Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wyłączyć alarm pasa w Genesis G80?

Dla niektórych osób zapinanie pasów bezpieczeństwa nie jest konieczne, w rzeczywistości niektórzy kierowcy Genesis G80 korzystają z samochodu tylko na terenie prywatnym i przy niskich prędkościach. Niemniej jednak niektórzy kierowcy nie chcą zapinać pasów, chociaż nie narażają w ten sposób innych osób – jest to niezgodne z prawem. Pomożemy Ci jednak tylko w przypadku pierwszej kategorii osób wyłącz alarm pasa w Genesis G80, dzięki czemu możesz jeździć bez paska. Aby to osiągnąć, na początek przekażemy Ci kilka informacji, które musisz wiedzieć, zanim przyjrzymy się temu procesowi, a po drugie, pokażemy Ci, jak wyłączyć ostrzeżenie o pasku w Genesis G80/Strong>.

Kilka informacji, które powinieneś wiedzieć, zanim chcesz wyłączyć alarm pasa w Genesis G80

Jak powiedzieliśmy we wstępie do tego dokumentu, patrząc na: wyłączenie ostrzeżenia o pasku w Genesis G80 nie jest bez znaczenia. Ten alarm ma przypominać o zapinaniu paska, przestrzeganiu prawa i nie podejmowaniu niepotrzebnego ryzyka. Niemniej jednak, jeśli naprawdę chcesz zrobić ten krok, musisz znać pewne informacje, które mogą sprawić, że zastanowisz się przed podjęciem działania, oto one:

  • To oczywiste, ale warto przypomnieć, że jazda bez pasów bezpieczeństwa jest nielegalna w większości krajów zachodnich.
  • Twój Genesis G80 jest wyposażony w poduszkę powietrzną, jeśli nie masz pasów bezpieczeństwa, w razie wypadku Twoja poduszka powietrzna może być bardziej szkodliwa niż ochronna
  • Będąc elementem bezpieczeństwa, sygnał dźwiękowy alarmu pasa w Genesis G80 musi być sprawny , jest połączony z czujnikami poduszek powietrznych, a konkretnie z sygnałem dźwiękowym pasa bezpieczeństwa na siedzeniu pasażera, więc zachowaj czujność podczas manipulacji
Weiterlesen:
Problem z wtryskiem Genesis G80, co robić ?

.

Jak wyłączyć alarm pasa w moim Genesis G80?

Po zapoznaniu się z różnymi informacjami, które należy wziąć pod uwagę przed rozważeniem wyłączenie ostrzeżenia pasa w Genesis G80, pokażemy Ci, jak wykonać to zadanie.

Użyj przedłużenia klamry pasa, aby wyłączyć alarm pasa w Genesis G80

.

Pierwszym i najbardziej podstawowym rozwiązaniem, jakie masz, jest znalezienie przedłużenia klamry pasa, aby dezaktywować alarm pasa w Genesis G80. Cechą szczególną tej części jest to, że pozwala na używanie paska wbrew wszystkiemu. W rzeczywistości jest to klamra do paska z klipsem w górnej części, aby dostosować się do klamry paska. Niemniej jednak ważne jest, aby wiedzieć, że ten produkt musi spełniać wymagania producenta, aby w razie wypadku był tak wytrzymały, jak zwykła klamra do paska. Dlatego lepiej jest kupić to przedłużenie klamry paska do Genesis G80 od dealera części samochodowych. Dzięki temu przedłużeniu możesz wybrać, czy chcesz nosić pasek, czy nie. Możesz kupić to rozszerzenie od 20 do 30 euro.

Użyj klamry do paska, aby wyłączyć alarm do paska Genesis G80

.

To rozwiązanie jest dostępne tylko dla osób, które w ogóle nie chcą zapinać pasa i w konsekwencji nie chcą już tego usłyszysz dźwięk alarmu pasa z ich Genesis G80. W konsekwencji zostaniesz wyjęty spod prawa, a w przypadku kontroli policyjnej ryzykujesz grzywną w wysokości setek euro i kilkoma punktami na swoim prawie jazdy. Dlatego zachęcamy do tego tylko w przypadku korzystania z samochodu na terenie prywatnym. Zasada jest mniej więcej taka sama jak w przypadku przedłużenia, będziesz mógł kupić klamrę pasa, która zmieści się w gnieździe twojego pasa, co będzie symulować dla alarmu obecność pasa i tym samym nie włączać sygnału dźwiękowego z tego. Uważaj, aby zmierzyć szerokość klamry i nacięcie, aby kupić klamrę kompatybilną z gniazdem paska twojego Genesis G80. Na dedykowanych stronach internetowych znajdziesz klamry do paska za około 10 euro. Należy pamiętać, że jak pokazano w poprzednim rozdziale, bez pasa bezpieczeństwa poduszka powietrzna może być bardzo niebezpieczna w razie wypadku.

Użyj diagnostycznego systemu OBD, aby wyłączyć alarm paska w Genesis G80

Na koniec najmądrzejsza technika wyłącz alarm pasa w Genesis G80, Możesz użyj diagnostycznego systemu OBD, aby wyłączyć ten alarm;, niemniej jednak będziesz potrzebować instrukcji obsługi producenta, aby poznać dokładną technikę, a generalnie specjalista będzie w stanie lepiej przeprowadzić ten proces za Ciebie. Niemniej jednak wielu z nich będzie niechętnych ze względu na niezgodność z prawem procedury.

Weiterlesen:
Jak ręcznie zablokować Genesis G80?

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące Genesis G80, nie wahaj się zajrzeć do naszej kategorii Genesis G80.

Ссылка на основную публикацию