywną w wysokości setek euro i kilkoma punktami na swoim prawie jazdy. Zachęcamy do tego tylko wtedy, gdy korzystasz z samochodu na terenie prywatnym. Zasada jest mniej więcej taka sama jak w przypadku przedłużenia, będziesz mógł uzyskać klamrę pasa, która zmieści się w gnieździe twojego pasa, co będzie imitować dla alarmu obecność pasa i tym samym nie włączać sygnału dźwiękowego z tego. Uważaj, aby ocenić szerokość klamry i nacięcie, aby kupić klamrę kompatybilną z gniazdem pasa twojego Ford S-max. W Internecie znajdziesz klamry do paska za około 10 €. Pamiętaj, że jak pokazano w poprzednim rozdziale, bez pasa bezpieczeństwa poduszka powietrzna może być bardzo niebezpieczna w razie wypadku.

Użyj diagnostycznego systemu OBD, aby wyłączyć alarm pasa w swoim Ford S-max

Na koniec najlepsza strategia, aby wyłącz alarm pasa w swoim Ford S-max, Możesz użyj diagnostycznego systemu OBD, aby wyłączyć ten alarm;, jednak będziesz potrzebować instrukcji producenta, aby poznać dokładny proces, a zwykle specjalista będzie w stanie lepiej wykonać tę operację za Ciebie. Mimo to większość z nich będzie się wahać z powodu niezgodności z prawem procedury.

Weiterlesen:
Wyciek płynu hamulcowego Ford S-max

W przypadku dalszych pytań dotyczących Ford S-max zapraszamy do zapoznania się z naszą kategorią Ford S-max.

Ссылка на основную публикацию